Čas mezi námi

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176413/cas-mezi-nami-cas-mezi-nami-2Yi-176413.jpg 4229

Čas mezi námi (1.)

Sci-fi, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Time Between Us (2012)

Kniha Čas mezi námi

katka-kacav3318

Miluju YA střihnutý se sci-fi. Tohle nepatří sice mezi mé nejoblíbenější, ale má to něco do sebe. Příběh plyne rychle, i když se to někomu může zdát trochu zamotaný, tak to prostě do sci-fi patří.

Ella_2001
13.07.2018

Krásný příběh krásně napsaný, jako vždy šťastný konec ale za mě zklamáním čekala jsem větší originalitu a ne to co je jasné už od začátku. jinak super romanťák

Verča16
11.05.2018

Moc dobrodružne a to je to nejlepší na tom!!

Ivetak14
02.10.2017

tema cestovani casem je zde velmi zajimave pojate :)

Ms.Iris
24.08.2017

Úžasná kniha, krásne napísaná. Úplne ma pohltila.

Leňulaaa
05.08.2017

Kniha se mi moc líbila, bylo to příjemné čtení. Četla se velmi rychle je hezky napsána. Akorát se mi nelíbil konec děje čekala jsem ze bude víc rozvinuto "jak to vlastně dopadne" ale v dalších recenzích jsem se docetla ze je další díl tak se to dozvím asi tam. Určitě doporučuji.

Layss
26.05.2017

Knížku jsem si koupila spíše náhodou díky výhodné nabídce, a protože mě docela zaujal samotný příběh. Do knížky jsem se začetla v pracovním týdnu a brzy na to jsem ji i dočetla. Oddychové čtení, kde není nutné se soustředit a přemýšlet. Také bych dala 3,5 hvězdičky, ale bohužel to systém neumožňuje. Třeba si ji za pár let přečtu znovu.

Zuzulin
20.11.2016

Pěkná oddechová. Líbil se mi nápad cestování časem. Bylo to hezky popsané a dávalo to smysl. Opravdu povedená knížka :-)