Džínový deník

Džínový deník https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164163/dzinovy-denik-164163.jpg 4 117 18

Džínový deník série

Podnázev : cesta do hlubin patnáctileté duše Číst cizí deníky se sice nemá, ale ono je to taková zábava! Patnáctiletá Paula nás nechá nahlédnout do svého nejintimnějšího soukromí, seznámí nás se svými přáteli, rodinou, dozvíme se o jejích obavách z nástupu na novou školu, popíše roztržky s kamarádkami a spolužačkami, ale hlavně se detailně zabývá klukovskými city. - No, kdo by se v tom vyznal?... celý text

alimraj1
22.04.2021 4 z 5

Pro pár dlouhých večerů je to pěkné počtení.

jsemknihomolka
24.03.2021 5 z 5

Miluju tuto knihu ! Doporučuji !

Johanka910
18.04.2018 4 z 5

Pekná, romantická kniha pre dievčatá v dospievaní :)

Christianne.K
22.10.2017 4 z 5

Bylo to takové rostomilé a oddechové čtení. Určitě zkusím i další díl:) V Paule jsem se skvěle viděla!

TimetoStyle
17.10.2017 5 z 5

Fakt božská kniha! Moc se mi líbila, vybrala jsem si ji ke čtení zrovna když jsem měla nastoupit na střední. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Dávám *****

Eliška_Florbal
22.04.2017 5 z 5

Úžasná kniha!!! Rozhodně stojí za přečtení... Někdy jsem se sice sama nevyznala v tom Patrikovi a v těch klucich, ale to není minus je to záměr knihy byla prostě super. Vím že má asi 7 nebo 8 dílů a některé série mají i přes 600 stran. Tak jsem sama zvědavá jestli mě budou ty další díly bavit.

SimčaTvrzová
02.04.2017 5 z 5

Naprosto úžasná knihaAni jsem se od toho nemohla odtrhnout :D.

EvikU.
28.02.2017 4 z 5

Byla to taková klasická teenagerská knížka. Dalo se to číst. Kdybych ji četla v 15 -ti, chápala bych ji víc. :-)

bookwoman
26.02.2017 4 z 5

Jedním slovem: Skvělá.Kniha se strašně dobře četla a měla pěkný příběh.Za mně byl nejlepší ten konec,kdy je Valentýn a všichni si najdou přítele nebo přítelkyni.Opravdu moc povedená knížka.Doporučuji všem holkám,které mají rády romány.

ledaver
08.01.2016 4 z 5

Děj této knihy není nikterak výborný, převratný a už vůbec bych si z něj nesedla na zadek, přesto se mi četl velmi dobře. Taky tomu hodně napomáhalo formátování textu, kdy v knize nejsou vlastně žádné kapitoly, pouze se zde nachází rozdělení dnů a hodin (to pak nevíte kdy přestat:)). Příběh je propleten humorem, který je výborné zasazeny do dané situace a upřímě jsem se mu smála :). V knize mi však chyběla ta práva romantika, při které se vám tají dech a nestíháte obracet stránky... Konec na mě byl moc stručný a docela mě překvapilo to, že všichni byli šťastní "až do konce" :D Jinak můj osobní názor: víc jsem fandila Lukášovi, jelikož mi přišel sympatičtejší a normálnější:) ... Ale není všem dílům konec;)

vanessa.175
26.05.2015 5 z 5

Kniha ma zaujala,neočakavala som od nej veľa kedže som mala voči slovenským spisovatelkam predsudky,a ani neviem prečo :D ale milo ma prekvapila a som rada že som do nej šla! :)

warca
13.10.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla snad 7x a byla naprosto úžasná. U mě je v pořadí oblíbenosti na první příčce! Líbila se i kamarádkam, které romány moc nemusí. Rozhodně doporučuji. Vtipné a čte se to samo.

jancal
13.08.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, vůbec neměla chyba a líbí se mi styl, kterým spisovatelka píše. Hodně jsem se dozvěděla a docela i poučila. V září mě nástup do prváku taky čeká a jsem zvědavá, jak to zvládnu. Doporučuji, aby jste si knihu určitě přečetli. :D

Roselunda 1928
16.03.2014 4 z 5

Připomíná mi to trochu Princezniny deníky, i když hlavní hrdinka není princezna...:-D

marketka40
27.05.2013 5 z 5

Kniha byla zábavná hlavně konec kde všichni našli přítele nebo přítelkyni

Ell Amaterasu
29.04.2013 5 z 5

Dost se mi to líbilo a jsem připravená si přečíst i další díly, protože mě tahle knížka opravdu bavila a četla jsem ji chvilku. Zezačátku nic moc, ale pak to bylo vážně super.

pindorova
23.10.2012 5 z 5

Zajímavá kniha, jen se začátku trošičku pomalejší rozbíhání děje, ale potom to už šlo. Pěkné.

greenday72
13.12.2011

Namakané!!!!za dva dni prečítané!!!nemám slov, skuste si ju precitat a budete čučať!!!!(držím Patrikovi palce aj keď viem ako to skončí!!!)