Zase ten Jirka!

Zase ten Jirka! https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13726/zase-ten-jirka-13726.jpg 5 24 4

Obsahuje povídky: Jirka a staří Římané - Jirka a kočka laureátka - Jirka na stopě - Jirka a čínský bůžek - Jirka jde na pomoc - Rytíři hranatého stolu - Zázračná opice. Další příběhy malého raubíře, jeho přátel i těžce zkoušeného okolí.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

William

jaroiva
20.03.2023 5 z 5

Zase Jirka a zase zábava...

kap66
23.12.2017 5 z 5

Stala se mi nečekaná věc. Po desetiletích jsem si přečetla znovu prvního Jirku ("Jirka postrach rodiny") a čekala to dětské nadšení a výbuchy smíchu. Líbila se mi, ale tohle se nedostavilo; plné hodnocení jí ale nechám, to je jasné - kdysi mě bavila ohromně.
Bála jsem se, že tohoto Jirku, kterého jsem si z nostalgie koupila v plné dospělosti a se čtením ještě víc než 20 let čekala, vůbec neocením. Opak je pravdou! Můj mozek se přeladil a knížka obstála naprosto jasně. Je perfektní.

Patapuf
10.08.2015 3 z 5

Další z mnoha veselých příhod veselého Jirky... ale jo.... je to čtení, které je sice pro děti, ale zvedne vám náladu....

barunkaandilek
22.10.2014 5 z 5

Úsměvné příběhy Jirky a jeho party psanců vždycky zvednou náladu, teď je čtu i synovi před spaním a moc se u toho bavím.