Christianne.K Christianne.K komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Ze začátku jsem byla ke knize trochu (dobře trochu více) skeptická. Dostala jsem Selekci k Vánocům a po těch sedmi měsících jsem si řekla, že tomu v nejhorším dám odpad, ale první kniha mne pozitivně překvapila. Jako třešnička na dortu byla ta obálka. Nečekejte však nějaký maga dílo. Mne to připadalo jako super čtivá odechovka.

07.08.2017 5 z 5

Francouzská jízda Francouzská jízda Ivana Peroutková

Zdálo se mi to jako takový průměr. Něco se mi líbilo. U něčeho bych do toho příběhu nejradši skočila a hlavní hrdince něco řekla. Ale zase zde bylo spoustu zajímavých částí, které byly super. Jediné co mne tak trošičku nudilo byl závěr.

18.07.2017 3 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

U této knížky budu asi odlišná, ale zdá se mi, že trošičku autorovi dochází nápady. První desítka byla určitě super mladší brácha z toho byl nadšen. Nejvíce mne rozesmála anotace POZOR TEĎ SE ZDE MOŽNÁ OBJEVÍ SPOILERY!!!!
Pořád jsem se těšila jak nalezne tu kameru a budou něco natáčet, však bylo to až na posledních cca. 10 stranách, což mi (možná jsem divná jen můj názor) tochu nedocházelo.

10.07.2017 3 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Byla to jednoduchá knížečka asi pro menší. Já ji četla do povinné četby a pro to, že mi splňuje jeden bod čt. výzvy. Jinak bych si ji osobně nepůjčila, ani nesnažila se k ní dostat.

30.06.2017 3 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Knížka se mi líbila. Chtěla jsem něco jednoduchého jen tak na necelou půl hodinu do autobusu. Splnila účal pobavila. Určitě o mne :) Navíc jsem se strašně pobovila a zijstila, že je to skoro celé mě:D

25.06.2017 5 z 5

Drama Drama Raina Telgemeier

Se séger jsem byla natšená, úsměv také byl super. Do drama jsem se vůbec nemohla začíst. Když jsem se začala dívala jsem se kde bude konec dějství (kapitoly). To já obvykle nedělám. Zdálo se mi to docela zmatené a celkově takové o ničem. Graficky krása. I když se to čte rychle, asi bych tomu tu jednu hvězdu srazila.

13.06.2017 4 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Mám těď hodně štěstí na knihy z knihovny. Úsměv mne zaujal, ale upřímně Ségry byly o trošku lepší, i tak nezklamal :).

07.06.2017 5 z 5

Ségry Ségry Raina Telgemeier

Kamarádka mi ji doporučovala Úsměv. U nás v místní knihovně jsou tyto knihy hodně populární. Musíte si na ně u nás docela počkat. Já měla štěstí, že jedna holčina ji zrovna přinesla Ségry. Myslím, že kdybych přišla o hodinku max. dvě později už by tam nebyla. Vážně mi nevadilo, že komiksy nečtu podle toho, který byl první. Bylo to čtivé milé roztomilé a zábavné. Přesně to vystihuje můj vztah s mladším bráchou. Čekala jsem, že to budu číst déle stačí hodinka a měla jsem to hnedka přečtený. VŠEM CO MAJÍ SOUROZENCE DOPORUČUJI!
Ps. měla jsem štěstí a vzala si i drama (komiks od stejné autorky)

01.06.2017 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Knížka určitě obavila takové oddechové čtení plné zajímavých nápadů a dobrodružství:) Sice jsem u některých případů trošku věděla jak to bude pokračovat, ale určitě si chci přečíst další knížky tohoto autora.

20.05.2017 4 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Tato kniha mne bavila. Dostala jsem se k ní úplnou náhodou:)). Byla určitě ze života. Měla jsem ji přečtenou za 2 dny. Líbily se mi i něco jako "ilustrace" (spíš koláže) v knize. K srdci mi přirostla hlavně Nikola. Doporučuji ji každému. 5 HVĚZD co víc říct.

16.05.2017 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Knížka mne moc bavila bylo to takové zajímavé téma:).Zároveň to nebylo nic extra nového ,ale styl psaní mi sedl. Kniha byla docela čtivá. Prostě skvělé čtení do autobusu:))). Jen škoda ,že ještě nevyšly další díly série:(. Ze začátku jsem se na knihu dívala tak ,že bych dala tři hvězdy ,ale když se mi to uleželo v hlavě přišla mi ta kniha o něco lepší. Proto dávám čtyři hvězdy.

09.05.2017 4 z 5

No nevím...Jsem jediná komu se tato kniha nelíbila? Nesedělo mi to moc na ostatní knihy HP. Nevím zda to bylo překladem či scénářem (to bych asi neřekla měla jsem to přečtený za tři dny). Je mi i docela líto ,že to Rowlingová (a další autoři) vydala. Asi to nebylo zrovna pro mne dala bych tak 1-2 hvězdy.

08.05.2017 1 z 5