Zavržený ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191894/nora-greyova-zavrzeny-MtO-191894.jpg 4.31288
Série:

Nora Greyová (1.)

Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Egmont (ČR)
Orig. název:

Hush, Hush (2009)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (233)

Kniha Zavržený

Přidat komentář
Nikola97
13. července

Tak tahle kniha za mě rozhodně ANO

Gabux
11. června

Když tahle série vyšla, tak mě nějak úplně minula a já si na ni našla čas až teď. A stráveného času rozhodně nelituji. Postavy jsou propracované a sympatické, děj funguje jak má a styl psaní je velmi čtivý.
Nora je skvělá hlavní hrdinka, která člověku příliš neleze na nervy a Patch je prostě klasický bad boy, kterého většina čtenářek bude milovat.

Jeninas
09. června

Knihu jsem četla poprvé v době, kdy vyšla, a moc se mi nelíbila. Bylo mi odporné prostředí, ve kterém se odehrává a přiznejme si, že Patch působí jako hodně děsivý šmírák.
Asi jsem musela dozrát (a vidět pár těch hospod) a když jsem po ní sáhla po 9 letech, nedala jsem si pokoj, dokud jsem nepřelouskala celou sérii a chystám se na dokoupení zbylých dílů do své knihovny. Druhý díl se trochu opakuje, ale jinak je příběh napínavý a občas i nepředvídatelný. No a hlavní je ten flirt a romantika!
Já osobně bych se do Patche sice nikdy nezamilovala, protože na zlý kluky nejsem (někam bych se před ním schovala jako všichni ostatní), ale ta umíněná Nora se k němu vážně hodí. Prožili toho spolu strašně moc a po dočtení chcete vědět víc, což zároveň úspěšně dráždí fantazii. S Patchem totiž nuda nikdy nebude... Doporučuji, i když už nejste náctiletí ;)

PaniWiga
04. června

Námět zajímavý, ale výsledek nic moc. Chování hrdinky je takové neuvěřitelné. Spoiler: hrdinka něco zažije, pak se ukáže, že to není pravda, ale ona je v klidu. Každý normální člověk by řešil, jestli nemá halucinace a proč, co se to vlastně děje. Ale hrdinka je tak nějak docela v klidu. Jako by bylo normální, že se události stanou/nestanou, někdo jí mluví přímo do hlavy atd. + spousta věcí je tak nějak useknutých.

zinon
23. března

Námět knihy dobrý...jen ten styl psaní mi moc nesedl. Chybělo mi tam více té omáčky asi :) Kolikrát mi to přišlo useknuté a hop někam jinam.

adriana9101
08. března

Moje spolužačka měla dosti často o přestávce před sebou třetí díl Ticho a mne už samotná obálka dosti zaujala, takže jsem si jednoho dne při návštěvě knihovny nesla první díl Zavržený s sebou.
Strašně dlouho mi trvalo než jsem knihu otevřela. Mám prostě období, kdy mě čtení baví a pak zase, že se knihy jen tak válí na poličce. Četla jsem jí hlavně ve škole a o přestávkách, protože jsem se do ní začetla a čtením si i krátím školu...
Příběh se mi docela líbil, hodnotím to jako zajímavé a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Druhý díl jsem začala číst, ale moje nečtenářské období právě nastalo, takže zatím nemám do toho takovou chuť a první strana mne nijak nepřesvědčila se čtením pokračovat, zatím.
Mnohem více mne však zaujala kniha Nebezpečné lži od stejné autorky a tato kniha mě ohromně bavila a patří do mých oblíbených.
Proto také dávám této knize jen 3 hvězdičky, protože je tahle kniha slabší...

Veronica.Key
06. března

Tohle bylo klasické holčičí fantasy, které si opravdu hodně líbilo. Příběh byl napínavý, tajemný a hlavně mě nutil tvořit si různé teorie toho, jak to asi dopadne. A to se mi moc často neděje. Celé jsem si to moc užívala.

Evitsa
23.11.2018

Kniha se čte lehce a rychle,ale tedy Vee bych za kamarádku nechtěla ani zadarmo,nevzpomínám si,že by jedinkrát Noru podržela a stála při ní...
Závěr knihy byl příliš rychle ukončen z ničeho nic....