Velká knižní záhada přehled

Velká knižní záhada https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224778/mid_velka-knizni-zahada-224778.jpg 4 70 70

Určitě i vy máte rádi knížky s obrázky. Ale asi ani netušíte, že se postavy z ilustrací přemisťují a někdy i ztrácejí! O této záhadě vypráví nová kniha brněnského výtvarníka Pavla Čecha, kde hlavními hrdiny jsou kocour Alfréd a myšák Kvído.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká knižní záhada. Přihlašte se a napište ho.

adela2316
21.01.2024 5 z 5

Vtipná kniha, neobvyklá, byli jsme s dětmi napjatí, jak to dopadne. Vtipné ilustrace. Opět Pavel Čech nezklamal.

Vera Silent
15.07.2023 4 z 5

Je to rozhodne kniha se zajimavym nametem a skvelou kvalitou papiru i zarivych ilustraci. Ovsem na predcitani je to trosku horsi. Svym stylem psani i vyrazy by se hodila pro starsi deti, ale pro ty tam zase bude malo textu a pribeh bude moc simplisticky. Na meho maleho synka je to ale zase trochu moc - clovek uplne vidi, jak rychle vypina pozornost, protoze takova slova mu hlavinka jeste nebere. Jestli ono to nebude spise pro fajnsmekry z oblasti ilustrace.

kopeceli
13.02.2023 5 z 5

Komiks nejen pro dospělé, kteří samozřejmě, poznávají své oblíbené ilustrátory, ale i pro děti, které se číst text a ilustrace teprve učí. Stále stejně dobré, autora má ráda celá rodina.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká knižní záhada v seznamech

v dalších seznamech1x