Labyrint osudu

Lea už ví, že její nitro ovládá temnota. Za pomoci své sestry Sáry a strážce Lukáše se s ní snaží bojovat. Když jsou ale Sára s Lukášem vysláni na misi na znovuobjevený Salemon, zůstává na to sama. Útočiště nachází u tajemného mladíka, který má za úkol ji hlídat. Přesto se ale stále propadá hlouběji do temnoty a mění se. Když se však ukáže, že Silkon chce její sestru přinutit, aby se přidala k Temným, Lea se mu postaví a nakrátko získá zpět své staré já. Spolu se Sárou se vydávají do jeskynního bludiště, kde na Leu čeká nelehká zkouška. Pokud obstojí, má šanci temnotu ve svém srdci spoutat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347605/labyrint-osudu-VZ8-347605.jpg 4.539

Dcery světla a temnoty 2.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Labyrint osudu

Ganie

Ještě lepší než první díl! Ten Lein rozpor mě úplně dostal! Nemůžu si pomoct, ale oblíbila jsem si i jednu ze záporných postav. :-D Už aby byl další díl venku.

Klarsik3

Nebyla jsem nadšená z prvního dílu a nejsem nadšená ani z toho druhého.

Lika007
30.08.2018

Tenhle díl možná nebyl tak "dějový" jako ten předchozí, ale rozhodně měl něco do sebe. To jak se Lea pere se svou vlastní temnotou bylo... wow. Měla jsem z toho mrazení.

Veveruškaaa
22.06.2018

Úžasná knížka, těším se na další díl pokud bude :-)
Měla jsem raději Leu, Sára mi občas lezla na nervy. Ale jsem ráda, že to dopadlo nakonec dobře.

Calla2002
12.01.2018

Super, nevím jestli to bylo lepší než 1 díl asi stejně..
Konec jsem nečekala a příjemně mě překvapil už od začátku 1 dílu jsem měla víc ráda Leu než Sáru a tady to nebylo jinak ❤
I když mě Tomáš trochu zklamal, co já vím.. Třeba s ním nakonec i bude ☺
Doporučuji a těším se na další díl ❤

Iwíček
31.12.2017

Skvělá kniha plná napětí, čar a kouzel, světla a temnoty. Autorka si i tentokrát s knihou úžasně pohrála, a proto si můžeme užít zajímavou akční podívanou. Mohu vřele doporučit všem milovníkům fantasy.

Hoshi
10.12.2017

Z druhého dílu Dcer světla a temnoty mám smíšené pocity. Příběh se četl velmi rychle a téměř sám, jen jsem asi čekala trochu něco jiného, ale i tak se kniha líbila a s chutí se vrhnu na pokračování, až vyjde :)

Marthas
27.11.2017

Druhý díl se mi líbil dokonce snad více než první. Je na něm vidět, že se autorka zlepšuje. Nebýt té obálky měl by na pět hvězd.
Přečetla jsem ho za 24 hodin. Doporučuju a těším se na další díl.-)
Recenze v záložkách.