andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knížka předčila moje očekávání! Přečetla jsem ji hrozně rychle, protože se do ní dá hodně dobře začíst. Určitě doporučuji. :-)

29.06.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka se mi moc dobře četla a určitě si od J. Moyes určitě přečtu další knížku. Knížku jsem sice četla až po tom, co jsem viděla film a musím říct, že film byl dobře natočený, ale některé věci tam prostě chybí (vyprávění Lou o bludišti).

03.03.2017 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Za mě parádní. Moc se mi líbilo zpracování a těším se, až si přečtu druhý díl.

14.12.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

(SPOILER) Asi nikdy jsem nečetla něco tak divného a zároveň strašidelného. Knihu jsem přečetla celkem rychle, nedalo se od ní moc odtrhnout. Každopádně konec mě překvapil a nečekala jsem, že se Cecilia zachová takhle. Taky tak nějak nevím, jestli jsem z hlavního hrdiny nakonec zhnusená nebo v šoku. Nevím prostě. Ale určitě doporučuju, je to takové připomenutí toho, jak je jednoduché lidstvo zmanipulovat...

11.05.2023 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Prolog knihy mě absolutně nebavil a měla jsem strach, že taková bude celá knížka. Prvních pár kapitol jsem čekala, co se stane, aby se životy Natashi a Sarah propojily. Celkově se mi kniha a příběh moc líbily, i když mi některé pasáže přišly zbytečně dlouhé.

07.03.2021 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Kniha se mi četla skvěle, když mi chybělo 50 stran do konce, tak jsem si říkala, že by tam už nemusely být... Ale opak je pravdou! Tolik vysvětlení a zvratů na posledních 50 stránkách? Paráda.

06.03.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Příjemná oddechovka na pár hodin, už se těším, až si přečtu třešničky.

20.01.2021 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Dlouho jsem u knížky nebrečela... Krásný příběh, byla jsem si téměř jistá, že vím, jak to skončí a Sparks opět překvapil, tentokrát mile. :-)

04.04.2020 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Celou knihu jsem si představovala, jak to dopadne, byla jsem si téměř jistá tím, že to dopadne úplně jinak... :-( Jinak Sparks nezklamal, opět skvělá kniha. :-)

29.03.2020 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moje třetí knížka od této autorky a zase skvělá! Musím teda podotknout, že nejprve jsem viděla seriál, ale knížka byla lepší, svižnější a navíc obsáhlejší, jsem ráda, že mám toto srovnání a těším se, až si přečtu od Liane Moriarty nějakou další knížku. :)

24.10.2019 5 z 5

Kniha byla moc pěkná, několikrát jsem se nahlas zasmála. :)

21.07.2019 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Přiznám se, že se mi do knížky moc nechtělo, když jsem zjistila, do ji napsal, ale kniha se mi moc líbila a konec překvapil a každému, kdo nemá rád HP a chtěl by si knížku přečíst, tak do ní jděte, je parádní. :-)

21.06.2018 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Kniha se mi hodně líbila a určitě si přečtu od Sparkse další, líbí se mi jeho styl vyprávění. Jediné, co bych téhle knize vytkla, je poslední kapitola, zbytečně se to táhlo a i přesto, že kniha je sama o sobě krátká, tak poslední kapitola (která měla cca 50 stránek) mohla být kratší, proto 4 hvězdičky.

05.04.2018 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Nevím, co jsem od knihy čekala, ale předčila mé očekávání... Určitě si od Sparkse přečtu i další knihy! :-)

25.10.2017 5 z 5

Určitě doporučuji, autorka má osobní zkušenost a dobře ji sepsala do knihy. Včera jsem četla Svědectví o životě v KLDR, kde se opakují některé věci z této knihy, ale vůbec to jako připomenutí nevadí.
Některé kapitoly jsou docela dlouhé, ale to také ve výsledku nijak nevadí.

12.02.2024 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

(SPOILER) Nejdřív jsem si říkala, že oproti předchozímu dílu to není tak dobré, ale konec knihy mě asi pětkrát přescědčil o opaku. Takže se už zase těším na další díl s HH.

SPOILER!
To, že Jona nechal Harry popravit mě překvapilo, ale řekla jsem si, že to je dobře, ale to, že Moller spolupracoval s Waalerem a ani nevěděl, že spolupracuje s ním? Panebože! Prostě skvělé!

25.01.2024 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Za mě super! Přečteno téměř na jeden zátah, moc se mi kniha líbila a doufám, že to není Lucky poslední detektivka.

05.01.2024 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Téměř všechny povídky se mi líbily, často jsem byla překvapena z jejich konce. Každopádně povídka Fronta je pro mě nepochopitelná a naprosto zbytečná, proto jen čtyři hvězdy z pěti.

19.01.2023 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Souhlasím s tím, že je to vlastně furt to samé, ale mě to baví. :)

14.06.2022 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Upřímně jsem měla od knihy mnohem větší očekávání a souhlasím s komentáři níže, že jako povídky v časopisu dobrý, ale jako kniha to vůbec dobré není.

21.03.2021 1 z 5