Blueberry.hd Blueberry.hd komentáře u knih

Polib mě Polib mě Stella Tack

Náš život není přímá linka, která neustále míří vzhůru. Ne, život nás nechává spadnout, dokud se neroztříštíme o zem. A to se děje znovu a znovu až nakonec, až nakonec sestáváme jen z mnoha malinkých střípků, které nás dělají těmi, kým jsme. Bytostmi, které usilují o to, být zase celé.
Pěkné :)

03.04.2024 4 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

(SPOILER) Za mne důstojné pokračování, i když chvílemi poněkud nereálné..
No, možná jednou a v jiném Vesmíru.. se všechno stalo jinak ale tentokrát...

Adam a já, svět a všechno mezi tím

Nechci být ošklivá, ale bylo mi řečeno, že když jsou dva lidé v bažině, nedostanou se ven a utopí se :(

01.04.2024 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Tedy musím říct, že když jsem knihu objevila, vůbec mne nenapadlo, že má nějaké pokračování..
Tvářilo se to jako nenáročné večerní čtení..
Ale teď musím říct, že jsem velmi ráda, že existuje i další díl. Nedovedu si představit, že by to skončilo takto. Vždyť se v příběhu skrývá víc otázek než odpovědí, ale nemůžu se dočkat dalšího dílu.
Už 'jen' tři měsíce :)

18.12.2023 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ten nejkrásnější dar, co nám kdy byl dán,
je milovat a být milován
Podobná slova jsem kdysi použila ve své vlastní básni, ale ta neměla takovýhle příběh.
Děkuji za hezky strávený den :)

25.11.2022 3 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Příjemná oddechová knížka, přečtena jedním dechem. Místy až moc růžová, ale konec mě přecijen potěšil. Sice netuším, co bude dál, ale bylo to milé :)

29.11.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Má již třetí knížka od této autorky a musím říct, že z tohoto příběhu mě skutečně mrazilo, jako snad ještě nikdy z ničeho.. Ačkoliv příběh Sky z knížky Bez naděje mi byl svým způsobem bližší, protože jsem zažila nemco velmi podobného, tak ani tohle mi nezabránilo se ztotožnit s Low a jejími občasnými reakcemi, i když někdy až moc přehnanými.. A ten konec........

03.04.2021 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Jo, toto je přesně podle mého gusta..
A i když jsem našla pár nesrovnalostí mezi předchozími díly a tímto, tato série mne příjemně překvapila..
Hlavní hrdinka, ačkoliv jí často ovládala panika a strach, byla silná osobnost a s Cardanem "si hráli" na kočku s myší, přičemž se jen těžko dalo říct, kdo přesně byla ta myš, jak se role neustále obracely.. a přesto všechno mi ten jejich pomalu vyvíjející se vztah přišel čistý..
ON přeci nemohl klamat, že? :)

20.01.2021 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Láska neumírá - Je to pravda. Nikdy jsem Tě nepřestala milovat od chvíle, kdy jsem byla malá holka..
Když poslouchám své srdce, vždycky mě vede zpátky k Tobě

Řekni mi, že je to pravda. Řekni mi, že to bude navždycky.
Ty a já

17.01.2021 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tato kniha mi trochu připomínala knížku Nejdelší jízda a pár dalších knih stylem svého psaní..
Líbila se mi forma dopisů, ale někde kolem sté stranky mě začalo nudit přeskakování časů, až jsem se nakonec našla, že čtu pouze přítomnou dějovou linku, která mě vlastně zajímala víc.. Najdou se, stihnou to? Budou někdy zase (doopravdy) spolu?
Očekávatelné, ale poslední stránky mi zlepšily dojem z jinak celkem nezáživné knihy..

16.01.2021 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

No.. na knížku jsem se velmi těšila, ale chybělo jí to "něco" co by ji zařadilo do mnou oblíbených knih, nedokázala mě vtáhnout, škoda...
Avšak, knížka se četla svižně :)

15.01.2021 3 z 5

Hester aneb O čem ženy sní Hester aneb O čem ženy sní Iva Hercíková

Má úplně první knížka tohoto žánru, četla jsem ji před lety..

03.11.2020 3 z 5

Život plný lásky Život plný lásky Charlotte Vale Allen

Moc hezký příběh, autorce se povedl :)

03.11.2020 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Ze série, musím přiznat, jsem četla jen tuhle knížku.. Zpočátku jsem se bránila, protože nemám ráda příběhy po, ale nelituji :)

03.11.2020 4 z 5

Žena obchodníka s kořením Žena obchodníka s kořením Charlotte Betts

velmi příjemné počtení, dokázala jsem se vcítit do statečné Kate
gratuluji a smekám

24.10.2020 5 z 5

Smrt a sedm němých svědků Smrt a sedm němých svědků Anna Bauerová

První obraz nedodělám, jen ho někam zastrčím.
Víte, začal jsem malovat ji.... jak tam jako by spala.... pod těma planoucíma červánkama....
Nemá to cenu. Já ten obraz uvidím až do smrti, víte, ten skutečnej, ale namalovat ho - nestal by se nikdy dílem

22.10.2020 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tato kniha nebyla můj šálek kávy, sotva jsem si zvykla na nějakou postavu, zabili ji a vyprávění bylo chvílemi poněkud zmatené
Ale musím říci, že jsem našla i pár hezkých momentů.. :)

17.10.2020

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

ze začátku jsem knihu furt odkládala a nemohla se začíst, ale jsem ráda, že jsem se ke knize nakonec vrátila :-) snad oba našli klid

07.05.2020 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tato kniha, nejen, že má velmi hezký děj, ve mně probudila dobrodružného ducha..
Bylo by to hezké jen tak s batohem na zádech procestovat Evropu..
Bohužel nejsem samotářský typ jako Camryn a naděje, že najdu svého Andrewa je myslím mizivá..

06.05.2020 4 z 5

Příběh dvou měst Příběh dvou měst Charles Dickens

Je mi to velmi líto, ale nějak mi knížka nejde dočíst.. Těšila jsem se na ni, velmi, ale bohužel to tak je :/
Snad stylem psaní...

06.05.2020