AliceTief AliceTief komentáře u knih

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pohodové počteníčko, pěkně napsané, těším se na další díly

31.07.2020 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Tahle parta se mi líbila už od první knihy, Aidena nešlo nemilovat. Proto pro mě byla knížka trošku zklamání, čekala jsem trošku víc akce...Každopádně už se moooc těším na Maddoxe

31.07.2020 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

tak nečekala jsem že se dočtu i postavách z jiných knížek, ale úplně mě to nezaskočilo =) každopádně zajímavé pokračování, nutilo mě to číst dál a dál, ale samozřejmě dočkali jsme se happy endu.

29.07.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Takové opravdu jednoduché a nenáročné počteníčko. Během dne přečten-žádný složitý příběh a tragédie a hezky se četlo, určitě se těším na další díl:)

25.07.2020 4 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Tak Munro mě nezkalamal, kniha se krásně četla, děj byl také napínavý, přečteno za den. Jediné co mi chybělo, tak mohl být trošku delší konec, nebo krátký epilog, ale třeba to nebude úplný závěr serie?!

24.07.2020 5 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Tak závěr serie mě naprosto dostal. Bylo to takové hořkosladké, jsem ráda jak se to nakonec všechno semlelo, opravdu pěkně napsané. Na druhou stranu je škoda, že se Nova a Magpie o sobě navzájem nedozví, ale mohla by s toho být další knížečka ????

24.07.2020 5 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Stejně těžko uvěřitelný konec jako celý příběh:) četla jsem i horší, brala jsem to jako oddechovku, znovu ji číst asi nemusím

09.07.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Krásný závěr, na tuhle dvojici jsem se rozhodně těšila a vůbec mě nezklamala ;)

09.07.2020 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Možná jsem čekala trošku jiný trojúhelník, ale příběh jako takový mě bavil a byl docela tajímavý, podobný jsem asi ještě nečetla a ten závěr mě fakt naštval????....hlavní hrdinka lechce naivní, ale četla jsem o horších

09.07.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tenhle díl se mi líbil o něco víc než předchozí Ruckus, hodně jsem Eddie fandila a jak se ten konec vybarvil...to jsem opravdu nečekala...paráda !

08.07.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Super počteníčko, chlapec trošku přelétavý, ale nakonec stál pouze o tu jednu, trochu pohádka ale dobře napsané a krásně se četlo =)

08.07.2020 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Tady už to dává taky trošku větší smysl, i když je to ještě více nereálnější =) ale aspoň se rychle čte i při takovém množství stran

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Wow, no tak tak rychlou akci jsem nečekala, je to absolutně nereálný svět, ale stejně jsem se od toho nemohla odtrhnout a vrhla se na další knihu =)

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

myslím, že Talisman pro štěstí se mi líbil mnohem víc a tak jsem od této knížky taky mnohem víc čekala. Celkově nemám co vytknout, ale možná jsem čekala nějakou složitější zápletku, nebo něco dramatičtějšího. Bylo to celkem na pohodu =)

29.06.2020 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tahle knížka mě naprosto dostala, nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout. Opravdu skvěle napsané a krásný příběh. Doufám, že od autorky vyjdou i další knihy =)

23.06.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Nebylo to špatné, přečteno na jeden nádech, ale nejspíš jsem čekala něco víc...

23.06.2020 4 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Krásná oddechovka, dobře napsáno a rychle přečteno. Není co vytknout =)

16.06.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Na jejich příběh jsem byla opravdu zvědavá a vůbec mě nezklamal, krásně napsané a tyto postavy vlastně nejde nemilovat. Trošku mě mrzelo, že mu ke konci tak rychle odpustila, ale i tak to byl skvěle napsaný příběh =)

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Od knihy se nešlo odpoutat, tento příběh od začátku do konce můžete jen milovat a nenávidět a nenávidět zároveň.

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

krásně napsané, příběh opravdu strhující