Jednou za život

Jednou za život je jedna z prvníh knih tragicky zemřelé spisovatelky Simony Monyové a vypráví o tom, co je v životě neopakovatelné a tím i nenahraditelné. Jsou zážitky a city, které můžete prožít opakovaně. A pak jsou ty, které se vám stanou jednou za život, když máte to štěstí. Někteří věří, že tu pravou lásku můžeme potkat jen jednou. Ale jak ji poznat? Jak přijít na to, že tahle láska, tenhle vztah, je to pravé? Že je to to, nač jste čekali, v co jste doufali a co jste si moc přáli...protože minout ji o vlas je stejné jako minout ji o tisíc kilometrů. A protože nikdy s jistotou nelze říct, že tahle láska je ta pravá a jediná, mnoho lidí ji hledá celý život. Pravá láska či ne? To je problém, který trápí hlavní postavy knihy Jednou za život, Světlanu a Lumíra. Je na nich, aby i za cenu bolesti a nepochopení přišli na to, jestli jsou si souzeni, či ne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161477/jednou-za-zivot-z5P-161477.jpg 4175
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami

Kniha Jednou za život

tygřímáma

(+ SPOILER) Jedno nečekané těhotenství zamotá život několika lidem.

zdenaR

Velmi čtivá kniha, poněkud jiná, než později psané příběhy.
Doporučuji k přečtení, dá se to za dva dny :-)))

NymphMaeve
16.10.2019

Moc krásný a čistý příběh dvou mladých lidí z předrevolučního období. Milý vhled do života lidí i mysli mladé dvojice a jejich emocí a uvažování. Je to nádherně čtivě napsáno, autorka je mistrná vypravěčka. Neseděla mi tam úplně ta třetí osoba vyprávění, podle mne by první osoba dala příběhu jiný rozměr. Kniha je však úžasná, i když je to taková krátká oddechovka. Určitě se brzy vrátím k dalším knihám od Simony Monyové.

Aleh
12.08.2019

Jedna z prvních knih Simony Monyové. Kniha není poznamenána pozdějšími osobními problémy autorky. Simona Monyová se v ní zabývá tak jako ostatně ve všech svých knižních příbězích partnerskými vztahy. Tvoří Světlana a Lumír pár na celý život? Je to ten jediný a pravý vztah na celý život? Kdo to ví? Jsou si ti dva souzeni nebo bude lépe, když se rozejdou?
Tak to jsou otázky, na něž můžete hledat odpovědi v této útlé knize, Oddechové čtení, které přečtete během jednoho dne.

Radka1911
04.07.2019

Odpočinková čtivá jednohubka.

glorie111
07.02.2019

pohodička

JancaMia
01.01.2019

Jedna z prvních autorčiných knížek , čte se krásně ale je znát že je to jedna ze tří prvních knížek autorky .. za mě osobně je hezčí "osud mě má rád"

PetiJelinkova
08.12.2018

Fajn oddechová kniha na jeden večer :)

Děkuji, sestřičko...
Roznese tě na kopytech

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všech 30 knih autora

Kniha Jednou za život je v

Právě čtených1x