AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Ze začátku jsem se vcelku bála, protože Nesta nikdy nebyla moje oblíbená postava, ale nakonec jsem si návrat do světa Dvorů moc užila.

13.11.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Achjo, neskutečné zklamání. Psala knihu stejná autorka? Nuda, děj roztahaný.
Toby byl super, ale bohužel pro mě příběh o ničem.

01.11.2023 2 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Milé čtení na podzimní večery.

28.10.2023 4 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Proboha Adame, dospěj!! Ten mi tak lezl na nervy. I třetí díl se skvěle četl, bohužel další už CooBoo nevydalo, tak jdu louskat angličtinu.

12.10.2023 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

I druhý díl se mi moc líbil, jen mě během čtení trochu rušilo, že je Juliette taková kňoura. Bylo tam na mě až přespříliš mental breakdowns a měla jsem chuť jí trochu nafackovat.
Aaron to naštěstí kompenzuje.

11.10.2023 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Příjemná oddychovka s koncem dle mých představ. Moje první od autorky, dám šanci i dalším knihám.

04.10.2023 3 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Tak jsem přečetla všechny čtyři díly a za mě jednoznačně vyhrává díl druhý. Tristan a děti, to bylo něco. Spisovatelce se série moc povedla a udržela laťku během všech čtyř knih, což se moc často nestává. Doporučuji.

16.09.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Snažila jsem se nemít velká očekávání, protože hit tiktoku nemusí být vůbec hit. A jak jsem se zmýlila. Už delší dobu jsem nečetla příběh, který by mě tak pohltil a já nemohla přestat číst.
Sympatické postavy, humor, který mě bavil a i pikantnější scény. Příběhu nic nechybělo, mohu jen doporučit.

31.08.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Příjemné čtení se zajímavou zápletkou. Budu pokračovat i dalšími díly.

14.08.2023 4 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Rozečetla jsem cca 5 knížek a každá mě po pár stránkách přestala bavit. Tahle se četla krásně a tak mě vytáhla z čtenářské krize.

05.08.2023 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

A já celou dobu četla v domění, že je to stand alone. Na konci jsem pochopila, že není. Uff.
Příběh se četl pěkně, ale víc mi od Mony vyhovuje série Začít znovu, což jsou právě ty stand alone. Během čtení jsem pořád čekala na něco víc a nestalo se, tak snad v dalším díle.

27.07.2023 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Dávám plný počet *, protože celý Skleněný trůn byla jedna velká skvělá jízda. No mám trochu problém s posledními díly Maasové. Stejně jako u ACOTAR i tady byl poslední díl neskutečně dlouhý, což mi nevadí, ale vlastně se toho zas tak moc nastalo a veškerá akce byla nacpaná do cca posledních 200 stran a to je škoda. Upřímně doufám, že Půlměsíční město nedopadne stejně.
I tak se bude tato série řadit mezi mé oblíbené.

04.07.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Tohle byla naprostá bomba, zhltla jsem během dvou dnů. Druhý díl jsem si užila podstatně víc jak první. Rozhodně bych si ale přála víc Kivy a Jarena.

04.07.2023 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Tohle byla tak milá knížka. Ráda si přečtu příběh, který není plný dramatu.

12.06.2023 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Oproti předchozím dílům jsem se musela trochu víc nutit do čtení, protože Chaola nemám příliš v lásce, ale vlastně až na pár nudnějších pasáží se mi to líbilo. Yrene jsem si oblíbila a i celé prostředí Antiky.

12.06.2023 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Jasně, nevlastní sourozenci už tu byli hodněkrát, ale i tak mi Moje vina přišla něčím jiná. Moc se mi to líbilo a rozhodně budu pokračovat i dalšími díly.

23.05.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Vůbec jsem to nečekala a bylo to super! Ocenila bych víc částí z pohledu Nica, na ten jsem se vždy těšila.

11.05.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nechápu, že jsem tak dlouho váhala se čtením, asi ta obálka. Tohle bylo naprosto skvělý, celou dobu jsem se musela culit. Jak se ti dva neustále škádlili a ta chemie, humor, prostě boží. Nemám nic, co bych vytkla.
Doufám, že druhý díl bude taky super.

03.05.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Nedokázala jsem se dost dobře začíst..
Další knihy už od autorky pravděpodobně číst nebudu, zatím mi žádná vyloženě nesedla a jsou i lepší.

29.04.2023 2 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Pěkné čtení, příběh mi sedl víc, než ten s Hailee a Chasem.
Jen bych vytkla to neustálé plácání se ve svých pocitech. Štvalo mě to i u předchozí knihy, na můj vkus toho bylo až moc. Keith byl super, vyvážil zbytek.

27.04.2023 5 z 5