Allena24 Allena24 komentáře u knih

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Dnes jsem si knihu "oživila" audioknihou. Promlouvala ke mně hlasem paní Marty Vančurové. Mohu jen doporučit. Nádhera.

28.07.2018 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Autorka je má oblíbená. K jejím knihám přistupuji s příjemnou zvědavostí. Za tuto děkuji a dávám 5 :-). Těším se na další.

21.07.2018 5 z 5

Svíčka za mrtvého Svíčka za mrtvého Ann Granger

Příjemné odpočinkové čtení.

20.07.2018 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Pro mě byla kniha čtivá, zajímavá, vtáhla mě do děje. Škoda, že měla konec :-). Moc se mi líbila i obálka.

08.07.2018 5 z 5

Velká knižní záhada Velká knižní záhada Pavel Čech

Výborný nápad, moc povedená kniha. Nádherné ilustrace.

06.07.2018 5 z 5

Zlý úplněk Zlý úplněk Peter Tremayne (p)

Knihu jsem četla před docela dlouhou dobou, ale děj se mi snadno vybavil. Bylo to seznámení se sestrou Fidelmou. Nyní mám před sebou druhý díl série a těším se.

V ohrožení V ohrožení Patricia Cornwell

Kniha byla super, bavil mě občasný humor a určitě bych ke svým blízkým ráda přidala Winovu babičku. U mě oddechovka za 5 hvězdiček.

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Poslouchala jsem audio podle románu V.Vondrušky Záhada zlaté štoly. Dle některých komentářů soudím, že kniha byla o více zápletkách, proto nemohu hodnotit hvězdičkami. Myslím, že mi poslech cd stačil (měla jsem klidné pohodové večery) a knihu už číst nebudu.

06.07.2018

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Za mě 3 hvězdičky. Je mi líto, ale většina textu mi připomínala slovník telenovel a to nemusím.

05.07.2018 3 z 5

Na velké planině Na velké planině Johan Theorin

Kniha se mi moc krásně četla. Chválím autora i překladatele Jaroslava Bojanovského.

01.07.2018 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Jedna z nejkrásnějších knih mého dětství, nezapomenutelná.

30.06.2018 5 z 5

Uprchlík na ptačím stromě Uprchlík na ptačím stromě Ondřej Sekora

Úžasná kniha, úžasné vzpomínky, kdy jsem ji svým dětem četla.

30.06.2018 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ke čtení knihy mne přilákal zajímavý obal. V příběhu mně zaujalo, jak se my lidé chováme, když si myslíme, že víme ... njn jsme přesvědčeni o své pravdě a pak se dějou věci.

27.06.2018 4 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Po této trilogii jsem sáhla, protože jde o španělskou detektivku. První díl byl nejklidnější a čtení mi trvalo nejdéle, u druhého dílu jsem zrychlovala a třetí jsem téměř neodložila z ruky (překvapilo mě, že jsou 3 hodiny ráno). Budu se těšit na další knihy autorky.

24.06.2018 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vypravěčka mě nezklamala, jsem ráda, že se mi dostalo dost podnětů k zamyšlení. Kromě samotných příběhů, mě zaujalo, jak se lidé vyrovnávají s traumatem. Knihu doporučuji.

05.06.2018 5 z 5

Désirée Désirée Annemarie Selinko

U některých knih mě napadne, že je život docela krátký, že mi bude chybět čas na opakované čtení. A Désirée je ten případ. Četla jsem ji před hooodně dlouhou dobou, ale pocity, které jsem při čtení měla, ty přetrvaly.

24.05.2018 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knihu jsem přečetla v rekordním čase. Souhlasím se simi28. A také doporučuji.

17.05.2018 5 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Toto byla má první kniha od Denise. Možná proto dávám o hvězdičku navíc za závěr, který mě i trochu pobavil.

16.05.2018 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Za mě - úžasná kniha, doufám, že si ji po čase znovu přečtu.

10.05.2018 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Nečetla jsem první tři díly a nejsem si jistá, zda je chci číst. Tuto knihu jsem četla chvilku s velkým nadšením, chvilku jsem se do čtení nutila. Katie pro mě byla trochu z jiného světa.

05.05.2018 3 z 5