Čas mezi námi

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176413/cas-mezi-nami-cas-mezi-nami-2Yi-176413.jpg 3.9255

Čas mezi námi 1.

Sci-fi, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Time Between Us, 2012

Kniha Čas mezi námi

jana9359

Super kniha nevíte někdo o nejake podobne knize tema cestování časem ale i romance ? Děkuji

Liduka

Kniha se mi moc líbila. SPOILER: Jen mě mrzelo, že ta linka o Brooke vlastně úplně vyšuměla a nedozvěděli jsme se jak se Bennettovi podařilo ji dostat vlastně zpět. No a i ten konec byl tak trochu divný. Přišlo mi až moc jednoduché, že stačilo změnit rozhodutí jet do Mexika místo nejet, aby se k Anně mohl Bennett vracet. Čekala jsem nějaké jiné a složitější řešení, případně vysvětlení.

petulkapeta
07.09.2020

Opravdu nádherny přiběh,byla jsem zvědava na každy jejich krok a hltala každe slovo a nemohla se dočkat jak to vůbec dopadne...

Nikychlupova
20.02.2020

Příběh byl krásný a napinavý, dobře se četl.

EressielM
25.01.2020

Pěkná romantická oddechovka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Mně se to líbilo. :)

hlavajda93
25.09.2019

pěkná napínavá kniha, musela jsem číst pořád dál, abych se dozvěděla, jak to nakonec dopadne

Veronika33
15.08.2019

Od knihy som nič neočakávala, zobrala som si ju ako oddychovku na pláž. Príbeh ma však príjemne prekvapil. Celkom som si knihu užila až na pár zmätených scén a nie príliš dotiahnutého konca. Ako dovolenkové čítanie odporúčam.

peitho.1
14.07.2019

Celkem fajn žánrovka. Téma cestování časem mám ráda, postavy mě štvaly jen občas, ale našlo se ale pár nelogičností v ději a hromada překlepů a celkově tomu prostě "něco" chybělo, aby to bylo na 5*.