Přímý zásah

Přímý zásah https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322581/bmid_primy-zasah-dKT-322581.jpg 4 73 20

Alex Cross série

Alex úspěšně vyřeší vraždu čtyř lidí, ale právě když se chystá úspěch oslavit, psychopat Sunday udeří na vůbec nejcitlivější místo: s parťačkou postupně unášejí členy Alexovy rodiny a posílají mu fotografie, na nichž jeho drahé vraždí. Alex je na pokraji zhroucení, i když věří, že jde o podvrh a jeho blízcí stále žijí. Jenže čas neúprosně běží…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Alpress

Cross My Heart , 2013

2989
02.12.2020

Moje oblíbená série ale.. Kniha z většiny o něčem co v popisu děje vůbec není... Pokračování bych si přečetl tak jako tak. Ale tohle mi přijde prostě divný..

Metroušek
08.07.2019 4 z 5

Projednou jsem nakoukl do Pattersonovy továrny na thrillery, a z pásové linky na mě vyjela docela slušná prefabrikovaná knížka. Především dvojice záporáků - na rozdíl od hlavní workoholické dvojice - byla docela sympatická a zajímavá, a až na "wtf" úlet s "únoskyní miminek" to bylo relativně uvěřitelné. Tak jsem nakoukl i do pokračování.

nai.ivka
16.03.2019 4 z 5

Alex honí čím dál větší magory a všechno přežije.

sabca
09.02.2019 5 z 5

Tak se mi stalo, že jsem začala číst Citlivé místo a v polovině knihy jsem zjistila, že čtu pokračování. Citlivé místo jsem odložila a přečetla Přímý zásah. Kniha byla napínává jako všechny s Alexem. Ted už se těším až dočtu Citlivé místo. Kdo má ráda Jamese Pattersona tak doporučuji. Krátké kapitoly, které nutí číst dál a těžko se kniha odkládá.

bacouch
21.12.2018

Nevíte náhodou, zda už vyšlo pokračování a pokud ano, pod jakým názvem? Díky :-)

ivoiro
16.09.2018 5 z 5

Skvělý díl a jdu rychle hledat pokračování příběhu.

Kerberos
29.05.2018 4 z 5

Autor nás chce nalákat na další díl,ale jestli se něco nezmění a půjde ve stejných kolejích, tak to pro mě bude díl poslední.

konicekbily
27.05.2018 5 z 5

Pan Neporazitelný, hlavní hrdina doktor Alex Cross všechno vyřeší, a přežije nemožné, je to Superman ve fikcích autora. Jak knižní trh ve Státech požaduje. Ale závěr naznačuje, že tomu tak nemusí být vždy - někdy v budoucnu, možná v příštím dílu. Uvidíme!

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pepa4081
17.11.2017 3 z 5

Knížka se opět dobře čte – autor je prostě odborník na napínavé příběhy. ALE! Už mě začíná nudit dějová linie okolo Crossovi úžasné rodiny. Dlouho jsem nečetl knihu z této série, kde by někdo nechtěl oddělat Crosse nebo alespoň někoho z jeho blízkých. Navíc mi vadí i ta jejich dokonalost. Cross je geniální a bezchybný a všichni se TAK milují. Obzvlášť z babičky Nany mi naskakuje husí kůže. Na rozdíl od jiných (Harry Bosch, Cormoran Strike…) mi prostě nepřijdou skuteční. Škoda – autorovi první knihy se mi líbily víc. Ale pozor CROSSOVA RODINA STÁLE ŽIJE. Autor na začátku zmiňuje, že Acadia je vystudovaná fotografka – a moc dobrá. Jsem vyučený fotograf – ne tak dobrý, takže vím… Až se znovu shledají, můžeme se těšit nejméně na 2kapitoly objímání, líbání a pláče. Takže – s výhradami uspokojivé.

fany_haf
31.10.2017 3 z 5

Těch mrtvých bylo na můj vkus až příliš. A ten otevřený konec, no nevim. Nadšeni nesdílím.

Allena24
28.10.2017 5 z 5

Těším se na pokračování.

intelektuálka
22.09.2017 5 z 5

Alec Cross je jedna z mých oblíbených postav a všechny jeho případy jsou excelentní!

mulder
06.07.2017 5 z 5

U Jamese Pattersona nemám obavy, že by se mi kniha nelíbila, ve svém oboru patří k nejlepším a k mým nejoblíbenějším autorům. Mělo být vydáno rovnou pokračování, to je jediný nedostatek:-)!

Miruš
06.06.2017 5 z 5

Pane spisovateli, už píšete pokračování??? ;-)

putpuda
18.04.2017 5 z 5

Paráda! Série s Alexem je čím dál tím lepší :D. Po přečtení komentářů jsem věděla, že konec je otevřený, tak jen doufám, že nebudeme čekat až do Vánoc na pokračování. Ale věřím, že to dobře dopadne. To by nám přece pan Patterson neudělal ;) - doufám!

Hella
02.04.2017 5 z 5

No tedy! Co toto? Okamžitě pokračování, nebo to se mnou bací :-) !

Ewik
29.03.2017 4 z 5

Po delší době jsem opět zavítala do světa Alexe Crosse, který se nyní potýká s opravdu pekelnými případy, které se rojí jako houby po dešti, ze všech stran se hrnou otázky, na které nezná odpovědi. Nemá téměř žádný čas, o rodinném životě ani nemluvě a co hůř... na každém kroku ho sleduje geniální šílenec a zasáhne Alexovo nejcitlivější místo.

Je až bizarní, jak lidská mysl dokáže být geniálně nevyzpytatelná až zvrácená. Kam až jedinec dokáže zajít ve snaze zlomit silnou mysl. Napínavý, dokonale zapletený kousek, který s každou částí graduje a dotváří kompaktní celek. A konec? Něco jako rána na solar...Doufám, že pokračování bude stejně povedené.

mirunda
27.03.2017 5 z 5

Výborná detektivka, ale ten otevřený konec mě dost naštval :-D :-D

Knižní střípky
06.01.2017 5 z 5

Nooo, tak to byla síla od začátku a to jsem ještě ani netušila, co mě čeká na konci a že ten konec teda byl. Akutně potřebuji, aby Alpress co nejdříve vydal další "Alexovku", jinak mě klepne.....mám prostě pro Alexe, Sampsona, Bree, a všechny jejich blízké, tak velkou slabost, že se mi místy chtělo až plakat.....a jen doufám, že vše nakonec dobře dopadne. Pan Patterson mě tentokrát nezklamal.