Hester aneb O čem ženy sní

Hester aneb O čem ženy sní https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99269/bmid_hester-aneb-o-cem-zeny-sni-Hlh-99269.JPG 4 138 20

Doubravka1975
26.04.2021 4 z 5

Snažila jsem se celou knihu Hester pochopit. Pochopit o čem ženy sní i co ženy hledají i nakonec s kým ženy zůstávají. Bohužel se mi to nepodařilo. Ani když to na Steva prasklo. Asi bych to shrnula: mladí v pr... pryč a do důchodu dalekoa tak co teď.....tak přichází krize středního věku.
Zajímavé čtení ze života, k zamyšlení s četnými, pikantními erotickými scénami

Blueberry.hd
03.11.2020 3 z 5

Má úplně první knížka tohoto žánru, četla jsem ji před lety..

Nymfadora.T.
02.04.2020 2 z 5

Úplně nevím, jestli se mi mi kniha líbila... zajímavé téma, ale pro mě zbytečně moc porno detailů...ani hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická...no jednou přečíst stačilo

Prey
19.01.2020 2 z 5

Škoda té americké přehnanosti... Bylo by snadné se tomuhle pornu pro paničky úplně vysmát, ale je napsané se značným tahem na branku, dávno před érou Fifty Shades. Zajímavá součást českých literárních devadesátek.

Zlatinka.Emilly
13.09.2019 2 z 5

Byla jsem dost zklamaná z toho, že takovouto knihu napsala moje favoritka z dětství. Milovala jsem její příběhy o Nataše, Andrsence, Pět holek na krku. A teď jsem narazila na tohle. Ufff… Ještě kdyby nezacházela do krajností, ale tohle bylo na mne silné kafe. Nemám ráda knihy tohoto stylu. Myslím si, že intimnosti by měly zůstat za zdmi ložnice. Ale doposlouchala jsem ji a snažila se pochopit Hester a její vztah k tak mladému milenci.

Hakl54
20.07.2018 4 z 5

Nádherně popsané jak ženy sní o dokonalém milenci. Pro lásku jsou schopné zničit a zahodit vše ostatní.

Dimas
20.01.2018 4 z 5

Je to rozhodně kniha generační. Před dvaceti lety se mi "jen" líbila, dnes jsem se nad ní daleko víc zamýšlela...

Zitka.V
01.07.2017 4 z 5

Nejdříve jsem se lekla....lechtivá kniha plná erotiky...ale vydržela jsem....do poslední kapitoly jsem si nebyla vůbec jistá, jak se hlavní hrdinka zachová dál a její příběh bude pokračovat....

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Velmi zdařile napsané, vytáhli mě to do knihy.

lavendy
09.10.2016 4 z 5

Docela příjemné překvapení.

Theta
10.07.2016 3 z 5

Takové lechtivé čtení na léto, když se chcete pobavit a relaxovat.

kudrdlinka
19.04.2016 3 z 5

Ač jsem věkově Hester myslím docela blízko, nemůžu říct, že bych se v téhle knize našla.

stefi61
03.11.2014 4 z 5

Ze začátku jsem si myslela že bude kniha podobná erotickým románům, typu 50 odstínů. Ale pak se z toho vyklubal zajímavý příběh o ženě která žije ve zlaté kleci. Opravdu jsem se do knihy začetla a velice mě zaujala. Zařazuji ji mezi své oblíbené a před autorkou smekám. Určitě vyhledám i její další knihy

Modrina
21.05.2014 4 z 5

Přečetla jsem, ale znovu už bych do toho nešla.

Hřibče
10.06.2013 5 z 5

Naprosto výborná knížka, která nejen že pojednává o ženě středního věku, jejích úvahách a činech, ale také o jejím manželství a nevěře s mladým mužem. Na to, že nejsem zatím ve věkové kategorii hlavní hrdinky, tak mě kniha zcela pohltila a četla jsem ji dokonce 2x, což většinou nedělám. A ano, místy je to i velmi erotické. :)

kathaj
09.03.2013 4 z 5

Lechtivé čtení na večer, až jsem se občas červenala :) Nicméně každé znuděné ženě po čtyřicítce bych takový románek se sotva dvacetiletým mladíkem jižanského vzhledu srdečně přála. Knížka je dobře čtivá a velmi inspirativní.

Petunnka
02.04.2012 5 z 5

Snít by se snad dalo ...

jprst
15.12.2011 2 z 5

Podle mne dost nepřesvědčivé.

Senza Jenka
17.08.2011 3 z 5

Trochu zvláštní čtení.

WEIL
08.08.2011

Tak asi nemálo žen s v tomhle příběhu najde. Ale stejný počet jich už není schopných změnit svůj zavedený život.

Iva Hercíková
česká, 1935 - 2007