Stroncium

Nová kniha Jiřího Kulhánka je pochmurný příběh z pochmurné budoucnosti, kdy na Zemi žije víc mrtvých než živých, kdy lží je víc než obvykle a kdy ledu je mnohem víc než whisky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1063/stroncium-1063.jpg 4882

Kniha Stroncium

uzivatel6838

Celou Kulhánkovu tvorbu jsem zhltnul během pár měsícu a u této knihy moc nerozumím nízkému hodnocení. Teda, úplný začátek byl, aspoň pro mě, extrémně zmatený a nepřehledný a konec byl zase docela uspěchaný, ale jinak je to Kulhánek v nejlepší formě.

OldaB

Doslova narvané nápady, pro mě mistrův vrchol. Pozor na bitevní zombie.

Kornout

Létající hlava okolo Titanu je něco opravdu šíleného ale stojí to za to...A rozhodně doporučuju přečíst 2x!!

TwoFace
10.08.2021

Moc dobré, ale Mistrův vrchol to není.

Drowned
04.08.2021

Pár úvodních stránek jsem si říkal co to má jako znamenat. Postupem času jak se příběh rozvíjel jsem knize přišel na chuť a dál už to jelo jako po másle. Ke konci už to byla jedna velká krvavá akční jízda par excellence, která se jen tak neomrzí. Prostě typický Mistr Kulhánek. Konec, který si může člověk vyložit jak se mu zlíbí, se mi moc líbí a člověk se po přečtení aspoň zamyslí.

mareksevc
19.06.2021

prvá polka knihy naozaj výborná , svet ktorý Kulhánek popísal by si zaslužil aj filmové stvárnenie , druha polka a záver neurazili , nad knihou som ešte par dni premyšlal ako to cele autor myslel

Maud22
07.05.2021

Cesta do pekla (nebo na Titan a zpět přes Měsíc) je dlážděna dobrými úmysly (raketoplány). A kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem (nebo něčím jiným). Beng! Vzňááááú! Situace na bojišti se mění každou vteřinou. Jen doufám, že nenastane doba, kdy bych byla nucena jíst hmyz. Ačkoliv reklama v tomhle světě je velmi sugestivní - "Nový švábík: Jediný švábík se silou přírodních švábů!" :-)

Kaik
08.02.2021

Je to brak nebo už klasika? Každopádně ohromně zábavná kombinace Dooma, Frostpunku, Matrixu, Star treku, Bonda a Šíleného Maxe plná akce a ujetých nápadů. Mně se to líbilo.