anonym02 anonym02 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si původně nechtěla vůbec přečíst a to byla velmi velká chyba. Měla jsem si ji přečíst už dávno, v knize jsou nádherné moudra, která jsou napsána velmi čtivě . Určitě se ke knize budu v budoucnu s radostí vracet a mužů jen doporučit.

23.10.2016 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krátký, ale za to velmi krásný a poutavý příběh o lásce dvou, v podstatě ještě, dětí, které se potkaly a zamilovaly v nešťastný čas.
Příběh chytil za srdíčko a donutil se zamyslet nad jistými věcmi.

13.08.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem si přečetla po druhé a musím říct, že i přesto jsem život hlavní hrdinky prožívala stále stejně.
Jsem velký fanoušek Sarah J.Maas ,zbožňuji její knihy, které se vždycky čtou velmi rychle,snadno a(tedy alespoň já je čtu) s velkým nadšením.
I přesto ale musím říct, že by některá místa chtěla trochu více rozvést(Můj názor,prosím nezabíjejte mě :-D).
Určitě se moc těším na další díly a budu netrpělivě odpočítávat dny než vyjde další díl.

04.10.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Knihu jsem si prostě musela přečíst.
A musím říct, že je ÚÚŽASNÁ!!
Je trochu škoda, že jsem nejdřív viděla filmy a předem jsem věděla konec. Ale to vůbec nevadí, protože v knize byl úplně jiný děj než ve filmu.
Ale trochu mi tam vadila Katniss. Přišla mi, že v některých částech byla zbytečně moc arogantní (můj názor).
A Peeta? Tak ten je podle mě ještě sympatičtější než ve filmu.♡
Celkově byla kniha prostě SKVĚLÁ. A nemohu jinak než dát 5 ☆☆☆☆☆

21.09.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Koho zajímá, že je to kýčovitý? Čte se to velice, opravdu velice dobře. Knihu jsem si přečetla po druhé a zase mám jen chválu.
Kniha má nádhernou obálku s nádhreným dějem. Přečteno za noc a ještě k tomu se nemůžu dočkat až si opět přečtu druhý díl.

11.01.2017 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Nádherná kniha, vážně skvělá!
Ale ten konec?!
To je všechno?!
Žádný pokračování?!
Nic?!

10.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Wauu! O knize jsem mluvila s mnoha lidmi a každý na ní měl úplně jiný nazor. Někomu se strašně líbila a nemohl si ji vynachválit a jiným moc nesedla. Tohle je nejspíš duvod, proč jsem se tak dlouho rozhodovala, jestli si knihu přečtu, nebo ne.
Jsem ráda, že jsem se knihu nakonec rozhodla přečíst, jelikož byla prostě...úžasná.
Mám velice ráda fantasy knihy, a tahle určitě patří mezi mé nejoblíbenější. Je asi trochu škoda, že jsem si ji přečetla až po shlédnutí všech filmů, ale i tak jsem z knihy naprosto nadšená, jelikož tam bylo spoustu částí, které ve filmu nebyly a hlavní postavy jsem si oblíbila ještě víc. Na knize se mi velice líbil děj, který nebyl zbytečně zdlouhavý a sarkasmus hlavních postav, který nám příběh ještě víc oživil. S knihou jsem velmi spokojená a určitě můžu jen doporučit. :-D

04.12.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Bože můj!!! Absolutně nevím, jak to Sarah dělá, ale tenhle díl byl snad nejlepší z celé série. Tolik zvratů, konfliktů a akce... nemám slov.
Jen jsem si myslela, že když je ta kniha tak tlustá, tak mě v polovině přestane bavit a ono to bylo úplně naopak, mohla by být ještě o něco tlustší.

26.11.2016 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Kdybych po knize nemusela sáhnout kvůli povinné četbě, přiznám se, že by to nebylo něco, co bych si dobrovolně vybrala.

Poprvé za celou dobu, co čtu, se mi nestalo, že bych si musela opakovaně číst věty... No, zde bych to bez toho opravdu asi nezvládla. Kniha má krásný námět, avšak čtení jednotlivých veršů bylo opravdu těžké už jen z toho důvodu, že nebyly napsány nijak pravidelně.
Celkově na mě kniha působila docela dost depresivně, což jsem opravdu nečekala.

23.10.2019 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jsem jediná, která tuto knihu může číst dokola a stejně neomrzí?
Jinak... Stále smíšené pocity. Od začátku série jsem Chaol team, ale jak se v této knize choval k Aelin... no nevím. Nicméně Aelin se taky nechovala extra skvěle, ale přece jenom! Ti dva k sobě patří!
Ať se jde nějaký Jeřáb/Rowan (jak chcete) vycpat!
Aelin musí skončit s Chaolem!!!!

20.02.2017 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Úžasné zakončení série
Tahle kniha,co kniha, CELÁ SÉRIE byla úplně skvělá. A mohu jen doporučit *_*

25.09.2016 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tahle kniha je podle mě velmi povedena . Musím ale přiznat, že mě hlavní hrdinka štvala , tím svým věcným ,,ok''.

31.08.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

WAUU! !!!! Tak tohle byla boží knížka! Myslela jsem si, že kniha nebude lepší, než Skleněný trůn, ale hodně, hodně jsem se spletla. V knize nechybělo napětí, akce. ... bylo tam snad všechno co od knihy očekávám. Za mě určitě pět hvězdiček a když to shrnu dvěma slovy: TOTÁLNÍ BOMBA!!

26.08.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Úúúžasná kniha,stejně jako první díl.
Nemohu si vynachválit,jenom Calaena nemusela na konci odjet pryč. Určitě doporučuji všem ,nádherná kniha a těším se moc až mi přijde další díl. Pokud bude úžasná jako předešlé knihy budu ji mít přečtenou za pár dní. :-D

12.05.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Na mně kniha zanechala krásný pocit.
Vím, že je to až moc přeslazený román, ale mně se prostě líbil. Příběh o upírovi, který se zamiluje do normální holky? Pro mě skvělý...
Nic víc k tomu podle mě nelze dodat.

12.03.2017 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Konečně se k nám dostala a zase je na dlouhou dobu konec. Snažila jsem se jí číst, co nejdýl, ale to prostě nejde! Vždycky, když čtu knihy od Sarah J. Maas, myslím si, že už nebudou lepší než ty, které jsem četla. Stále nevím, jak si to můžu myslet! Vždyť Sarah je díl od dílu lepší, i když by někdo řekl, že už to nejde a tyhle novely? Wow! Krásné doplnění Celeany minulosti, ve kterém jsem se nechala unášet příběhem a četla do noci. Do teď jsem byla Chaol team, ale Sam? Ten byl tak úžasný, že jsem jeho smrt obrečela hooodnè dlouho.
Zase nádhera a jenom doporučuji!

09.03.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Ještě teď brečím...
Kniha byla skvělá.

28.01.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

BOŽÍ!!!!BOŽÍ!!!! BOŽÍ!!! ;-D
Sice tam bylo pár nesmyslných částí(Můj názor ), ale nápad, příběh, vyprávění..... bylo prostě úžasné!
Takže jedním slovem BOŽÍ!!!!

04.10.2016 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Říkejte si,co chcete , ale podle mě je to zatím nejlepší díl.

24.09.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kdyby kniha neskončila , tak jak skončila určitě bych bez rozmyšlení dala 5 hvězdiček. Ale bohužel se mi vůbec nelíbili poslední dvě kapitoly, tak dám pouze čtyři, a doufám, že příští díl bude o něco lepší než tento .
P.S.Nemůžu se dočkat, až se dozvím jak to celé dopadne.

20.08.2016 4 z 5