Tygrova stezka

Druhá kniha Tygří ságy. Víra. Důvěra. Touha. Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku? Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince. Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136324/tygrova-stezka-wy2-136324.jpg 4.5338

Tygří sága (2.)

Tiger´s Quest (2011)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Tygrova stezka

juni

Pokračování Rena a Kelsey mě překvapilo a samozřejmě zase ten konec. Zapojení Kišana do příběhu mě překvapil a ze začátku se mi ani nelíbil, ale pak mi přišla kniha díky tomu zajímavější.

verulik196
24.09.2018

Pokračování série je zdařilé, už se těším na další díl!

andrejci
16.01.2018

První díl se mi líbil teda víc. Přišel mi více akční. U tohoto dílu se mi líbilo jak se Kišan choval ke Kelsy. Choval se mile a začíná mi povahově byt blíž než Ren.

Ailee
14.01.2018

Jediné, co mi u této knihy trochu kazí potěšení je fakt, že obšírné detailní popisy děj zbytečně moc natahují. Ano, jsou krásné, ale někdy by neuškodilo, aby jich bylo méně. Zvlášť v "akčních" částech knihy. Tam se pak ztrácí to napětí. Konec mě rozesmutnil, ale nebylo to napsané tak, aby mě to rozplakalo. Rozhodně se však nemůže knize odepřít brilantní nápad a originalita. :-)

nikiem
04.12.2017

No teda tenhle díl mě absolutně dostal. Doufám, že se vše vyřeší a dostane do normálu :)

zuzca.h
27.11.2017

Tak jo i druhý díl je hezky čtivě napsaný. Líbí se mi promyšlenost překážek při získávání druhého daru i svět víl. Co mi trochu vadí je jak jsou oba bratři a nejn oni celí paf z hlavní hrdinky. Přemýšlím co ta holka v sobě má že po ní letí snad každej chlap.Jen mi bylo líto Liho na konci (teda dějově v polovině knížky). Jen si ještě tak říkám jak jsou kolem ní všichni takoví hodní a uvědomnělí a všichni všechno berou s takovou rozvahou.

kaca3606
25.10.2017

neříkám nic, zase tady máme obyčejnou holku , která se zamiluje do prince. pak je tady ještě jeho krásnej bratr, ach jo,teď si vyber Kelsey!kniha se mi líbí, i když patří k těm po kterých se ráno vzbudím a trošku se lituju. autorka poposuje moc krásně a i trochu zbytečně :)

Jůšo
23.07.2017

SPOILER!
Upřímně...Tohle bylo špatné. Více než čtvrtinu knihy zabíralo nesmyslné řešení vztahů, i když snad každému bylo jasné, koho si Kelsey vybere. Také mi docela vadila ta 'dokonalost' hlavní hrdinky a luxus, ve kterém si všichni žili. Mám mnohem radši skromné, úplně obyčejné holky, které opravdu něco dokážou. Z ničeho nic získat superschopnost, se kterou se můžete všech zbavit pouhým mávnutím ruky a mít s sebou neustále někoho, kdo vás zachraňuje život, není zrovna hrdinství.

Romžiry
11.07.2017

Skvělé pokračování. Doporučuji.

LoverBooks
08.01.2017

Skvělý díl. To jo, ale.... chudák Kelsey! Já jsem pomalu brečela.

lucie2371
01.12.2016

I druhý díl Tygří ságy byl opravdu krásný! Kniha se četla velice dobře, stejně jako její 1. díl. Vřele doporučuji!

Brambu
16.10.2016

A děj se výborně přiostřuje! Nejen že za lásku je třeba bojovat, ale aby to neměli hlavní hrdinové tak jednoduché, tak na scénu přichází další muži. A že jich nebude málo... Do toho velké odloučení, boj s nepřítelem a další náročný úkol na prolomení kletby. Jsem naprosto pohlcená a nadšená.

venacava
24.09.2016

Parádní pokračování 1 dílu

anonym02
02.09.2016

BOŽE!!!!!!!!!!!! Mě je Kelsey taaak líto!!!!!!!!! -_-

AnnieBlack
28.07.2016odpad!

První díl se mi líbil. Druhý díl je pro mě katastrofa. Nerozhodnost + "dokonalost" hlavní hrdinky mi lezla neskutečně na nervy. Což byl hlavní důvod proč jsem knihu odložila. Škoda. Těšila jsem se na díl, kde bude převážně Kišan.

KateChatt
18.07.2016

Chudák Kelsey :(

karolina8149
06.06.2016

pekny den vim ze to sem asi nejspis nepatri ale shanim tenhle dil v elekotronicke podobe a to z duvodu ze je preci jen levnejsi a nikde sem ji ke koupy nevidela moc bych chtela poprosit zda li ji nekdo mate jestli by ste mi ji nemohl s obrovskymi diky poslat na mail karolka9@seznam.cz moc a moc predem dekuji za ochotne duse

kendllajf
07.05.2016

Druhý díl....ÚŽASNÝ. Zamilovala jsem do knihy během první stránky, a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Další krásný příběh, ale konce mi bylo strašně líto.

Valys7901
08.02.2016

Knížka mě docela bavila, ale někdy se hodně táhla, hlavně na začátku. Na konci byla pro změnu akční a objevil se tu i milostný trojúhelník, které já obecně nemám ráda. Taky mi někdy lezla na nervy nerozhodnost hlavní hrdinky. I přes to všechno se nejspíš pustím i do dalšího dílu :)

Renaiti
07.02.2016

Na začátku Tygrovy stezky se - zhruba na sto stránkách - děj motá stále okolo jedné a té samé věci. V knize se tato pasáž stala mojí nejoblíbenější, jelikož se mi líbilo, že se autorka nepokusila knihu nabít akcí, tak aby chudák čtenář nechápal, co se jen kde šustne. Každopádně i nadále byl děj knihy čtivý a svěží. Zápletka v Tygrově stezce je o dost lepší než v Prokletí. Zatímco v prvním díle jsme se hlavně seznamovali s postavami, kletbou a vším, co je k jejímu zrušení třeba, nyní se autorka mohla rozepsat více o prostředí a tom pravém dobrodružství, které zahrnuje i indickou mytologii. Tygry zbožňuji a tato kniha mi jen dokazuje proč, jsou to překrásné šelmy :). Stránky mi ubíhaly pod rukama, ovšem jakožto milovnice Rena jsem si nepřišla zrovna na své, ale i tak se mi kniha o chloupek líbila více než první díl :)...

sabulik69
11.08.2015

Knížka mě bavila, ale přišla mi velmi zdlouhavá než se vydali plnit další úkol.Hodně mi tam chyběl i Ren, proto mě velmi překvapil konec když ho konečně zachránili. Proto se rychle vrhnu na další díl a jsem zvědavá jak to dopadne :-)

NikiMedy
24.07.2015

Kniha mě stejně jako první díl uchvátila, jen mě mrzí co se stalo Renovi. Kvůli tomu vlastně začíná milostný trojúhelník, který vede až na konec série.

Tereza15
14.05.2015

Moc mě mrzí to, co se na konci stalo Renovi :( (Vlastně i na začátku - to jak ho zajali)
Nevím, jestli je to tím, jak moc jsem se do knihy a její hlavní postavy vžila, nebo proto,
co teď prožívám v reálném životě.
Každopádně je to přece jen děj, a nemůžeme mít autorce za zlé,
že se snažila knihu něčím obohatit, aby to nebylo pořád dokola to samé.
Děkuji za další úžasné chvíle dobře prožité s touto knihou :)

Dávám 4,7* za utrpení Kelsey

Arya26
30.04.2015

Jinak mě trochu zklamalo to ,jak Kelsey vytvořila ten blesk a já si hned řekla ,,Hurá Kelsey je čarodějka!!´´ . Jenomže pak dál jak jsme se dozvěděli to že asi umí ,,jen´´ metat blesky. Možná se její schopnosti v dalších dílech vybarví. Jinak jsem byla sklamaná ,protože jsem čekala ,že začne cvičit a pak se třeba postaví Lokešovi a nebo jinému čarodějovi a myslela jsem ,že tam budou i nějaké čarodějné souboje(třeba i s jinýmy kouzly atd..).

Arya26
30.04.2015

Když jsem začla číst ,tak jsem byla nadšená. První díl totiž skončil tak ,že vás donutil hned začít se čtením dvojky!!!
Jen bych ctěla napsat ,že ta část kdy Kelsey pořád fňukala byla do očí bijící.Ona si jen tak odjede,nechá Rena v Indii a pak si v Americe pobrekává ,že bez něj nemůže žít a přitom si to zavinila sama!!! To jak ,,uháněla´´ kluky bylo hrozný!!! Lia mi bylo líto.
Po tom co se přijel Ren s Kišanem to bylo hodně dobrý.
Tento díl byl trochu ,ale trochu (asi tak o půl hvězdičky) horší. Hlavně kvůli tomu pomalýmu začátku. Jinak jsem asi v týmu Ren. Kišan je sice taky úžasný (to oba :D) ,ale ke Kelsey se víc hodí Ren. Jinak ten konec byl fakt hrozný (zvlášť ty ponožky).

Ellbereth
15.04.2015

Prvních 150 stránek vcelku nuda, přišla jsem si jak náctiletá čtenářka bravíčka (rubrika vztahy :-D). Autorka se v této části zřejmě dost vyžívala, ale mě to tedy zase až tak záživné nepřišlo. Mám radši trochu jiný styl fantasy. Zbytek knihy jinak čtivý a srovnatelný s první částí. A díky bohu i Kelsey se tak nějak asi trochu rozsvítilo a přestala se chovat jak třicetiletá zapšklá panna. Jinak se to čte dobře, přečtu určitě i další díly.

warca
21.02.2015

Druhý díl byl po většinu času nuda. Až na konci se to s příchodem Rena zase rozjelo.

TerkaHor
26.01.2015

Nic ÚŽASNĚJŠÍHO (snad možná kromě eragona , ale to vyšlo na stejno) jsem nečetla.

anonym
07.10.2014

Další díl skvělé série...
Při posledních kapitolách mi bylo do breku kvůli Renovi ... chudák Kels.
Knížka mě tak vtáhla do děje, že jsem ji přečetla za dva dny

Monisek.B
18.09.2014

Jsem z toho taková rozpačitá. Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami...
Četlo se mi to fakt dobře, bavila jsem se, těšila jsem se na každou volnou chvíli, kdy budu moct zas do knihy nakouknout, ale že bych z toho byla nějaká unešená nebo že bych se ani nemohla dočkat dalšího dílu, to nějak nepřišlo. Líbilo se mi to a další díl si určitě přečtu, ale to je asi tak všechno. Kelsey se ve druhém díle sice nechová jako naprostá kráva, ale pořád se v ní nějak nemůžu najít :)

kletba Indie láska

Colleen Houck