Tygrovo prokletí

První kniha Tygří série. Vášeň. Sudba. Čest. Byli byste ochotni to dát na misky vah, abyste mohli změnit svůj osud? Sedmnáctiletou Kelsey Hayesovou by nejspíš ani ve snu nenapadlo, co jí čeká tohle léto; že se bude pokoušet zlomit tři sta let starou indickou kletbu. A to se záhadným bílým tygrem Renem. Na druhé straně zeměkoule. Ale přesně to se stane. Kelsey je vtažena do dobrodružství, kde na ni číhají temné síly, prastará magie a mystikou zahalené světy, v nichž není nic takové, jaké se na první pohled zdá. Nakonec musí riskovat vše, aby pochopila dávné proroctví a mohla tak kletbu zrušit navždy. Prokletí tygra je prvním dílem romantické fantasy série, který vás strhne a zanechá ve vás pocit nenaplněné touhy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117774/tygrovo-prokleti-117774.jpg 4.3481

Tygří sága (1.)

Tiger´s Curse (2011)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Tygrovo prokletí

Barbar11

Neskonale chytlavá a jedna z mých nejoblíbenějších knih.

princessaelin

Tato knížka se mi dostala do rukou jako skvělá série se skvělým příběhem a bohužel nenaplnila mé očekávání. Příběh je velice poutavý a v dalších dílech ještě víc. Za nápad musím autorku pochválit. Kdyby nebylo milostného trojúhelníku, tak je tahle kniha skvělá. Mám ráda, když je fantasy jen lehounce podkreslené láskou, ale kvůli citovým výlevům, které pokračují hojně i v dalších dílech, bych zabíjela.
Příběh dokonalý, zápletka také ale hlavní hrdinka by se mohla koukat víc na to, co má před sebou.
Kniha zklamala mé očekávání a to se považuji za její cílovou kategorii.

LillyGrace

Skvělá knížka. Chvíli trvá než se to rozjede, ale pak to začne být opravdu zajímavé. Autorka má skvělý lehký styl psaní, který vám nebude dělat problém se začíst. Hlavní hrdinka trochu na facku, ale tygří princové to vyvažují. Příběh námětem trochu klišé a jednoduchý. To mu ale rozhodně neubírá na čtivosti.
V konečném důsledku jsem více než spokojena. Takže doporučuji. Rozhodně si to přečtěte.

juni

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a vůbec nelituji, že jsem po ní sáhla, i když jsem se ze začátku zdráhala. Ihned jsem si zamilovala příběh Rena i Kelsey. Také jsem si zamilovala indickou kulturu. Nádherný příběh, akorát mě mrzí ten konec, ale to se v dalším díle určitě spraví ;)

verulik196
16.09.2018

Pro jednou jsem zase narazila na skvělou fantasy sérii. Místo klasického amerického prostředí se kniha odehrává v Indii, což velmi oceňuji. První polovina je na pět hvězdiček, v druhé mi ale na Kelsey hodně vadila jedna jistá věc, a proto jsem se nakonec rozhodla pro čtyři.

Nelaach
22.05.2018

Super knížka, nutno podotknout, že mě na ní nejvíce dostala ta ředkev :'D

Lenka1998
21.05.2018

Povedená, fantastická, napínavá kniha, která Vás naprosto pohltí a pustí až po přečtení posledního dílu.
Četla jsem ji jako čtrnáctiletá s naprostým nadšením a ráda se k ní vracím i teď.
Pravdou je ale, že cílovou skupinou jsou spíše mladší slečny a milovníci fantasy románů.
Za přečtení rozhodně stojí :)

yumcolanight
01.05.2018