Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Šifra Šifra Kathy Reichs

(SPOILER) Řekl jí to!!Řekl!! Jooo! Už jí Ben řekl že chce být víc než kamarád a že jí chtěl ohromit aby si myslela že je vyjímečný....a já na to musela čekat celé 3 díly KONEČNĚ!! I když to byl pěkně mizernej nápad a ještě si to celý zvoral tím že nikomu nic neřekl asi by jsem ho zadupala do země tak mě to naštvalo!ale když To pak řekl nějak jsem změkla a skákala radostí že už by tam mohlo něco být, takže jsem byla dojatá,vytočená a šťastná :-D Mám strašnou radost z tohohle i z celé knihy tohle byl suprovej díl a Mega se těším na další díl jak se to bude mezi nima vyvíjet a jaký budou mít tentokrát případ... ;-)DOPORUČUJI

04.07.2017 5 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

To bylo hustý strašně se mi to líbilo nijak nemusím detektivky ale tahle kniha je super docela by mě zajímalo jestli tam bude milostná zápletka protože mi přišlo že se Ben zajímá o Tory všimli jste si toho jak se vždycky načepejřil když se objevil Jason nebo jak se tvářil když šli do toho baráku a Hi řekl že kdyby ji načapal Chance aby se tvářila zamilovaně? :-D ale přijde mi že by mohla být buď s Jasonem nebo s Benem a mám pocit že v druhém díle bude Chance tak nevím nebo nebude nic... ale jinak jinak jsem si Tory strašně oblíbila je mi sympatická a těším se na 2 díl

02.07.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Dokonalá kniha , dokonalý konec miluju celou sérii selekce a jsem naprosto unešená z toho jak to skončilo s kým málem skončila s kým chtěla nakonec skončit a s kým skončila :-D a mám z toho strašnou radost! Přiznám se že jsem opravdu fandila Kilovi ale i Eikkovi . První díl se mi moc nelíbil takže jsem váhala jestli si korunu přečíst ale nakonec jsem ráda že jsem to četla a nepochybuju že si celou sérii přečtu znova VELICE DOPORUČUJI!!

05.06.2017

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Kniha mě velice překvapila a jsem z ní strašně nadšená a jsem ráda že to tak skončilo.Stašně mě to šokovalo ale jinak je kniha opravdu fantastická URČITĚ DOPORUČUJI !!!

29.05.2017 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Já jsem už od tý doby co se tam objevil Warner věděla že budou spolu a došlo mi už dřív že ten pták vlastně znázorňuje jeho .... A Jul se tam konečně sebrala a začla sakra něco dělat konečně si začne uvědomovat co je zač a začne to přijímat a uvědomí si že Warnera opravdu miluje..... Ale Pane bože to je jedna z nejlepších sérijí co jsem četla tenhele díl jsem zhltla za pár hodin..... Jsem neuvěřitelně nadšená a dojatá a naprosto mě ta série dostala u mě má 5 hvězdiček
I ten styl jakým to napsala a obecně celej ten děj
a malej James mě úplně překvapil a on tam byl jako jeden ze světlích bodů
Bože a Kenji Pane.Bože. to je prostě ..prostě OMG!!! On je tam vlasně všechny drží nad vodou! a ty jeho vtipy a jeho osobnost odvaha a laskavost..... PROSTĚ VÍC NEŽ DOPORUČUJI!!!!!

08.04.2017 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Drakie miluju celou serii přečetla jsem všechny díly doslova asi 5x určitě velice doporučuju tyhle knihy se nedají omrzet ;-)

02.03.2017 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Ze začátku jsem se trochu nudila, pár prvních kapitol jsem přemýšlela, jestli nemám knihu odložit. Ale zvládla jsem to a nelituju. Dlouho jsem tuhle sérii odkládala a byla to škoda. Příběh je poutavý a mně se líbí, včetně postav v něm. Chvílema jsem vrtěla hlavou, ale jinak je to fajn. Nebyl to ale ten typ příběhu, ze kterého je člověk nadšenej a napjatej, autorka dokáže psát neuvěřitelně čtivě, ale další díl si přečtu proto, že mě to zajímá, ne proto, že bych se do příběhu zamilovala a potřebovala další díl, abych ukojila nějaké napětí, nebo potřebu, jako je to u některých jiných sérií. Na pět hvězdiček to není, ale tři mi přijdou málo, takže tak 3,5-4*

13.05.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Knihu jsem četla dva dny s přestávkami a musím říct. Waw. Už ze začátku mě úplně rozbila. Myslím, že se to stalo okolo 70 strany, každopádně se mi líbí svět, který Maasová vytvořila, Zbožňuju Bryce i všechny ostatní a popravdě? Zvraty mě překvapovaly, a bylo to znovu a znovu a znovu! Uznejme, u Skleněného trůnu i Dvorů to je z velké části celkem předvídatelné (Uznávám, kromě pár věcí) ale Půlměsíční město mě dokázalo neustále překvapovat. Myslím, že v něm jde úžasně vidět to, jak je Maasová co se ohledně psaní týče čím dál lepší, zkušenější a talentovanější. Nebyla tam jediná část, která by mě nebavila, nebo u které jsem se musela zastavit a protočit oči. Hodně krát jsem u knihy brečela. Ten svět člověka prostě pohltí a nepustí tě, dokud nebudeš na konci a nepřečteš si poslední vetu na konci v Prologu, jenom proto, aby jste vykulili oči a řekli si "A kurva.".

29.01.2021

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Nádherný, samozřejmě to bylo trochu předvídatelné, ale neubíralo tomu na kráse. U Romana jsem brečela, protože je to prostě Roman, kdo ho sakra nemiloval? A ačkoliv jsem nejvíc fandila Sethovi, Romanovo láska k Georgie byla okouzlující sama o sobě. Carter byl moje druhá nejoblíbenější postava hned po naší sukubě, pak byl Seth, pak Roman a pak Bastien. Všechny postavy jsem si zamilovala.

07.08.2020 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Reinkarnace. Reinkarnace. Reinkarnace. Tohle mi pořád zní v hlavě po dočtení tohohle dílu. Dvě smlouvy. Jiskření. Osud. Pořád a pořád dokola. Mám opravdu veliké podezření, že v době kdy byla Georgie ještě Letha, se neuzavírala jenom jedna smlouva s jedním člověkem.
Každopádně, můžu se mýlit, že ano. Ale stejně si za tím stojím.

06.08.2020 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Waw, tenhle díl byl taky dost dobrej. Fakt jsem se bála, že Jeroma nenajde, ale jinak to bylo trochu předvídatelný. Bylo mi jasný, že přijde na scénu Roman, ale překvapil mě Dante. Taky jsem to do něj netypovala, ačkoliv když se na to podívám, vztahy Georgie nikdy nemůžou být úplně v pohodě, že ano xD ale ten konec? No sakra.

06.08.2020 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Bylo to zajímavé, závěrečný konec mi přišel ale moc rychlý, ačkoliv prolog byl nádherný, protože jsem zastánce dobrých konců. Alina mi nevadila, ani Mal, vlastně mi přišlo jejich chování pochopitelné, když se to vezme kolem a kolem, i když někdo říká, že se chovali jako blbci, já si to nemyslím. Ale musím říct, že jsem si naprosto zamilovala Nikolaje, dokonce ještě dřív, než jsem tenhle díl dočetla, jsem už měla koupeného Zjizveného krále.
Konec ale není jediný, co se mi nelíbilo, celá ta série mi přišla slabší, v některých chvílích jsem se ani dost nezačetla, v některých zase ano, podle mě je Šest vran a vsadila bych se, že i Zjizvený král, o dost lepší jak série Griša. Ale stojí za to si to přečíst.

13.06.2020 4 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Skandijci, miluju Skandijce, protože jsou svý a mají prořízlou držku. Jejich děsivý vzezření, bojový umění, styl života, to všechno mě zaujalo už na začátku a já jsem ráda, že John Flanagan se rozhodl napsat sérii i o nich. A nelitovala jsem, uteklo mi to jako voda a splnilo to má očekávání, doufám, že ostatní díly na tom budou stejně, ne-li lépe :333

05.10.2019 5 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Ano. opět si nemůžu pomoct a dám 5*
Když ono to jinak nejde xD Loď mrtvých to všechno kolosálně ukončila a já se už můžu těšit na ten dodatek, co už mám půjčený z knihovky :3 taková tenká knížečka :DD
Průběh celé serie byl úžasný a musím říct, že mě mega potěšilo Fierrochace. Milovala jsem ty dva už od té doby co mu uřízla hlavu xDDDD Škoda, že tam Prcy a Anabeth nebyli dýl, ale co se dá dělat no, Loki volal xd
Rozhodně doporučuju :)

27.06.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Když jsem viděla knihu poprvé, řekla jsem si „Cože? Tohle, že napsala Maasová? Kde je zbylích 450 stran? Asi jí napíšu email, jestli je v pořádku” xddd potom jsem si ale přestala dělat strandu, když jsem si přečetla poděkování. Teď ale zpět ke knize. Jako vždy úžasně napsané a děj se mi taky líbil, jenom mám pocit jako by nebylo od věci kdyby Cassian Nestu trochu víc zprdnul xd
Je to spíš oddechovka a v podstatě se tam nic neděje, ale i tak to bylo dobré počteníčko.
Moc jsem si to užila a doporučuji ❤

05.03.2019 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Páni! Páni! Páni! Byla to pro mě taková oddychovka, kterou jsem přečetla za jeden den. Ale náramně jsem si to užila, vlastně to byla kniha, kterou jsem v tu chvíli hledala. Kluk a holka, že začátku nenávist, hádky (které mě na tom baví asi nejvíc) , potom sex a nakonec velká láska, potom zlomený srdce a potom zase velká láska a tak to skončilo. Mezitím byla samozřejmě sourozenecké láska a přátelství! To by nesmělo chybět! Potřebovala jsem si na chvíli odpočinout od mého fantasy světa a potřebovala jsem něco takového, u čeho se člověk rozesměje, naštve se a co zabaví holku co najednou neměla co číst. Všechny postavy jsem si hned zamilovala a myslím, že se ke knize jestě někdy vrátím.
Jsem moc ráda, že jsem si to přečetla a rozhodně dooručuji.

23.10.2018 5 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Lepší příběh a konec si nejde přát ❤

10.02.2018 5 z 5

Labyrint osudu Labyrint osudu Lenka Dostálová

Super, nevím jestli to bylo lepší než 1 díl asi stejně..
Konec jsem nečekala a příjemně mě překvapil už od začátku 1 dílu jsem měla víc ráda Leu než Sáru a tady to nebylo jinak ❤
I když mě Tomáš trochu zklamal, co já vím.. Třeba s ním nakonec i bude ☺
Doporučuji a těším se na další díl ❤

12.01.2018 5 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Dokonalý,úžasný spád.Dost jsem si rodinu Angelových oblíbila a u konce jsem byla strašně napnutá mega moc se těším až si přečtu další díl... Rozhodně doporučuji!

05.09.2017 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Pěkný,taková oddychovka četlo se to rychle.... Ale není to tak dobré aby jsem se ke knize zase za čas vrátila.
Jinak jsem si knihu užila.

31.08.2017 5 z 5