Christianne.K Christianne.K komentáře u knih

Siréna Siréna Kiera Cass

Na knihu jsem se moc těšila a musím říci, že za moji osobu jedno velké zklamání. Asi do slabé poloviny jsem se nemohla začíst a nedávala jsem pozor, pak se to ale na chvíli změnilo a čtení mě doopravdy bavilo. Musím říci, že konec zase trošku klesl, jediné, co se mi vážně líbilo byli sestry Kahlen a hlavní postava sama. Jinak to byla taková neurazí nenadchne.

11.05.2018 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Sice dávám pět hvězd, ale z odstupem času se mi zdálo, že to hlavním hrdinům "až moc prochází" a to mi tošku vadilo

29.03.2018 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Do knihy jsem se okamžitě zamilovala. Někdy mě mírně štval přístup Jary Jean, ale i tak jsem se zamilovala (zejména proto jak kniha byla oddechová). Určitě se chystám i na další díly!

04.03.2018 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Čekala jsem to mnohem horší, ale zároveň to nebylo zas takové bum.

14.02.2018 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásná kniha pro milovníky Harryho Pottera je určitě skvělým doplňkem! Já osobně mám nejraději příběh tří bratří a fontána příznivé sudby.

07.02.2018 5 z 5

Oheň a plamen Oheň a plamen Jenny Han

Ona tahle kniha nebyla úplně špatná, ale začalo mi strašně vadit, že to jde spíše do fantasy a tu fantazii si do té knihy neuměla nějak vsunout, ale jinak napjatě čekám na další díl!

06.02.2018 4 z 5

Duchové Duchové Raina Telgemeier

Ono to nebylo špatné. Jelikož mám od autorky přečteny všechny komiksy, tak musím říci, že nad Ségry a Úsměv to nemá, ale nebylo to horší než Drama. Prostě za dvě hodinky přečtená milá knížečka, která vás sem tam i pobaví!

25.01.2018 5 z 5

Nevím proč, ale něco se mi této knize líbilo a něco vůbec. Knížka má skvělý styl psaní, ale nějaké věci se mi vážně nelíbili (jako např. některé popisky).

22.12.2017 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Ze začátku (dobře tak do strany 200) mě to vyloženě nebavilo. Ale ten konec?! Já moc dobře věděla, jak to dopadne, ale i tak jsem musela číst dál. Kvůli tomu konci 4 hvězdičky.

13.12.2017 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Za mě je tato série překvapení roku. Jsem si myslela, že už ty další díly nebudou tak fajn, ale právě naopak bylo to boží, boží, boží, boží a ještě jednou boží! Doufám, že když jsem se do prvních dvou dílů zamilovala Cress a Winter nebude zklamání.

27.11.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

U této knížky jsem se, i rozbrečela (což je asi jedna z pěti knih). Bylo to šíleně čtivé a zajímavé. Asi prvních deset stran mě to nebavilo (nebo jsem to spíš nepochopila), ale pak jak se to rozjelo, jsem nemohla přestat číst.

17.11.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Čekala jsem trochu víc. Možná, že kdybych si tuto knihu přečetla jako mladší tak bych byla bych nadšená:). Vždycky když jsem čekala, že se to víc rozvede nic. Docela mě první díl zklamal...

07.11.2017 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Roztomilá knížečka, kterou jsem četla na popud, že ji musím za dva týdny vrátit do knihovny:). Jediné co mi vadilo, jak bylo na konci kapitoly ty úryvky z knih mágů. To se přiznám to jsem přeskakovala:(

06.11.2017 4 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Opět jsem se zasmála, ale dospělost je mýtus byl lepší:)

23.10.2017 4 z 5

Džínový deník Džínový deník Zuzana Šulajová

Bylo to takové rostomilé a oddechové čtení. Určitě zkusím i další díl:) V Paule jsem se skvěle viděla!

22.10.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Asi nepůjdu z davem, ale tohle mne vážně nenadchlo. Kdyby to nebyla má povinná četba tak bych to v půlce zaklapla a vrátila to okamžitě do knihovny. Ano, nejsem filozofka takže jsem v tom asi tolik neviděla. Zkusím si to přečíst za pět let třeba už to více pochopím:).

18.10.2017 2 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Takže...knížka se mi docela líbila jen jsem asi od čtvrtiny věděla jak to dopadne:) Ušlo to. Četla jsem už lepší knížky, ale nebyla špatná.

12.10.2017 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Takto dobrou knížku jsem už dlouho nečetla. Jediné co mne osobně nebavilo byl začátek, ale ten konec? To bylo opravdu boží. Mrazilo mne při tom na zádech, dokonce jsem měla i na krajíčku. Jednoduše skvělé moc doporučuju si přečíst. :)

06.10.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Tak konečně DOČTENO. Dopadlo to asi tak, jak byste všichni čekali:). Musím říci, že v této knize bylo asi nejvíce akce to se hodně líbilo. Celou knížku jsem se snažila nepřečíst hned v jeden (i když to jako bylo sakra těžký). Upřímně jsem ráda, že jsem to četla spíš v létě, protože to bylo pohodové (hlavně oddechové).
Jediný háček knihy byla America. Řekněte mi kdo by ji v některých situacích nezabil.
A ta obálka? Snad se nemusím ani vyjadřovat.

09.08.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Selekce mne skvěle naladila na Elitu. Možná se mi Elita líbila o něco víc. Spousta lidí mi tvrdilo, že to je jen natahovačka. Dle mého názoru rozhodně NE! Tady bych Americe v nějakých situacích nafackovala, nebo bych tam skočila a něco udělala. I tak tuto knihu hodnotím stejně jako první. Ps. Ta obálka ó bože:D

07.08.2017 5 z 5