avalonek avalonek komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Další díl a zase prostě sázka na jistotu.Ona spisovatelka ani jinak neumí.Prostě co kniha to super čtení.Uz se těším na další díly..

09.12.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tohle jsem fakt nečekala.Že to bude takhle dobré čtení mě teda nenapadlo..Teď jen lituju,že v knihovně neměli i druhý díl,protože se na něj těším jak malé děcko..Úžasný příběh,který mě úplně pohltil a já nemohla přestat číst.Vřele doporučuji

11.12.2018 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Sakra..Jak to jen ten Červenák dělá,že ty jeho knihy jsou tak dobrý.Tohle snad bylo lepší ještě jak první díl..Napínavé,vtipné,akční a prostě a jednoduše parádní.Trojka Stein,Barbarič a Jaroš jsou opravdu frajeři..

26.01.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Nééééé....Já už jsem to zase dočetla..Proč to není delší.Bylo to perfektní čtení.Jednička super,dvojka slabší,ale tohle prostě paráda..Humor,sex,láska parádní postavy a výborný uvěřitelný děj..Nemohla jsem se tý knihy nabažit,a proto jsem ji tak rychle slupla..Tak už se těším na další díl..Zase někdy Allie a Deane..

26.02.2017 5 z 5

Anjel v podsvetí Anjel v podsvetí Juraj Červenák

Jediná detektivka,která mě neskutečně baví.Stein,Barbarič a Jaroš jsou naprosto skvělá trojice různorodých mužů,kteří ale spolu dokáží rozluštit ty nejzapeklitější případy.Každý díl se čte úplně sám,ale tady ten konec snad nemůže být myšlen vážně,doufám,že autor ještě něco dlouhého napíše ..

30.06.2022 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Krásná kniha.Vůbec nevíme,co prožívá rodina,ve které je autista..Není to jednoduchý život...Měli by jsme na to myslet,když se někde v okolí takový človíček pohybuje a chovat se k těm lidem slušně a ne jako blbci..Protože oni a ani lidé okolo těčhto lidí to nemají jednoduché..

26.06.2019 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Koukám,že jsem po dlouhé době zase narazila na spisovatelku, jejíž knihy jsou opravdu pěkné.Krásný romantický příběh,s humorem a pořádnou přitažlivostí,který mě chytl a nepustil,dokud jsem nedočetla,těším se na další díl..

11.05.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Sice mě oba občas trošku štvali,ale jinak jako vždy povedené čtení od autorky..Všechny je mám strašně ráda a vždy mě potěší,když čtu i o všech předchozích párech..

27.09.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Zase přečtený a já chci další díl a hned potom další a další..Já tuhle spisovatelku žeru a Briar a všechny hokejisty..Super,že se tam zase objevili postavy z předchozích dílů,to mám moc ráda.Humoru spousta,sexuální přitažlivosti spousta prostě úžasné čtení..

02.10.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

To je jako vtip?!!!!To mám teď jako čekat jak dlouho,než budou další díly..!!?Já jsem z té knihy úpně paf..Nádherně napsaný příběh o Ilan a jejích zážitcích,poznávání přátelství ,odkrývání tajemství a celkově o úžasné světě sklenitu a lidech okolo..Jsem nadšena a teď jen čekat na další díly..A doufám,že všechny díly budou brzy obývat mou knihovničku..

17.01.2019 5 z 5

Diabol v zrkadle Diabol v zrkadle Juraj Červenák

Čtvrtý díl byl tedy masakr.A to doslova.To co se dělo v té době asi nebylo pro slabé žaludky.Člověk vidí,že křesťanství není tak úžasné,za co ho někteří lidé považují.V knize se krásně rozvíjí vztah mezi Barbaričem a Steinem.Má to napětí,dobrou detektivní zápletku,ale i humor mezi hlavními hrdiny.Stojí za přečtení

10.04.2018 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tohle se mi moc líbilo.Na jejich příběh jsem se těšila už dlouho,ale stálo to za to.Krásná chemie,super,že jsou tam staří známý přátelé a prostě celé to hezky do sebe zapadá a hezky se to čte. A teď ještě bych si chtěla přečíst příběh Whipa

12.07.2023 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak tohle,tohle byla úplná pecka.Bylo to žhavý,vtipný,úžasný a mohla bych se tu rozplývat klidně celý den.Bylo to proste dokonalý

04.05.2021 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Další díl za mnou a zase paráda.Uzasne počtení a konečně jsme se dozvěděli pravdu.A teď chci vědět,co se stalo mezi Tristanem a Sydney..Ale na to si budu muset zase počkat,hnus..

02.02.2020 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Další díl a další naprosto dokonalý díl.Neskutečně jsem se bavila a moc mě zase potěšilo chvilinku posedět v přítomnosti čekanek a také Sebastiana,který mě s Evie opravdu okouzlil.Vsechny díly jsou dokonalé.Snad budou i další

21.12.2019 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pláču... Pláču,protože moje oblíbená autorka ukončila tuto senzační sérii a mí přátelé z ní už nebudou prožívat nic nového a mě budou chybět.Asi unesu Samanthu a zavřu si ji do sklepa a bude dál psát jen pro mě..Poslední díl byl senzačním zakončením,a já jsem strašně ráda,že mám všechny díly ve své knihovně a můžu se k nim kdykoliv vrátit..

13.02.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tohle bylo naprosto senzační.Nemohla jsem se odtrhnout.Má to úžasný příběh,humor,skvělá chemie mezi nimi.Byla jsem jak dítě,které dostalo pod stromeček svůj vysněný dárek.Prostě nádhera

02.11.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nemám slov......

27.06.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Takhle sem snad jeste nikdy nebrecela.Nevedela sem co driv,jestli si utirat slzy,nudle a nebo cist pres ty slzy:-)Super kniha,hezky se cetla,a pravda casto boli.Opravdu ze zivota a cloveka to primeje divat se na svet i jinak..Za me super

11.09.2015 5 z 5

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Zase jsem se vrátila k mému velmi oblíbenému spisovateli.A musím říct,že jsem to tentokrát přečetla šílenou rychlostí,jak to bylo dobrý..Sice nezastávám Steinovu víru a přesvědčení,ale přesto jsem si ho oblíbila a Jaroš,ten mě jako vždy nezklamal svým temným já..Prostě dobré čtení

23.06.2022 5 z 5