Allena24 Allena24 komentáře u knih

Zlé pondělí Zlé pondělí Nicci French

Pro mne bylo přínosné sledovat chování psychoterapeutky a aspoň trochu pochopit, co se na takových sezeních děje. Těším se na další díl.

20.08.2019 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

I já musím napsat: ach jo! několikrát jsem knihu odložila a následně jí dávala šanci.. Nakonec jsem ji dočetla. I mně vadilo: omílání všeho dokola. Za nejzajímavější také považuji závěr.

16.08.2019 3 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Četla jsem před lety a tehdy se mi trilogie moc líbila. Proto dávám 4 hvězdičky. Ale jsou to knihy, ke kterým se už vracet nebudu.

12.08.2019 4 z 5

HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha Lubomír Kupčík

Úžasná kniha od úžasného autora.

12.07.2019 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Moc krásné čtení i obálka knihy, zkoušela jsem spočítat, kolik kočičáků je na obalu a vyšlo mi 24 ...což asi nebude dobře, protože mám knihu z knihovny a kus obalu je přelepený. Třeba se tu dočtu, kolik jich opravdu je. Autorku si řadím k oblíbeným.

12.07.2019 5 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Moc dobré. Doporučuji. A souhlas s tím, že k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek.

02.06.2019 5 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Poslouchala jsem audio (Čte: Zdeněk Velen) a dávám za 5 *.

22.05.2019 5 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Tak tohle můžu, pro mě paráda za jasných 5 hvězdiček a přidám i doporučení.

13.02.2019 5 z 5

Zpěv v ráhnoví Zpěv v ráhnoví Ngaio Marsh

Dnes jsem si tuto knihu připomněla poslechem (https://www.youtube.com/watch?v=17dTlWdafOo). Když jsem ji kdysi četla, také byl pro mne začátek těžký (hodně postav). Ale autorku jsem znala a věřila jsem jí. Vyplatilo se. Za mě plný počet hvězdiček. Ano je to krásná klasika!

09.02.2019 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Tak tohle opravdu nebyl šálek mého čaje. CD jsem doposlouchala jen díky přednesu pana Jana Zadražila.

07.02.2019 2 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Kniha se mi velmi dobře četla. Trochu mě rušilo větší množství chyb. Líbila se mi hlavní hrdinka, jejíž chování bylo lidské (nedokonalé). Vím, že lidi na stres reagují různě, věřím, že si klidně vezmou boty a jdou si zaběhat. A pachatele jsem neodhalila, byl pro mě překvapením.Těším se, že si v budoucnu přečtu pokračování.

31.01.2019 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

iz67 souhlasím - moc hezky se to poslouchá. Za prima audio (hlas pana Čermáka) musím přidat hvězdičku.

29.01.2019 4 z 5

Tuto sbírku jsem si připomněla audioknihou. (Při nemoci je to úžasná terapie). Autorku velmi obdivuji.

27.01.2019 5 z 5

Perry Mason a paličatá slečna Perry Mason a paličatá slečna Erle Stanley Gardner

Kniha na mě vykoukla v KnihoBudce. Bylo velmi příjemné opět číst o Perry Masonovi. Nezklame, za mě 5 hvězdiček.

26.01.2019 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Akční oddechovka.

25.09.2018 5 z 5

Diamantová sekera: Baltské pohádky Diamantová sekera: Baltské pohádky Jaroslav Tichý

S knihou se známe léta, ale až dnes jsem se stala její hrdou majitelkou. Připomněla mi mé dětství. Je to krásná kniha a ty ilustrace....prostě nádhera.

28.08.2018 5 z 5

Pan spisovatel prostě umí. Úžasně napsané (i přeložené). :-) Hezky to vyjádřila jfialova : mistr hororu v plné parádě, aneb jak málo stačí...

24.08.2018 5 z 5

Kočka, která se zbláznila Kočka, která se zbláznila Lilian Jackson Braun

Konečně jsem se seznámila s touto sérií. Knihu jsem si přinesla z knihovny. Náš kocourek Dártík si ji hned přivlastnil (měl na ní položené tlapky, určitě byla doma u hodně kočičích příznivců). Když jsem mu slíbila, že mu kousek přečtu, hrdě odešel a já si užila pohodového čtení.
Jedna citace: Myslel na filozofii své matky: "Když nevíš, co dělat se sebou, tak něco udělej pro někoho jiného."

12.08.2018 4 z 5

Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Vicki Myron

Pro mě byla kniha citovou záležitostí. Dewey, kocourek z knihovny okouzlil i mě.

06.08.2018 5 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Jo jo p. Robotham umí. Neváhám a dávám 5 hvězdiček.

31.07.2018 5 z 5