Anička.pa Anička.pa komentáře u knih

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Chvílemi jsem byla trochu zmatená, a nevěděla co si myslet, ale jinak se mi kniha líbila. Na vraha jsem měla podezření skoro hned od začátku, ale i tak mě konec překvapil.

28.07.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha mě zcela pohltila, někdy jsem měla až mráz do po zádech. Do posledních stran jsem vůbec netušila, jak kniha dopadne a závěr mě překvapil :-) A co asi čeká další nájemkyni Astrid? To by mě opravdu zajímalo :-)

14.09.2018 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Úžasná kniha, Charlie mi ihned přirostl k srdci. Vše jsem prožívala s ním, když byl nešťastný, já byla s ním a i naopak :-) I díky formě knize,tedy psaná v dopisech se mi kniha četla ještě lépe :-) Vážně doporučuji :-)

25.06.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Některé pasáže byly velmi zajímavé a bavily mě, některé naopak vůbec. Každopádně jsem ráda, že jsem si zas o trochu rozšířila obzory o světě Harryho Pottera :-)

23.06.2018 4 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Za mě tedy skvělá kniha! A konec mě tedy úplně dostal, stále jsem doufala v jiný konec, v lepší konec.. Kniha ve mě určitě něco zanechala. Žijeme jen jednou, a měli by jsme si všeho vážit, protože bohužel nedostáváme další šanci jako hrdinka..

06.02.2018 5 z 5

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

Ke knize jsem se dostala díky čtenářské výzvě, nemohu říct, že jsem se do knihy úplně ponořila, ale určitě ve mě něco zanechala. Četla se velmi dobře a rychle, jen některé pasáže mi přišly zdlouhavé.
Nejspíš se ke knize vrátím i o pár let později a film si také nenechám ujít :-)

01.12.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Co dodat, další úžasný díl Harryho :-)

27.08.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Úžasné pokračování a dokončení psího poslaní. Ten styl psího vyprávění je kouzelný, jak přemýšlí a vidí nás lidi :-) Určitě doporučuji těm kteří přečetli první díl a rozhodují se, zda nezkazí dvojka dojem celého příběhu. Po přečtení pokračování mi přijde příběh úplný a psí poslání splněné :-)

21.08.2017 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Kniha se četla velmi dobře a svižně. Téma bylo skvělé, především mě bavila část, kdy cestovali mezi různými světy :-) Také by mě zajímalo jak skončila Amanda. Jen ten konec byl na mě trochu moc přetažený. Jinak knihu vřele doporučuji :-)

16.08.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Nejdříve jsem se bála, že kniha bude spíše pro mladší dívky, ale ani nedokážu vyjádřit, co ve mě kniha vše zanechala :-) Přečteno za jeden den. Krásné a oddychové čtení na léto :-) Kniha se četla dobře, hezky napsaná a různé kresby byli krásným doplnění knihy. Rozhodně doporučuji a těším se až shlédnu filmové zpracování.

12.08.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Skvělá kniha a úžasný nápad :-) Od knihy jsem se nemohla ani na chvíli odtrhnout. Začala jsem Veronikou a začala bych s ní i znovu. Oba příběhy mě velmi zaujali, neumím posoudit, který se mi líbil více. Každý v sobě měl něco jiného, co mě na příběhu zaujalo. Jen u Jáchyma mě mrzel ten rychlý konec, přivítala bych kdyby byl rozvinutý.

11.08.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tato trilogie se mi velmi líbila! Poslední díl se mi četl velmi dobře, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, zvlášť když se ocitli v ďábelském akru. Konečný boj mě již tolik nezaujal. Konec však byl hezký, přesně tak jak jsem si ho představovala :-)

26.03.2017 5 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Nic náročného na čtení, ale ani nijak tato kniha neuchvátila. Příběh z lidského života, kdy jedné rodině se díky manželovým tajnostem zhroutí jejich životy.

26.02.2017 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Zatim jsem přečetla vše knihy od Jojo a musím říct, že mě opět nezklamala! Pro mě druhá nejlepší po Než jsem Tě poznala. Dva děje, které byli opravdu skvěle propojené a hlavní hrdinky také úžasné. Oboum jsem moc fandila. Slzy jak jinak nechyběli. Mohu jen doporučit! :-)

19.06.2016 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Opravdu doporučuji, oddechová kniha a zaručeně se pobavíte! Pan Drew mě okouzlil, jeho hlášky a komentáře opravdu stojí za přečtení :-)

05.08.2015 5 z 5

Vřele doporučuji :-) Obdivuji autorku, že navštívila tuto zemi a napsala o ní tak skvělou knihu. Člověk si po přečtení hned uvědomí, jak se máme vlastně dobře.

27.10.2022 5 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Námět knihy se mi zalíbil a z tohoto důvodu jsem do přečtení šla, ale bohužel autorčin styl mě moc nezaujal. Asi jsem trochu čekala i něco jiného, každopádně kniha k zahození to rozhodně není. Příběhy jsou vtipné, ale zároveň velmi smutné. Moc se mi líbily dodatky na konci knihy.

21.08.2021 4 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Takový milý a roztomilý komiks. Prolistované během 10 minut. Možná jsem čekala trochu něco jiného, ucelený příběh a více vtipnější, ale i tak to bylo hezké :-)

09.08.2021 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

I když mi to přišlo krátké, bylo hezké se alespoň na chvíli vrátit za Animant a panem Reedem :-) Některé pasáže mi však přišly zbytečně dlouhé a moc mě nebavily, chtěla jsem spíše více psaní o hlavních hrdinech. Celkové zpracování knihy se mi líbilo, ty ilustrace byly krásné!

24.01.2021 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl, skvělé zakončení. Byla to úžasná série! :-)

21.01.2021 5 z 5