Allena24 Allena24 komentáře u knih

Oddanost podezřelého X Oddanost podezřelého X Keigo Higašino

Chvilku mi trvalo se začíst. Pak už jsem knihu nechtěla odložit. I pro mě (jako pro Chesterton) to byl výlet k mimozemšťanům.

29.04.2018 4 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Pro mě to byl po letech návrat k autorce. Opět jsem ocenila její styl. Nádherné, pohodové čtení.

25.04.2018 5 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Zadní str. knihy vystihuje vše ... spletitý a působivý příběh o ztrátě, naději a odvaze tváří v tvář zlu.

24.04.2018 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Kniha splnila mé očekávání. Těším se na další díly.

20.04.2018 5 z 5

Pod vodou Pod vodou James Marrison

Naprosto souhlasím s hodnocením - konicekbily .

19.04.2018 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Joy Fieldingová vždy patřila mezi mé oblíbené autory, mám pro ni slabost. I tato kniha se mi četla velmi dobře. Je mi velmi sympatická postava Sandy a některé její myšlenky či výroky mě i pobavily ... takové ze života např.: Muži kuli sexu přislíbí lásku, ženy kuli lásce sex.... nebo: Věděla, že apetit rebelujícího teenagera nic nepovzbudí tak, jako kritizující matka.

18.04.2018 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Má první kniha od Cobena, líbila se mi. A úplně nejvíc jsem ocenila nápad (v Poděkování), že autor umožnil zájemcům - dostat "své" jméno do knihy, za štědrý příspěvek charitativním organizacím (které sám vybral).

08.04.2018 4 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

U mě to bylo seznámení s autorem a s "policistkou Malin". Možná proto jsem byla udivena, že někdo kdo má problémy s alkoholem je pověřen vyšetřováním závažného zločinu a během té doby dostává další nálož osobních problémů. Téma pro mě bylo dost těžké. Ale je dobře, že se o tom píše.

05.04.2018 3 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Knihu byla radost číst. Líbil se mi styl psání. Těším se na další knihy tohoto autora.

21.03.2018 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Moje první seznámení s autorkou. Skvělé čtení za mě 5 hvězdiček.

16.03.2018 5 z 5

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Jsem nadšená (náhodně čtená kniha). Určitě si chci přečíst celou sérii.

26.02.2018 5 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Pro mě velice příjemné čtení. Těším se na další knihy tohoto autora.

09.02.2018 5 z 5

Nejtemnější večer roku Nejtemnější večer roku Dean Koontz

Knihu jsem dočetla, ale musela jsem se snažit, nešlo mi to lehce a konec mě zklamal. Tak trošku doufám, že i díky této knize se najdou lidé, keří obdarují útulky nebo si odvezou domu kamaráda.

11.11.2017 3 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Těším se na pokračování.

28.10.2017 5 z 5

Motiv Motiv Jonathan Kellerman

Pro mě to bylo seznámení s autorem. Čtení bylo příjemné a zvlášť oceňuji jemný humor. Ráda budu pokračovat čtením dalších knih Jonathana Kellermana.

25.09.2017 5 z 5