Najjasnejší súmrak

Pred desiatimi rokmi uniesli študentke medicíny Charlotte syna. Stačila vtedy chvíľka nepozornosti a dieťa zmizlo bez stopy. Po zdĺhavom, bezvýslednom vyšetrovaní nastane v prípade zvrat a Charlotte sa dozvedá vymodlenú pravdu. Jej milovaný Lucas žije. A stojí hneď vedľa nej. Celé roky sa vyhýbala deťom, nielen v súkromí, ale aj vo svojej pneumologickej ambulancii, a tak sa nezblížila ani s Travisom, so synom svojho milovaného Portera, prvého muža, ktorého si po dlhom čase pustila k telu. A práve Travis je jej stratené dieťa. Chlapec pravú mamu odmieta. Miluje rodinu, v ktorej vyrastal, nie cudziu ženu. Charlotte puká srdce. Najhorší je však strach, že svojho synčeka pre vážnu chorobu opäť stratí. Tentoraz navždy. Najjasnejší súmrak je druhým, záverečným dielom románu Najtemnejší úsvit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405997/najjasnejsi-sumrak-ns2-405997.jpg 4.718

Nejtemnější úsvit / Najtemnejší úsvit (2.)

Vydáno:, Ikar (SK)

The Bright Sunset (2017)

Kniha Najjasnejší súmrak

AliceTief

Zase jsem si poplakala, tahle série mě naprosto dostala, opravdu pěkný příběh, pěkně napsané doslova přečteno jedním dechem =)

Stanislava27

Za mňa bola 2.časť lepšia ako tá prvá.
Rozhodne odporúčam prečítať

PetraN17

I když jsem konec předpokládala, moc jsem se těšila na pokračování a nebyla jsem zklamaná :)

keiko33

Silny pribeh o velkom trapeni, sile a laske. Pri citani si chvilami poplacete, no aj sa poriadne zasmejete. Aj ked je casto tma, nakoniec pride svetlo.

Aly Martinez

Aly Martinez