andrea4468 andrea4468 komentáře u knih

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Začátek byl pomalejší, hodně postav, zmatek kdo je kdo....později se to rozjede a já musela číst a číst. Pro mě standardně dobrý thriller, kde člověk neví do poslední chvíle, kdo je vrah.

07.02.2023 4 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Kniha mě chytla od začátku, netáhla se. Za mě fajn čtení. V porovnání s knihami stejného žánru byla ale slabší a konečné odhalení trochu přitažené za vlasy. Každopádně bych knihu doporučila jako oddechovku a nelituji, že jsem se pro ji rozhodla.

02.01.2023 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Začátek mě moc nebavil. Vadila mi přehnaná péče o malé dítě. Hrdinka je na mateřství závislá, lezlo mi to na nervy. Po pár desítkách stránek se ale příběh začal rozvíjet zajímavým směrem a já začala být nadšená. Napínavé, nečekané... za mě super čtení, které jsem dala za jeden den :)

03.10.2022 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Dva krásné příběhy, které vás vtáhnou do děje a nebudete chtít knihu odložit...za mě fantastická kniha!

07.09.2022 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Druhá kniha, kterou jsem od autorky četla a opět velká spokojenost. Od začátku byl děj čtivý a já se těšila na každou chvíli, kdy se posunu v příběhu dál. Soupeření, zloba, pomsta, zápletka....kniha má vše :)

01.10.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Další úžasný příběh Lou, který bude mít doufám další pokračování.

05.09.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Super dovolenkové čtení :)

30.07.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Za mě super! Příběh, který se v podstatě mohl stát, pokud věříte na duchy....

30.07.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Paráda!!!! Žádný zdlouhavý začátek - již první strana vás ihned vtáhne a drží až do samotného konce!

30.07.2021 5 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Tuto knihu si opravdu nenechte ujít! Čtivé, napínavé...když si myslíte, že je kniha u konce, opak je pravdou a poté přijde rozuzlení :)

20.07.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Za mě super kniha na dovolenou :) Přečteno za dva dny. Je pravda, že mě děj moc nepřekvapil/nešokoval, ale u tohoto typu knížek vím, co mě čeká :)

20.07.2021 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Čtivá, napínavá, opravdu mě bavila. Konec mohl být trochu lépe zakončený, určitě byl prostor pro více šokující rozuzlení :)

10.06.2021 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Příjemné oddechové čtení s dobrým koncem :)

22.05.2021 4 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Velice zajímavý příběh. Pokud se člověk nesetká s autismem, tato kniha mu dokáže velmi hezkým příběhem nastínit, co tato nemoc obnáší.

20.04.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Fantastická kniha, která má 500 stran a ani jednou mě nenapadlo, že se to zbytečně táhne, nebo je tam něco navíc. Příběh plný napětí! Velká spokojenost.

29.03.2021 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásný příběh! Další kniha od Jojo, který mi dlouho zůstane v hlavě.

19.03.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Fantastická kniha, která vypráví skvělý příběh, který je od začátku zajímavý a vtáhne vás do děje. Nečekala jsem od knihy nic, jelikož jsem ji dostala a prostě přišla na řadu. Nyní ji s nadšením odkládám a jsem velice ráda, že se ke mě dostala. Přečteno za jeden den!

15.03.2021 5 z 5

Pan Nikdo Pan Nikdo Catherine Steadman

Za mě bohužel jedno velké zklamání. Dlouho jsem se ke knížce odhodlávala vzhledem k hodnocení... Samotná myšlenka příběhu se mi moc líbila ale to je tak vše. Začátek se táhnul, nic moc vám kniha neřekne. V půlce knihy jsem si myslela, už je to tady, rozjede se to, ale nic. Příběh je překombinovaný, nedává hlavu ani patu. Nereálný příběh, který mě vůbec nebavil číst a u posledních stran jsem se vyloženě nutila, ať je to už zamnou.

11.03.2021 1 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Za mě zajímavý příběh, který není ohraný a opravdu mě bavilo ho číst. Kniha určitě není ztráta času a já mohu jen doporučit.

10.02.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Za mě mohu říct, že se mi tato kniha zatím líbila nejvíce ze všech, které jsem z této série četla. Příběh vás od začátku vtáhne. Žádné dlouhé protahování. Postupně se odkrývají další a další indicie, které odhalují vše, co bylo utajeno. I když jsou v příběhu vraždy, nebyly tak drastické a knížka ve mě vzbuzuje spíš thriller, než klasickou detektivku, což mě potěšilo.

10.02.2021 5 z 5