Bukina Bukina komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Alenu Mornštajnovou zbožňuju. nejen pro to, že pochází ze stejného kraje. Její knihy jsou plné, pro mě, tak silných emocí, že každou přečtu během pár dní a pak mě to strašně mrzí, že už je konec. Tiché roky jsou skvělé.

23.10.2020 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Líbila se mi a moc. Četla jsem V šedých tónech i Sůl moře a Potrhaná křídla byla opravdu jiná. Ale kolik autorů tohle dokáže, napsat každou knihu úplně z jiného světa a ještě k tomu zajímavou a čtivou?
Ruta Sepetys ano.

04.03.2020 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dokonalá četba. Začala jsem autorku vnímat Hanou, ale ani touto knihou mě Alena Mornštajnová nezklamala.
Ano, lze udělat špatné věci s prvotně dobrými úmysly. Člověk si to stejně "vyžere" vlastně sám.

28.02.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Líbí se mi knihy, co jsou pro děti i dospělé v jednom. Každý si z ní vezme to své. Celé čtení jsem se z vlastní představivosti musela stále usmívat.

21.02.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Chtěla jsem dát autorce ještě jednu šanci a vyplatilo se.Bavila mě.

20.01.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nemohla jsem ji dočíst, stále jsem ji otvirala a zavirala, čtivá pro mě byla v podstatě až od poloviny, ale i tak hodnotím jako zajímavý příběh.

01.01.2020 3 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Jedna z knih, k jejichž přečtení využíváš každou volnou chvíli.

02.02.2019 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Z napínaveho děje do, pro mě, nepochopitelně nudného konce. Celkový dojem ale dobrý.

31.01.2019 3 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Knihu mi paradoxně doporučil můj 12 letý syn. A proč ne?Věřím, že v dětské mysli se toho odehrává tolik, pro nás dospěláky, nepochopitelneho, aniž by se setkali s tak závažným osudem, jako hlavní hrdina, že je třeba tomu věnovat maximální pozornost. Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji za jeden večer.

15.01.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Přečetla jsem knihu na dovolené..u moře.. A vyplakala jsem moře soli. Krásná.

17.08.2018 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Nedočetla jsem..přestalo mě to naprosto bavit.

29.05.2018 1 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Tento díl mi připadal jako dokonalá fantasmagorie,ale zajímavá do poslední stránky.

10.04.2018 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Tento druhý díl mi připadal zajímavější. Čekala jsem,že touha po pomstě bude nakonec prehlušena láskou a pokorou Cathina bratra Chrise. Bohužel se tak nestalo. Uvidíme, co mě čeká v dalším dílu.

06.04.2018 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Příběh byl pro mě poutavý a rozhodně mám chuť si přečíst i další díl. Ne všechno mi ale bylo po chuti,proti tři hvězdy.

30.03.2018 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Toto není literatura mého srdce.Do Erotikonu už nejdu.Za mě dvě hvězdy.

18.03.2018 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Na zhodnocení této knihy nemám dostatek vhodných slov.Je úžasná. Byla pro mě důležitější než cokoliv, co jsem během jejího čtení musela udělat. Jednoznačně doporučuji přečíst .

01.03.2018 5 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Tak tohle rozhodně nebyl můj šálek kávy.

10.01.2018 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Přečetla jsem ji opravdu jedním dechem, nedalo se přestat. Zajímavý a propracovaný příběh.

06.01.2018 4 z 5

Srdce na udici Srdce na udici Hana Andronikova

Knížka by si zasloužila přečíst i dvakrát,aby situace a postavy,jež se v povídkách prolínají,byly dokonale pochopeny.

01.01.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Sama jsem se v životě presvědčila,že poznat blíže lidi, kteří se ostatním zdají divní,hysteričtí nebo blázniví v sobě skrývá většinou nějaké životní trápení.Krásná kniha, kterou bych doporučila všem.

09.12.2017 5 z 5