barunkaandilek barunkaandilek komentáře u knih

Inferno Inferno Dan Brown

Typická Brownova kniha, natolik čtivá, že s ní člověk chodí i na zachod.

01.01.2018 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Hodně velké sousto, tahle kniha mě úplně odrovnala a musím přinat, že ještě dlouho jsem na ní myslela. Brutalita SS byla, je a bude omračující, jen nikdy nesmíme ZAPOMENOUT.

02.08.2014 5 z 5

Jirka postrach rodiny Jirka postrach rodiny Richmal Crompton

Přečteno, a už asi po stý, Jirkovi příhody se nikdy neomrzí.

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Opět dobře čtivá kniha, na první díl to samozřejmě nemá, ale i tak oddychová zajímavá kniha.

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Kniha se četla jedním dechem, dost hustý příběh, ale hrdinku (autorku) jsem nechápala já bych tohle kvůli chlapovi rozhodně nepodstoupila.

22.10.2014 4 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Krásně smutná kniha, mám jí přečtenou už asi po desaté a vždycky mě dostane a brečím u ní jako želva

02.08.2014 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Já jí mám jako Pavučinu lží, opět perfektně čtivá kniha, Brown je génius, který zde popsal 24 hodin plných napětí a zvratů.

Jirka v ráži Jirka v ráži Richmal Crompton

Tak to je jedna z knížek, které čtu, když je mi vážně bídně a smutno, protože nad Jirkou a jeho nápady se musí člověk vždycky pousmát.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Celkem slušná knížka, sice o počítačích vím naprosté kulové takže mě to nějak moc neuchvacovalo, ale příběh byl strhující i když kolikrát až dost přitažený za vlasy

04.12.2013 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Hodně zvláštní kniha v mých sedmnácti, kdy jsem jí poprvé četla mi přišla uplně úchvatná, dnes po deseti letech bych spíš řekla hodně naivní.

27.09.2013 3 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Šifra mistra Leonarda, naprosto průlomová kniha, která rozhýbala světem co dodat věřila jsem mu každé slovo:)

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Ztracený symbol, Americký sen, otci zakladatelé a zednáři prostě opět bezchybný naprosto propracovaný a ztrhující příběh.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Dan Brown, ten i kdyby psal o záchodě tak to člověk bude hltat a neotrhne se od knihy. Andělé a démoni super knižka, prostě Brownova klasika, rozhodně stojí a přečtení.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto úžasná kniha, dala jsem jí za jeden den proležený v posteli s angínou. Ale je fakt, že jsem s ní chodila i na záchod :)

Ve službách hyení bohyně Ve službách hyení bohyně Paul Doherty

Do knihy jsem se dost dlouho dokopávala, pak jsem jí přečetla během tří dnů, skvělá detektivka ze starého Egypta.

05.01.2015 4 z 5

Zase ten Jirka! Zase ten Jirka! Richmal Crompton

Úsměvné příběhy Jirky a jeho party psanců vždycky zvednou náladu, teď je čtu i synovi před spaním a moc se u toho bavím.

Čas hyeny Čas hyeny Paul Doherty

Velice zajímavá kniha z prostředí Egypta, prostě oddychovka na dovolenou

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

No na první díl to nemělo, ale bylo zajímavé se dozvědět, co bylo dál.

22.10.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tahle kniha mi hodně připomínala červenou harlekýnku, kterou jsem kdysi přelouskala u babičky na prázdninách (další kniha na výběr byla Majerová - takže harlekýnka vyhrála), jen s tím rozdílem, že na harlekýnku padlo zbytečných 100 stran, ale na tenhle brak padlo zbytečných 600 stran (je mi líto těch stromů). Vlastně, abych neurazila tu harlekýnku (tam probíhal jen vanilkový sex), ta kniha je ještě zkřížená s pornem, ovšem, kdo o tom chce číst, tak buď to dělám, nebo se na to porno prostě podívám. Jediný, co se dá na té knize ocenit je, když jí čtete před spaním, může se z toho s partnerem vyklubat zajímavý a dlouhý večer.

15.01.2014 2 z 5

Nežiaduci účinok: smrť Nežiaduci účinok: smrť John Virapen

Tak tahle kniha je vážně masakr. Po celou dobu čtení, jsem měla zježený chlupy a husí kůži. Vážně doporučuji, aby si to každý přečetl, hlavně lidi, kteří do sebe pořád cpou nějaké "pilulky zdraví."

15.01.2014 5 z 5