aneta.giraffe aneta.giraffe komentáře u knih

Sestry Sestry Bernard Minier

Musim podotknout, ze se mi libi uz i obalka (ostatne jako u vsech predeslych knih se Servazem). Jinak neni co dodavat, kniha je skvela, rozuzleni (aspon pro mne) prekvapive.

27.05.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Šelma byla lepší. Tohle na mě bylo už moc “vědecké”. I když postava Hračkáře byla dost děsivá a činy odporné.
U Šelmy mě ale mrazilo v zádech (jen představa, že bych měla jít v tu chvíli do lesa, byla strašlivá) a to mi tady chybělo.

02.05.2019 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Pri cteni jsem si prosla vsemi moznymi pocity - od smichu, pres husi kuzi az po plac. Knizka byla skvela.

07.04.2019 5 z 5

Šest krát dva Šest krát dva Arne Dahl (p)

Mnohem lepší než první díl. Ač mi Berger ani Bloomová nijak zvlášť nepřirostli k srdci, jsem ráda, že jsem jim dala druhou šanci.

25.03.2019 4 z 5

Dračí zuby Dračí zuby Michael Crichton

Nakonec to bylo docela fajn. Tema “Divoky zapad” mi do te doby nic nerikalo,takze jsem si rada precetla par zajimavych veci.

13.03.2019 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Prvnich 30 stranek jsem kroutila hlavou - prece nebudu cist o nejakym protivnym dedkovi, takovych lidi mam okolo sebe dost.
Nakonec to byla zabava, se “sněhulí, kočičtou i mamelukem”. Na konci jsem si pobrecela.
A tak to bylo... :)

24.02.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Vynikající Carter! Ani po deváté nezklamal. Ke konci knihy jsem se v jednom místě lekla - naštěstí zdání klame (a to by nám snad autor neudělal) :)

07.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Famozní. Spravila jsem si chuť po Bábě motyce.
Hlavní hrdina se mi moc líbil,takový chytrý sympaťák. :) Ovšem z popisu montanských lesů (a toho co se v nich ukrývá) jsem měla husí kůži.
Takhle si představuju napínavý a poutavý příběh. Jen tak dál...

03.02.2019 5 z 5

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Uf... Nevím co na to napsat. Přirovnaní ke Kingovi absolutně nerozumím. Ale co už. Spíš než děsivá, mi kniha přišla nechutná. Kdo je bába motyka jsem nepochopila, nějak jsem se do těch postav zamotala.

01.02.2019 2 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Me se to libilo. Hrdinka mozna byla obycejna,nicim nezajimava, jak tu nekdo podotkl. Asi prave proto me to bavilo - uplne obycejni lide,v ne az tak nemoznem pribehu.

07.01.2019 4 z 5

Pouť oběšenců Pouť oběšenců Pavel Hrdlička

Poslední Václav od Černého koně? Budou mi i s Magistrem chybět. Škoda. Doufám, že pan Hrdlička bude v psaní pokračovat, jde mu to skvěle.

26.11.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Líbila se mi,hodně se mi líbila. Asi zatim nejnapínavější. Strašlivá ukázka toho,čeho jsou lide schopní si navzajem udělat. Brrrr...

26.08.2018

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Me se to libilo. Nebyla to sice zadna super krimi zapletka,ale neco co se muze stat. Jelikoz mam deti, tak jsem to videla v zivych barvach. Jak by se clovek asi zachoval? Doprava nebo doleva? Schovat se nebo byt porad v pohybu?
4*, i za to neobvykle (fascinujici a pritom v noci trochu desive) misto deje.

26.06.2018

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Me se to libilo. Splnilo to me ocekavani - nenarocne cteni. To co jsem cekala jsem dostala. Oddych od krimi a sci-fi.
Az z toho clovek dostane chut taky s partou kamaradek nekam vyrazit. ;-)

18.04.2018

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Sice se to dalo opravdu predvidat,nicmene dobre a svizne se mi to cetlo.

12.04.2018

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Pribeh zajimavy a ctivy. Kim mi ale neskutecne lezla na nervy a to neustale “zvedani oci k nebi”... Radeji bez dalsiho komentare. ;-)

26.03.2018 4 z 5

Tání Tání Lize Spit

Vzhledem k tomu,ze se mi pri cteni udelalo nekolikrat spatne, dala bych 3-4*. Čtivé to je,ale nemuzu napsat nic jineho,ze ze to bylo místy opravdu hnusny. Jestli se k sobe děti takhle vážně chovaji,tak to teda potěš...

15.03.2018 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

To je čtení, já ty jeho knihy fakt můžu. Absolutní špička. Číst takové knížky je vážně radost, tady má čtenář zážitek o první do poslední stránky. Přiznám, že jsem při každém hlasování trnula hrůzou, představivost holt pracuje. Ale díky za to, těším se na další knihu.

30.12.2017 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Desive. Boj o zivot,ktery se ani zivotem nazvat neda. Ale kdo vi,jak to se Zemí jednou dopadne...

07.12.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Dost dobry! Zajimave rozuzleni (v mnoha ohledech :D ). Tesim se na dalsi knihy od autora.

04.12.2017 5 z 5