Books_by_Dee Books_by_Dee komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

INSTAGRAM: books_by_dee

Tohle je moje 4️. knížka od CoHo, kterou jsem přečetla a autorku knih snad miluju ️ zase o kousek víc. Tenhle příběh a jeho téma mě zaujalo, protože ne každá lovestory knížka vypráví příběh o Quinn, která nemůže mít děti. Příběh se mi četl s těžkým srdcem. Ke konci jsem měla ten problém, že už mě zas tak moc nezajímala ta minulost a chtěla jsem vědět, jak dopadne současnost. Takže jsem pár kapitol přeskákala. :D Po přečtení knížky jsem byla smutná, šťastná, vděčná za to co mám, vyčerpaná, ale zároveň plná energie. Číst CoHo knihy je prostě jako být na jednom velkým kolotoči emocí.

Hra Hra Elle Kennedy

Na Hunterův příběh jsem se neskutečně těšila, protože jeho charakteristické rysy mě hodně připomínaly Deana z Off-Campusu, jehož příběh mám ze všech dílů série nejradši (fanouškové Hanny a Garetha mě snad nepřestanou sledovat). A Hunter nezklamal. Bylo to vtipné, romantické a neskutečně sexy.

Hunterův příběh začíná už v podstatě na konci druhého dílu, kdy kvůli jeho častým záletům s dívkami končí hokejový tým na cestě za mistrovstvím. Hunter se tedy rozhodne, že bude žít v celibátu – žádný blbosti rovná se žádný sex. Celibát by možná i zvládal dodržet, ale to by jeho novou spolužačkou nesměla být Demi Davisová. Jsou nuceni spolu pracovat na celoročním projektu do školy a to znamená, že jsou spolu často sami a odolat ji Hunterovi zrovna 2x nejde.

Mezi Hunterem a Demi byla neuvěřitelná chemie a já si jejich interakce užívala od prvního setkání. Líbilo se mi, že se mezi nimi okolnostmi muselo utvořit nejdříve přátelství, ale přesto je to k sobě táhlo a v podstatě se jen čekalo, až si Demi uvědomí, že její přítel je blbeček.

A celá ta Pablo situace naprosto skvělé odlehčení v celé téhle knížce.
Díl se líbil moc, ale ne tak jako druhý díl.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

INSTAGRAM: books_by_dee

Námi to končí je druhou knížkou, co jsem od CoHo četla a naprosto chápu ten hype kolem. Byla to naprostá TOPKA. Přečteno doslova jedním dechem. Milion zvratů, krásná romantická linka a parádní rozvoj postav. Jsem ráda, že jsme se dočkali pokračování příběhu ve formě It Starts With Us.

Návrh Návrh Elle Kennedy

IG: books_by_dee

Absolutně nechápu, jak jsem mohla odolávat sérii Off-Campus od Elle Kennedy, tak strašně dlouho, protože první díl Návrh byl naprosto dokonalý a druhý díl Omyl jakbysmet (ale o tom až příště).

V Návrhu se potkáváme s hokejistou Garettem, který nutně potřebuje doučování a nevybere si k tomu nikoho jiného než jedničkářku Hannu. Ta mu snaží odolávat, ale když ji nabídne, že půjdou na předstírané rande, aby mohla získat fotbalistu, který se jí líbí, tak na nabídku přikývne.

Nevím, zda se jedná od nepřátelství k lásce nebo od přátelství k lásce. Bylo to u nich totiž jak na houpačce, ale ať byli nahoře nebo dole, pro mě to bylo dokonalé čtení. Knížku jsem přelouskala za jedno sobotní odpoledne a četlo se mi to skvěle.

Od nějaké 100 stránky jsem byla do jejich vztahu tak zainteresovaná, že jsem prostě nemohla přestat číst.
Jak Garretta, tak Hannu jsem si moc oblíbila. Oba si v životě prošli svým a nějakým způsobem je to ovlivnilo. Společně ale na svých děsech z minulosti pracují. Oblíbila jsem si ale i všechny vedlejší postavy, že mě nezbývá nic jiného než v sérii pokračovat, abych se dozvěděla i osudy ostatních.

Je to prostě krásná romantická knížka plná emocí. Poprvé jsem byla hotová i ze scény s prvním polibkem. To bylo lépe napsané než kdejaká erotická scéna. Jejich škádlení, chemie, humor. Úžasný.

Kdo odoláváte (možná kvůli obálce), podlehněte! Je to úžasný.

01.08.2023

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

IG: @books_by_dee
Už dlouho jsem nebyla tak příjemně překvapená z knížky, jako jsem byla z Pana Romantika. Tahle knížka už mi nějaký pátek, stejně jako zbytek série, leží v knihovně, smutně na mě kouká a přeje si abych ji vytáhla. Romantika je na 10 z 10, ale erotika tak na 1 z 10 (ale sexuálního napětí na milion) :D

Za mě naprosto úžasná romantiku, sedlo mi to krásně do nálady a během jednoho dne jsem tuhle skoro 400stránkovou knížku zhltla. Sedly mě postavy, děj, humorBavilo mě to od začátku do konce. Na začátku jsem milovala tu scénu, kdy se Eden dozvěděla, že Paul je P.R. a pak celá ta jeho pravidla, že ji nepolíbí, pokud nebudeme jít její písemný souhlas. Já se culila jak malá puberťačka. Miluju příběhy, kdy se chlap zamiluje první, ale tady naprosto chápu Eden, že už vlastně ani nevěděla, zda mu věřit. Mě tam chybělo trochu víc sexu, ale jinak jsem naprosto spokojená.

07.07.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Celou knížku jsem doslova zhltla za pár dní. Nemohla jsem se odtrhnout. Celý děj krásně plynul, některé scény pobavily, jiné naštvaly a některé i rozplakaly. Hodně mě bavily i vedlejší postavy, akademické prostředí a celkově styl autorky.

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tohle bylo úžasný a já si čtení neskutečně užila. Brenna mě sedla hned v prvním díle série (víc jak Summer) a tu chemii mezi ní a Jakem jsem cítila hned při jejich prvním setkání.

Brenna je dcerou trenéra hokejistů Briarské univerzity a Jake hraje hokej za jejich největšího soupeře za Harvard. Brenna ho nesnáší a je si jistá, že by se Jake ani nedotkla. Sní o práci ve sportovním televizním studiu, jehož šéf je však Jakeův velký fanoušek a tak jej Brenna požádá o jedno falšené rande, kde budou před šéfem předstírat, že spolu chodí. Jake souhlasí, ale za jedno falešné rande chce jedno pravé.

Brenna je holka podle mého gusta. Ono obecně jsou holky v knížkách Elle Kennedy silné holky, které se nebojí říct, co si myslí. Brenna je však jejich královnou. Jde si za svým přes mrtvoly.

Já ty předstíraný vztahy prostě miluju a tenhle byl skvěle naspaný. Zase bylo v knížce dostatek hokeje, nějaké zápasy a tréninky. Nebylo jen zmíněno, že je hokejista.

Obzvlášť v téhle knížce miluju scénu u Brenny v pokoji, kam za ní po okapu vyleze Jake (myslím celou tu scénu i s tou erotikou) a pak tu jak za ním jde na trénink na Havard a jsou spolu v promítací místnosti.

Bylo to vtipné, jak jsme u Elle zvyklé, ale zároveň byl tento díl protkán tajemstvím Brenny minulosti. Při objasnění situace jsem byla celkem zaskočená, avšak jsem byla ráda za společnou scénu s jejím otcem, kdy si vše vyříkali.

Výzva Výzva Elle Kennedy

Výzva by byla možná mít nejlepším dílem celé Briar U série, kdyby nedošlo na problém s komunikací, a to já prostě nesnáším. Sakra, jste dospělí a vy se radši rozejdete s láskou vašeho života, než abyste jim něco prozradili. Panebože! Přesto všechno, ale Výzva zaujímá v mém hodnocení série stříbrnou pozici. Risk zůstává na prvním místě a Lov a Hra se dělí o 3. a 4. místo.

V posledním díle série se poprvé potkáváme s Taylor, členkou Kappy Chi, která při jedné párty neodmítne výzvu jedné ze sester – rozdat si to s hokejistou Conorem Edwardsem. K jejímu překvapení Conor souhlasí, že s ní do ložnice půjde a budou sex předstírat. Ještě více překvapená je však, když Conor chce v předstíraní pokračovat. Do toho všeho Taylor bojuje s přijmutím svého těla a Conora dohání jeho minulost.

Od první stránky jsem si čtení neskutečně užívala a hodně mi sedl fakt, že Taylor je, na rozdíl od ostatních holek z universa, trochu při těle a líbilo se mi na tom právě ten fakt, že se ji Conor snažil přesvědčit o tom, aby se viděla tak, jako vidí on ji – jako KRÁSNÁ.

Pro mě byl největší problém konec. Nejdřív neumí komunikovat Connor a když se vše vyřeší, tak stejnou metodu použije Taylor. Jinak by snad knížka předčila i RISK.

Na závěr chci ještě říct, že nemám pocit, že by série Briar U byla horší než Off Campus. Byla jiná. Cítila jsem trošku jiný styl psaní, ale čtení jsem si užívala stejně.

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Předstíraný vztah nebo falešné manželství patří k mým nejoblíbenějším tématům v romantických knihách, ale Ella Maise je pro mě letošním rokem snad i královnou těchto témat. Letos jsem si zamilovala, jak její Miluji tě, Jasone Throne, kde vztah je předstíraný, tak tato stand alonka Manželství pro jednoho, kde máme falešné manželství.

Já si příběh neskutečně užívala a nechtělo se mi s ním vůbec rozloučit. Jak Rose, tak i Jack mě přirostly k srdci – hlavně Jack, to je jeden z těch book boyfriendů, na které budu s láskou vzpomínat.

Stejně jako Rose, jsem se i já pomalu polehoučku zamilovávala do Jacka, a to když ji začal nosit každé pondělí květiny, když se s ní koukal na romantické filmy, plánovali, že si každé pondělí dají těstoviny a každý čtvrtek pizzu, když se o ní staral, když ji nebylo dobře. Panebože! To chceme všechny, ne?

Tohle je jedna z těch knížek, u kterých bych se vůbec nebránila re-readingu. Rozhodně vám ji doporučuji, protože věřím, že ji také budete milovat.

11.12.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

IG: books_by_dee

Tak tohle byla pecka! Kdo miluje film Pretty Woman, tak tohle je knížka pro vás, protože právě tímto filmem byla autorka inspirovaná.

Huxley hledá falešenou snoubenku (těhotnou) a Lottie hledá manžela milionáře, se kterým by se předvedla na školním sraze. Náhodou na sebe narazí na ulicích Los Angeles a uzavřou mezi sebou písemnou dohodu, že si navzájem vypomůžou. Lottie se tedy stěhuje do jeho milionářského sídla, je donucena nosit jím koupené oblečení a doprovázet ho na různé akce a samozřejmě musí předstírat, že ho miluje a čeká jeho dítě. Navštíví spolu třeba i kurz pro těhotné ženy (tyhle scény byly nejlepší ).

Kdo miluje knížky s předstíraným vztahem, ale taky linku od nepřátelství k lásce. Nebo si chce přečíst vtipnou romantickou knížku plnou žhavých scén, přečtěte si tuhle a nebudete zklamaní.

Tohle bylo sexy, vtipné, dokonalé. A já určitě zařazuji na svůj TBR seznam i další dva díly série, které jsou o Huxleyho sourozencích, dalších sexy milionářích.

08.06.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

INSTAGRAM: books_by_dee

Knížku jsem přečetla za dva dny, ale ze začátku jsem se do toho vůbec nemohla dostat. Čekala jsem pořád na ten zvrat na který jsem u CoHo zvyklá a on pořád nepřicházel. No a pak přišel a já se nemohla odtrhnout. Dlouho jsem měla zato, že je to jenom další lovestory, kdy holka se bláznivě zamiluje do nepřístupného chlapa, ale je to trochu jinak. Jedno mínus bych tomu možná dala, že to autorka fakt přepískla se "sex" scénami. Klasicky jsem konec probrečela.

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Tohle bylo tak roztomilý, že jsem ani vůbec nečekala, že mě to tak bude bavit a doufám, že tohle není poslední kniha, která u nás od autorky vyjde. Letošní její Hello Stranger mám taky na TBR seznamu. Tak uvidíme

V téhle stand alonce se seznamujeme s Hannou Brooksovou, bodyguardkou , která dostane nový úkol – ochránit hollywoodského krasavce Jacka Stapletona na jejich Texaském ranči. Neskutečně mě sedlo prostředí, ve kterém se děj odehrával, sedla mě Hanna, Jack, ale vlastně i celá jeho rodina.

Bylo to celé prostě takové ňuňu. Asi proto taky jenom jeden ohníček , ale tady mě to vlastně vůbec nevadilo. Kniha je čtivá, má spád, je to vtipné, je to romantické. Rozhodně doporučuji.

Při čtení mě to hrozně připomínalo film Slečna drsňák se Sandrou Bullock, který miluju.

Rozhodně tuhle skvělou oddechovku doporučuji. Je to skvělá oddechová romantika.

22.03.2024 4 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Knížka Z popela na mě už v mém TBR seznamu čeká pár let. Vzpomínám, že na mě číhala na tik toku a anotace mě tak zaujala, že na seznam putovala, avšak nevím, proč jsem se jí vyhýbala. Jednoho krásného dne jsem se však dozvěděla, že jí v prosinci vydává IKAR, takže jsem ihned dělala objednávku a den vyzvednutí se rovná den přečtení.

A panebože Dostala jsem přesně to, co jsem čekala a možná ještě víc. Kdyby tam nečekalo až takové pohádkové „drámo“ má to i 5 , ale

Kniha vypráví příběh dvou ztracených duší. Příběh začíná tragédií, kdy v domě Easona vypukne požár a jeho manželka a Bree manžel při požáru zemřou. Z hořícího domu Eason omylem vynese právě Bree. On se jako svobodný otec stěhuje k Bree do domku pro hosty a společně utváří skvělý tým a navzájem si začínají pomáhat.

Knížka je skvěle napsaná a v při čtení jsem zažila ne jeden šok a závěr ten mě naprosto emočně rozcupoval. (O epilogu ani nemluvím)

Tahle knížka by Vás neměla minout. Je to taková jednohubka, která nemá moc stran. Já jsem byla překvapená, když jsem zjistila kolik knížek od Aly Martinez již v ČR vyšlo a musím se tedy podívat po dalších jejich kouscích.

10.01.2024 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

IG: books_by_dee

Tohle je naprosto D O K O N A L É.
Úžasná maloměstská romantika o bývalém quarterbackovi NFL Ronanovi , který kvůli autonehodě přijde o kariéru a snoubenku. Jeden večer prožije noc se záhadnou dívkou Novou, která se vplíží na večírek, aby se seznámila se svým oblíbeným fotbalistou. Po společné noci však její naděje na úžasnou lásku ztroskotají. O dva roky se však znovu potkávají v malém městečku Blue Bell, kde Ronan pracuje jako trenér fotbalu na střední škole a Nova začne pracovat jako učitelka a jeho asistentka.

Tahle je druhá knížka, kterou do autorky čtu (první byla Drahá Ava) a opět nezklamala. Jak Ronan, tak Nova jsou úžasné napsané postavy, kdy oba si prošly v životě svým a ví, že život není jak procházka růžovou zahradou. Sedly mě ale vlastně i všechny vedlejší postavy (včetně záporáků).

Pro ty, co milují sportovní romance, tak tady je i dost (ale tak akorát) toho fotbalu. Je to vtipné. Je to sexy a dost! proto ty čtyři plamínky . A neuvěřitelně roztomilé. To dramíčko na konci mě trošku vadilo, bylo předvídatelné a dle mě trošku přetažená, ale chápu, že tam být muselo.

22.06.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

#spoluprace Knihy Dobrovský

"Nezáleží na tom, jakou cestu si vybereš, je jedno, jestli je krásná nebo ošklivá, tvrdá nebo měkká, dlážděná nebo plná výmolů. Je to tvoje cesta. Důležité je, jak skončí." - tahle věta je hned na 1 stránce a jakmile jsem jí přečetla věděla jsem že tahle knížka bude stát za to.

Knížka rozhodně patří k nejočekávanějším letošního roku, proto jsem na ni měla takový zálusk. Na Slovensku již vyšla a viděla jsem jenom pozitivní recenze. I na Goodreads je hodnocena 4,14 .

V podstatě hned na samém začátku zjišťujeme, že Ava byla znásilněná a celou knížku se snažíme přijít na to, kdo to provedl. Máte pocit, že to mohl být snad úplně každý, i Knox - hlavní postava, kapitán školního týmu, který může na Avě oči nechat. Ava a Knox nemůžou být více odlišní,alespoň co se sociálního postavení týče. Knox pochází z rodiny bohatého makléře a Ava pochází ze sociálního domova, ve kterém bydlí od doby, kdy ji a jejího bratra opustila jejich matka.

Dále chci říct, že přesto, že tahle kniha řeší náročná témata jako znásilnění, šikanu nebo závislosti, je to stejně neuvěřitelně romantické, roztomilé a sexy. U toho SEXY se zastavím, protože ty scény v téhle knížce -no myslím, že mnoho kalhotek nezůstane suchých. Omlouvám se za upřímnost a snad nikoho nepohorším.

Závěr knihy (nechci spoilerovat) mě velice překvapil. Takhe přece romantické knížky nekončí. Ale musíte si ji přečíst, abyste věděli o čem mluvím. Já se upřimně fakt lekla a bála se kam to míří. Ale jsem spokojená.

Já knížku miluji, je úžasná. Vyvolá ve vás kolotoč emocí. Budete s Knoxem a Avou cítit každou jejich emoci a budete jim neuvěřitelně fandit a hlavně Vás bude sakra zajímat, kdo ji tak ublížil.

08.06.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

IG: books_by_dee

Začnu tím, že z nějakého zvláštního důvodu jsem si myslela, než jsem se začetla, že půjde o školní prostředí (ředitel vs. učitelka). Nevím, proč jsem měla v hlavě, že ředitel musí být jedině ve škole. No, jen tip pro autorku námět na další erotickou knížku, protože opravdu doufám, že má v zásobě připravené další a další. Tahle byla totiž úžasná.

Za víkend přečtená knížka, která byla neuvěřitelně vtipná, romantická, ale hlavně děsně sexy. Hned na 25 stránce si to rozdají (a jak ). Na se na nic nečeká. A to od erotické knížky chci přeci Míšu, hlavní postavu, jsem milovala. Neměla zrovna jednoduché dětství, a přesto se z ní stala osobnost s velkým O, která si jen tak nenechá nic líbit. Adam byl kretén, BYL. Choval se tak. Ale nebyl byl to brouček (já se zamilovala a nestydím se to veřejně přiznat).

Jediné, co mě šíleně vadilo bylo to, jak Míša neuměla komunikovat. Prostě se něco stalo, a ne aby to s Adamem probrala a vyslechla ho. Ona si to prostě přebrala podle sebe. Komunikace je podle mě klíč k úspěšnému vztahu a tady by se Míša ještě měla učit.

Pořád jsem si říkala, co asi přijde za zvrat ale tohle jsem nečekala. Ale zase skvěle napsané, pořád jsem čekala, co ještě horšího může provést.

Erotické scény byly napsané moc dobře, ale je fakt že ke konci jsem je už trochu očima přeskakovala, protože jsem chtěla trochu víc děje než sexu.

Za mě je kniha jedno velké překvapení, nečekala jsem, že budu až tak nadšená. Trošku doufám, že by z toho mohla být série, jak jsem zvyklá u některých cizojazyčných autorek a v pokračování by mohla nějaká ženská zkrotit Richarda.

Pokud si chcete přečíst dobře napsanou erotickou knížku a to ještě od české autorky Ano, pane řediteli je ta správná volba.

08.06.2023 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Jak už to tak Skalistých horách bývá, už předem víte, že hlavní postavy spolu nakonec budou že jo, ale prostě nás to takhle baví, protože chceme vědět kdy a jak se to tedy vlastně stane. ️ Já tady v tom příběhu měla hroznej problém s Willem. Will je sukničkář a já tyhle typy prostě nesnáším. Izzy pro mě je strašně hodná a trochu bláznivá holka a podle mě si ji Will prostě nezaslouží. Takže jsem spíše fandila hollywoodské hvězdičce ⭐️ Coleovi. Ale dobře ruku na srdce, trochu jsem chtěla aby byla s Willem. Ale chtěla jsem aby o ní více bojoval a ne že autorka udělá s Izzy holku, které když kluk sáhne na stehno, tak mu podlehne. ‍️ No, ale to už jsou Skalisté hory a tady to tak prostě bejvá.

Za mě asi nejslabší kniha, ale možná spíše nejslabší díl, protože mě šíleně štval Will.

INSTAGRAM: @books_by_dee

28.10.2022 3 z 5

On On Elle Kennedy

Panebože Tohle je naprostá dokonalost Wesmie – ty dva prostě miluji, a ne nedokážu vám říct, kterého víc Jen vám povím – nebojte se toho a dejte téhle MM romanci šanci. Prosím vás o to

Jamie a Wes bývali nejlepšími přáteli. Celé léto trávili na hokejovém táboře a kvůli „hloupé“ sázce se jejich cesty na několik let rozešli. Už v té době byl do něj Wes bezhlavě zamilovaný. Nyní se mají znovu potkat a stačí jeden pohled a Wes si uvědomí, že ho stále miluje. Tihle dva spolu musí trávit čas v jenom pokoji na táboře , kde jejich přátelství začalo. Během pobytu zjistí Jamie, že ho Wes miluje, ale také si začne uvědomovat, že ani jemu není jeho kamarád zas tak lhostejný.

Bylo to celé takové veselé a roztomilé. Naprosto jsem si zamilovala jejich přátelství a když došlo na věc – tak panebože! Ten SMUT! Absolutně jsem netušila, že potřebuju tuhle sérii k životu, ale ano

Tohle bude knížka, ke které se ráda vrátím, protože jsem si oba hlavní hrdiny neskutečně zamilovala, ale hlavně jsem si zamilovala jejich love story.

22.03.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Než jsem začala psát tuhle recenzi koukala jsem sem a byla jsem v šoku kolik lidí tuhle knihu hodnotí jednou nebo dvěma , jako opravdu jsme četli tu samou knihu nebo spíš se zeptám, opravdu jsme všichni šli do toho s tím, že je to #baronetka a ne kniha na Pulitzera?

V první řadě chci neskutečně pochválit desing obálky – ta obálka je naprostý skvost a já jsem opravdu ráda, že mě bude zdobit moji knihovnu.

A teď k textu? Nějak mě ty 1 recenze nenechají klidnou. Je to #baronetka Jasně že to bude Kráska a Zvíře v pornu? Já jsem do toho s tímto šla, a dostala jsem, co jsem od toho chtěla. A rozhodně nechci o knize mluvit pozitivně jenom proto, že jsem s nakladatelstvím určitým způsobem spojovaná.

Knížka rozhodně není dokonalá, proto ji taky nedávám 5 , ale mě se tedy příběh GAstona a Belle neskutečně líbil. Hodně mě to připomínalo seriál Desáté království, který jsem jako dítě milovala (žádná erotika tam samozřejmě nebyla) nebo novější Bylo, nebylo. Hrozně se mi líbilo, jak to bylo propojené i s dalšími pohádkami.

Rozhodně mě mrzelo, že knížka nebyla delší, protože autorka mohla dát všemu větší prostor – jak už cestě do 8. království (mohli potkat více pohádkových postav) nebo když už do království dorazili (mohli se tam ti naši dva více poznávat). Rozhodně bych nějaké mínusy ke knížce měla, ale když knihu vezmu do ruky a jdu do toho s tím, že jdu číst erotický retelleling (a to ta kniha zas tolik toho explicitního SMUTU nemá – má 2 ). Tak přeci nemůžu knížce vyčíst, že to bylo retellingový porno.

Mě se to prostě líbilo. Ale beru názor samozřejmě každého. Jen si fakt myslím, že je to hodně o tom, s čím do čtení takové knihy jdu.

22.03.2024 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

IG: books_by_dee

Někdy v říjnu loňského roku jsem se dala do čtení téhle naprosto úžasné série Royalové, která minulý měsíc vyšla v reedici u @nakladatelstvibaronet a proto přicházím z příspěvkem až nyní, abych Vás na sérii pořádně nalákala, protože mě série naprosto dostala, takové drama jsem už dlouho nezažila.

Knížky možná nejsou plné sexu , jak jsme u některých #baronetek naučené, ale ten „sex“ je tam ve vzduchu od prvních kapitol, ale nebojte nějaké akce s prsty a jazyky se tam konají.

Všechny tři díly jsou o jednom páru Elle a Reedovi. V prvním díle se Ella dostává do rodiny Royalů poté, co jí zemřou oba rodiče a Ella je tak nucená odejít žit ke svému poručníkovi, otci Reeda. Tihle dva se od samého začátku nesnáší, vlastně i všichni jeho bratři. POZOR – v knize je 5 sexy bratrů Royalů a u papínka Calluma bych si dala taky říct (och ty moje daddy issues).

Máme tady tedy klasickou linku od nepřátelství k lásce a donucenou blízkost, protože Ella žije v pokoji hned naproti Reedovi. Bratři ji podezírají, že spí s jejich otcem, takže ji nesnáší a byli by nejradši, kdyby od nich z domu odešla. Postupně se však nenávist změní v lásku, vždyť víme, že mezi těmito dvěma pocity bývá jen tenká linka. Není to však tak růžové, každá knížka končí pořádným cliffhangerem, takže jestli můžu doporučit, pořiďte si rovnou všechny tři díly, jinak budete naštvaný. Já jsem musela bez přestávky přečíst hned všechny tři díly, protože nešlo žít bez toho, abych věděla, jak to všechno vlastně bylo.

27.02.2024 4 z 5