AliceTief AliceTief komentáře u knih

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Moc krásný příběh, jako vždy od této autorky se knížka moc pěkně četla, sice mě chvíli strašně rozčilovalo, že se pořád nemohl rozhodnout jestli s ní být nebo ne, říct nebo neříct, ale žádné zklamání =)

16.07.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Knížka mě hodně pobavilo, opět krásně a vtipně naspáno. Hlavní hrdiny nelze nemilovat, i když mě tam hodně vytáčelo přátelství exmanželů, ale Natálie to zvládla na 1! Ke knížce se ještě určitě vrátím =)

27.06.2019 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Nemělo to chybu, knížka se opravdu dobře a rychle četla =) Navíc jsem se i hodně nasmála, vtipně napsáno!

27.06.2019 5 z 5

Šéfom môjmu šéfovi Šéfom môjmu šéfovi Michaela Zamari (p)

Myslím, že se kniha mohla zkrátit tak na polovinu, posledních asi 100 stránek jsem čekala, co ten chlap zase vyvede a ona se zase urazí....

23.06.2019 3 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

čekala jsem od toho daleko víc....točí se tak kolem něčeho ale nakonec se vlastně nevysvětlí kolem čeho....do dvojky se vrhnu jen proto, že jsem zvědavá, o co tam vlastně jde...

19.06.2019 3 z 5

Najjasnejší súmrak Najjasnejší súmrak Aly Martinez

Zase jsem si poplakala, tahle série mě naprosto dostala, opravdu pěkný příběh, pěkně napsané doslova přečteno jedním dechem =)

11.06.2019 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Tu jednu hvězdičku jsem ubrala za ten příběh o bratrovi, nejdřív ho vykreslí jako psychopata a nakonec to dělal někdo jiný? Hlavní myšlenka zajímavá, hodně dobře se četlo i když se dalo předvídat konec, ale jinak velice pěkné =)

10.06.2019 4 z 5

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

Příjemně se četlo, zajímavý příběh, vtipné scény, ale ten konec by se mohl trochu rozvést, přišlo mi to najednou takové useknut....

10.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Krásné zakončení, jsem naprosto spokojená a před Rushem smekám =) Přečteno za jednu noc =D

03.06.2019 5 z 5

Hrdina z hor Hrdina z hor Suzanne Enoch

Trošku jiné než příběhy, které psala doposud, ale i tak se mi moc líbil =) Konečně hlavní hrdinka, která není úplně slabomyslná chudinka =)

03.06.2019 5 z 5

Vzestup slečny Notleyové Vzestup slečny Notleyové Rachael Anderson

O něco slabší než první díl. Nebylo to tak vtipné, ale jako romantická oddechovka dobré =)

28.05.2019 4 z 5

Pád lorda Draysona Pád lorda Draysona Rachael Anderson

Musím přiznat, že mě tato knížka hodně bavila. Jednoduché počteníčko, ale vtipné a romantické, za jeden den přečteno =)

26.05.2019 5 z 5

Temný hrdina Temný hrdina Jo Beverley

Celou knihu jsem si říkala ta Imogen je opravdu ale rozmazlenej harant, ale konec to zachránil =D Trvalo mi to trošku dýl knižku přelouskat, kvůli hlavní hrdince a náboženskému fanatismu, ale nakonec jsem to zvládla a vůbec nelituju =)

25.05.2019 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Knížka opravdu pěkně napsaná, příběh mě hodně bavil, ale souhlasím s tím, že konec byl trochu osekaný. Každopádně přečteno jedním dechem =)

22.05.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tak tenhle příběh mě opravdu hodně bavil, nebyla to úplně sladárna a nikdo nedostal nic zadarmo a přesto, krásný příběh o lásce =) Opravdu pěkně napsané a přečtené během jednoho dne =)

19.05.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Není to jedna z oblíbených knížek, tuto autorku mám hodně ráda, ale čekala jsem víc. První polovina knihy mě vůbec nebavila, spíše ta druhá půlka =)

18.05.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Přečteno za jedno otevření, hodně povedený příběh, krásně romantický =)

08.05.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tato série o agentech se mi hodně líbí, líbí se mi také jak se tam sem tam objevují postavy z předchozích knih. Tento příběh byl vtipný, romantický i napínavý =) není co vytknout =)

07.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Ella nezklamala, kniha přečtena na jeden nádech Fitz mě hodně bavil. Summer jsem si moc neoblíbila, ale nevadila mi =)

07.05.2019 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

První kniha s touto tématikou kterou jsem četla a musm říct, že jsem se vůbez nezklamala =)) Pěkně napsané, za jeden den přečteno =)

05.05.2019 5 z 5