AliceTief AliceTief komentáře u knih

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

2. díl mě vůbec nezklamal, zápletka hodně dobře napsaná, určitě se k ní zase vrátím

29.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Příběh mě naprosto dostal, přečteno na jeden nádech a miluju takové konce;)

25.02.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Knížka mě nezklamala, měla jsem trošku strach, po 2. dílu, který mě docela zklamal.....ale za mě mnohem lepší =)

22.02.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Byla jsem zvědavá už od prvního dílu, jak bude jejich příběh vypadat. Vůbec mě to nezklamalo, naopak...není to žádné nahánění jako v prvním dílu, jsem zvědavá na příběhy ostatních =)

01.12.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Myslím, že dobře našlápnutá serie, některé věci na začátku byly krajně nechutné, ale nakonec slibný příběh a mám ráda, když v knize autorka zajde i do budoucnosti hlavních hrdinů =)

23.11.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

No....podle jména autorky jsem čekala něco trochu....víc...příběh by to mohl být pěkný, ale hodně tomu chybělo....

23.11.2019 3 z 5

My My Elle Kennedy

Krásný závěr, tyhle dva si nejde nezamilovat =) Celou tuhle sérii jsem si zamilovala a tihle dva budou asi párem číslo I....

23.11.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Naprostá spokojenost, Elle asi nikdy nezklame.....příběh mě natolik vtáhl do děje, že jsem se nedokázala odtrhnout????????????

27.10.2019 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Příběh jako takový se mi moc líbil, přečetla jsem na jeden nádech a hlavní autory si velmi oblíbila. Na druhou stranu jako by knižka nezapadala do série.....chyběla mi tam ta akce FBI..

28.09.2019 4 z 5

Posledný džentlmen Posledný džentlmen Michaela Zamari (p)

Moc nechápu proč je kniha nazvaná tak jak je nazvaná, o partnerském vztahu tam bylo tak 20 procent a džentlmena jsem nenašla ani jednoho...docela zklamání, předchozí knihy se mi opravdu líbily, ale tohle teda nee

26.09.2019 2 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Možná se mi líbil druhý díl víc než první, každopádně jsem ráda za Happy End!!=) pěkné počteníčko

21.09.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pěkný příběh, pěkně napsáno, autorka nezklamala, není co vytknout =)

16.09.2019 5 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Za mě naprosto napínavý příběh a už se nemůžu dočkat posledního dílu. Jelikož se jedná a náctileté odpovídá to i tomu jak se chovají, myslím že závěrečný díl nabitý překvapením =D M. Meyer vůbec nezklamala!

08.09.2019 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Příběh byl docela drámo, ale zároveň mě to nutilo číst dál, protože mě opravdu zajímalo jak to dopadne. Hvězdu jsem ubrala za tu podle mě zbytečnou zdlouhavost =) Příběh jako takový super =)

03.09.2019 4 z 5

On On Elle Kennedy

Naprostá spokojenost, hrozně jsem se na jejich příběh těšila a vůbec mě nezklamal, právě naopak!!!

03.09.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

četlo se velmi dobře, ale příběh už mi přijde takový ohraný, Hvězdný šéf se mi rozhodně líbil víc =) Každopádně to nebylo úplně špatné =)

09.08.2019 4 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Krásný příběh, pěkně se četlo, zase jednou povedená knížka, rozhodně lepší než předchozí série...těším se na další díly se série!!!

07.08.2019 5 z 5

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

Závěr se mi líbil, ale osobně pro mě bylo dost těžké se knížkou prokousat...četla jsem ji opravdu dlouho...

04.08.2019 3 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Napínavý a strhující příběh, nutilo mě to číst dál a dál, byla jsem zvědavá jak to dopadne a už jsem nedoufala ve šťastný konec, krásný příběh!! =)

03.08.2019 5 z 5

Cesta do neznáma Cesta do neznáma Barbara Cartland

Rychle za sebou ale pěkně napsáno, jsem spojená????

01.08.2019 4 z 5