Jednou za život

Jednou za život je jedna z prvníh knih tragicky zemřelé spisovatelky Simony Monyové a vypráví o tom, co je v životě neopakovatelné a tím i nenahraditelné. Jsou zážitky a city, které můžete prožít opakovaně. A pak jsou ty, které se vám stanou jednou za život, když máte to štěstí. Někteří věří, že tu pravou lásku můžeme potkat jen jednou. Ale jak ji poznat? Jak přijít na to, že tahle láska, tenhle vztah, je to pravé? Že je to to, nač jste čekali, v co jste doufali a co jste si moc přáli...protože minout ji o vlas je stejné jako minout ji o tisíc kilometrů. A protože nikdy s jistotou nelze říct, že tahle láska je ta pravá a jediná, mnoho lidí ji hledá celý život. Pravá láska či ne? To je problém, který trápí hlavní postavy knihy Jednou za život, Světlanu a Lumíra. Je na nich, aby i za cenu bolesti a nepochopení přišli na to, jestli jsou si souzeni, či ne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161477/jednou-za-zivot-161477.jpg 4170
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami

Kniha Jednou za život

NymphMaeve

Moc krásný a čistý příběh dvou mladých lidí z předrevolučního období. Milý vhled do života lidí i mysli mladé dvojice a jejich emocí a uvažování. Je to nádherně čtivě napsáno, autorka je mistrná vypravěčka. Neseděla mi tam úplně ta třetí osoba vyprávění, podle mne by první osoba dala příběhu jiný rozměr. Kniha je však úžasná, i když je to taková krátká oddechovka. Určitě se brzy vrátím k dalším knihám od Simony Monyové.

Aleh

Jedna z prvních knih Simony Monyové. Kniha není poznamenána pozdějšími osobními problémy autorky. Simona Monyová se v ní zabývá tak jako ostatně ve všech svých knižních příbězích partnerskými vztahy. Tvoří Světlana a Lumír pár na celý život? Je to ten jediný a pravý vztah na celý život? Kdo to ví? Jsou si ti dva souzeni nebo bude lépe, když se rozejdou?
Tak to jsou otázky, na něž můžete hledat odpovědi v této útlé knize, Oddechové čtení, které přečtete během jednoho dne.

Radka1911

Odpočinková čtivá jednohubka.

glorie111

pohodička

JancaMia

Jedna z prvních autorčiných knížek , čte se krásně ale je znát že je to jedna ze tří prvních knížek autorky .. za mě osobně je hezčí "osud mě má rád"

PetiJelinkova
08.12.2018

Fajn oddechová kniha na jeden večer :)

Allena24
25.04.2018

Pro mě to byl po letech návrat k autorce. Opět jsem ocenila její styl. Nádherné, pohodové čtení.

Lejdus
28.01.2018

Hooodně se mi to líbilo. Některé scénky byly opravdu legrační, čtení mne díky tomu bavilo! Určitě doporučuji jako oddychové čtení, kapitoly jsou krátké, tak se to dobře čte např. při cestování autobusem :)

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všech 29 knih autora

Kniha Jednou za život je v

Právě čtených1x