Blueberry.hd Blueberry.hd komentáře u knih

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Nádherá kniha.. Snad nejhezčí poslední dopis, jaký jsem kdy četla..

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

No.. na knížku jsem se velmi těšila, ale chybělo jí to "něco" co by ji zařadilo do mnou oblíbených knih, nedokázala mě vtáhnout, škoda...
Avšak, knížka se četla svižně :)

15.01.2021 3 z 5

Žena obchodníka s kořením Žena obchodníka s kořením Charlotte Betts

velmi příjemné počtení, dokázala jsem se vcítit do statečné Kate
gratuluji a smekám

24.10.2020 5 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Nejsi poslední sen mé duše.
Ty jsi první sen.. jediný sen, o kterém jsem byl kdy neschopný přestat snít
Jsi první sen mé duše a od toho snu doufám, že přijdou i další sny
Sny, které se stanou skutečností..
Nádherné :)

03.07.2014

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Moc pěkné :) jen je mi líto Wandy na konci, že nemoha být s Jaredem.. I když ne vždy máme to co chceme a naštěstí nezůstala sama

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Má již třetí knížka od této autorky a musím říct, že z tohoto příběhu mě skutečně mrazilo, jako snad ještě nikdy z ničeho.. Ačkoliv příběh Sky z knížky Bez naděje mi byl svým způsobem bližší, protože jsem zažila nemco velmi podobného, tak ani tohle mi nezabránilo se ztotožnit s Low a jejími občasnými reakcemi, i když někdy až moc přehnanými.. A ten konec........

03.04.2021 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Ze série, musím přiznat, jsem četla jen tuhle knížku.. Zpočátku jsem se bránila, protože nemám ráda příběhy po, ale nelituji :)

03.11.2020 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tato kniha nebyla můj šálek kávy, sotva jsem si zvykla na nějakou postavu, zabili ji a vyprávění bylo chvílemi poněkud zmatené
Ale musím říci, že jsem našla i pár hezkých momentů.. :)

17.10.2020

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Tohle je nejhezčí trilogie v tomto žánru, jakou jsem kdy četla, byla mezi mými prvnímy, ale občas se k ní vracím, i když dávno nejsem cílová skupina
"Problémy" hlavní dvojice jsou nadčasové a tak nějak chytnou za srdce.
I když je to někdy na houpačce

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela,
nie?

05.05.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nikdy to nemůže dobře dopadnout,
svědomí tápe, pak hledá temný kout..
Před ní se skláním, před tebou padám

03.09.2017 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kdybych znala ta nejkrásnější slova, použila bych je... Celá tato série je nádherná a i když jsem již četla vícekrát, mám ji stále stejně ráda. Změnila mi život
A Patch.. Waaaaaaaau

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Tedy musím říct, že když jsem knihu objevila, vůbec mne nenapadlo, že má nějaké pokračování..
Tvářilo se to jako nenáročné večerní čtení..
Ale teď musím říct, že jsem velmi ráda, že existuje i další díl. Nedovedu si představit, že by to skončilo takto. Vždyť se v příběhu skrývá víc otázek než odpovědí, ale nemůžu se dočkat dalšího dílu.
Už 'jen' tři měsíce :)

18.12.2023 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tato kniha mi trochu připomínala knížku Nejdelší jízda a pár dalších knih stylem svého psaní..
Líbila se mi forma dopisů, ale někde kolem sté stranky mě začalo nudit přeskakování časů, až jsem se nakonec našla, že čtu pouze přítomnou dějovou linku, která mě vlastně zajímala víc.. Najdou se, stihnou to? Budou někdy zase (doopravdy) spolu?
Očekávatelné, ale poslední stránky mi zlepšily dojem z jinak celkem nezáživné knihy..

16.01.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tato kniha, nejen, že má velmi hezký děj, ve mně probudila dobrodružného ducha..
Bylo by to hezké jen tak s batohem na zádech procestovat Evropu..
Bohužel nejsem samotářský typ jako Camryn a naděje, že najdu svého Andrewa je myslím mizivá..

06.05.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

U této série mám ošklivý pocit, že čím víc dílů, tím horší. Nelíbí se mi, že od půlky třetího dílu pochybujete o všem, co jste dosud věděli.
Mrzí mě to, ale utla bych to v polovině druhého.

05.05.2020 2 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tato série je nejlepší, co jsem četla za poslední rok.
Vydařená kombinace citů, tragédie a cizýho jazyka (italština), na pozadí "temného světa"
Nemůžu si ale pomoci a vidím jakousi spojitost s osudem jedné z hlavních postav s mou oblíbenou sérií Pekelné stroje

03.05.2020 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

můj sen jsi ty, můj jediný sen..
moc pěkné :)

03.09.2017 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Tato série tvoří TOP mých nejoblíbenějších. I když některé pasáže mi tolik neříkají, tak se jedná o velmi povedené a nádherné dílko. Poslední díl mě asi nejvíce chytil za srdce a ten konec jsem probrečela.. Místy mi připadal až moc růžový, ale z ruhé strany jsem přsně něco takového čekala, takže super :)

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ten nejkrásnější dar, co nám kdy byl dán,
je milovat a být milován
Podobná slova jsem kdysi použila ve své vlastní básni, ale ta neměla takovýhle příběh.
Děkuji za hezky strávený den :)

25.11.2022 3 z 5

Smrt a sedm němých svědků Smrt a sedm němých svědků Anna Bauerová

První obraz nedodělám, jen ho někam zastrčím.
Víte, začal jsem malovat ji.... jak tam jako by spala.... pod těma planoucíma červánkama....
Nemá to cenu. Já ten obraz uvidím až do smrti, víte, ten skutečnej, ale namalovat ho - nestal by se nikdy dílem

22.10.2020 4 z 5