Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nedočetla jsem. Prostě to nešlo. Přemýšlím marně čím byla Mia tak výjimečná?

17.03.2020 1 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Moc hezká kniha.

24.01.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zvláštní dům,zvláštní pravidla,ulítlí lidi....
Ale Všechno dohromady dobrý :)))
Trochu napínavá :)

09.02.2018 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Pěkná kniha.Trochu zvláštně napsaná.Až budete číst,zvykněte si,že se zničeho nic přeskočí někam jinam. Ale zvyknete si.
Napadaly mě různé možnosti,ale neuhádla jsem.Konec je překvapivý.

16.11.2016 5 z 5

Nemůžu hodnotit,protože jsem sáhla úplně vedle.Není to můj šálek kávy.Chtěla jsem vyzkoušet Kinga,možná jsem vybrala špatně.

20.01.2014

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Monyovky mám přečtené skoro všechny,ale tato patří k těm nejlepším.Líbí se mi její humor.U jejích knih si člověk odpočine a zasměje.

17.10.2013 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Četla se sama. Začátek drsný,odplata sladká???? Hezky vymyšlený????

19.07.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Libila se mi a trochu jsem se i bála. Dokonce jsem uhadla i vraha.

21.03.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Trošku jsem se nemohla začíst,ale potom jsem nemohla přestat číst. Proto neodkládejte knížku,protože fakt to stojí za to. A jdu na Sovu☺

20.02.2020 4 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Hrůza a děs. Nemůžu pochopit kde vzali sílu utéct a vydržet to všechno.

03.03.2019 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Přečteno za jeden den. Strašné!!! Co člověk vydrží,je až k neuvěření. A co člověk (jestl se těm zrudam da tak říct) člověku dokáže udělat,to už vůbec nepochopím.

24.02.2019 5 z 5

Krásná kniha. Tak jsem Sheile přála,aby to s ní dopadlo dobře,že jsem obětovala celou noc,abych se dověděla,,jak to skončí.A brečela jsem a brečela... Škoda,že máme jen 5 hvězdiček :)))

31.08.2016 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Výborná knížka. Zjistila jsem,že vlastně v 45 válka neskončila a peklo bylo dál. A dělali ho Češi.Zlo opláceli zlem. To je ta zatajená historie. Učili nás ,že hodní byli Češi,Rusáci byli ještě hodnější a špatní byli jen Němčouři.A tady je vidět,že zas až tak pravda to nebyla.

06.10.2015 5 z 5

Tuhle knížku mám přečtenou snad stokrát. V dětství jsem ji milovala!! Četla jsem ji pořád dokola.

24.10.2013 5 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Jsem ráda, že jsem ze začátku nevzdala přečíst si knížku celou. Olga mě strašně vytačela. Byla nesnesitelná. Chtěla jsem knížku odložit,ale pak jsem nelitovala.
Je zde krásně vidět, jak člověk přehodnotí celý život. To co se zdá zdravému člověku strašně důležité, nemá vlastně žádnou cenu. Jsem ráda,že jsem si Duhový most přečetla.

03.02.2021 5 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

Nezáživná,nudná.
Nebavila mě A bohužel jsem ji nedočetla.

12.11.2020 1 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Potřebovala jsem si teď přečíst něco takhle sladkého,takže se mi to zrovna hodilo do krámu :) a libilo se mi to. Ale musim mít na tento styl zrovna náladu.
Přála bych si prožít takhle romantické vánoce. Škoda,že to je jen v knížkách a v televizi!! :)))

03.11.2019 3 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásné čtení. Ale těch slz...

13.08.2019 5 z 5

Střípky Střípky Táňa Keleová-Vasilková

Pohodové počteníčko. Nic napínavého,jen takový příběh obyčejné ženské,který by se mohl stát každé z nás.

07.05.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Čekala jsem trochu víc. Příběh, kde všichni lžou. Moc mě to nebavilo.

18.10.2017 3 z 5