AliceTief AliceTief komentáře u knih

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Nevlastní sourozenci - na toto téma už jsem četla několik knih, ale tento příběh je zaručeně nejlepší!!! přečteno za jeden den

19.03.2019 5 z 5

Najtemnejší úsvit Najtemnejší úsvit Aly Martinez

Hodně silné téma, ale dobře napsané, v průběhu knihy už vám postupně dochází jak se to asi vyvine, ale stejně vás to nutí číst dokonce....už aby byl druhý díl

06.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Wow tak takový závěr jsem opravdu, nečekala. Každopádně není to nejsprostší kniha kterou jsem četla, ale u takové knihy se dá čekat, že nebudou mluvit spisovně =D Už aby byl další díl!!!

04.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Naprosto mě to dostalo, super zábava i napětí a ten KONEC!!! fakt už nutně potřebuju další díl =D

03.03.2019 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

tato série je jedna z mých nejoblíbenějších, ovšem Liv a Nate nebyla úplně jedna z oblíbených knížek =D Nevím proč si autorka vybrala zrovna je dva, každopádně příjemné počteníčko, příběh neurazí...…..

01.03.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Musím přiznat že předchozí série se mi líbily víc. Ne že by mě knížka a příběh zklamaly, četlo se hodně dobře a hodně jsem se nasmála, jen mi přišlo, že to prostě autorka ukončila uprostřed příběhu....na kapitolu se dá navázat a zůstalo tam spousta nezodpověděných otázek...

01.03.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Rozhodně pěkně napsané, příběh se čte sám, nemohla jsem se od toho odtrhnout =) Nato že mě fotbal opravdu moc nebere, sem se při čtení opravdu bavila =)

26.02.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Skvělé pokračování série, knížka během dne přečtena a už se těším na další díl. Myslím, že z příběhu je jasné o kom bude =)

26.02.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pohodová oddechovka, už jsem knihu s takovou to tématikou četla a můžu říct, že se mi příběh velice líbil. Richarda jsem si i nakonec oblíbila a dokázal pobavit =D

19.02.2019 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Krásný romantický příběh, měla jsem přečteno za jeden den, jediné co mi tam chybělo, jako u jiných knížek, pár historek z hokeje, … spoluhráči, humor, atd...

15.02.2019 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kdo by nemiloval příběh na motivy krásky a zvířete =) akorát v trošku drastičtější verzi =D

15.02.2019 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Velice napínavý a poutavý příběh, autorka vůbec nezklamala, přečteno na jeden nádech =)

20.01.2019 5 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Na to, že mě první díl velice zaujal, mě ten druhý moc nenadchnul. V první polovině knihy se nic neděje, v druhé se to trochu rozjede ….. a konec.....Jsem ráda, že se serie uzavřela a konec byl dobrý, ale příště si rozmyslím, jestli si od autorky ještě něco přečtu. Každopádně jsem ráda, že aspoň nezabila jednoho z hlavních hrdinů, jako to bylo v serii Divergence.

20.01.2019 3 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Je pravda že na první dva díly to nemá, ale jsem opravdu šťastná, že Trey neskončil s Gabrielou, opravdu jsem ji neměla ráda ani v prvním díle ani teď, i kdyby se tu postavila na hlavu =D...jinake velice příjemné čtení =)

14.01.2019 4 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Moc hezky se četlo, pěkný příběh dobře napsané, ale v druhé půlce knihy už mi přišlo že se to hrozně natahuje. Ze série mi zatím příjde jako slabší díl......

11.01.2019 4 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

takové nenáročné čtení, každopádně mě zaujal příběh a nebylo to takové porno jako v prvním díle, takže za mě určitě pěkné čtení =)

10.01.2019 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Je pravda že příběh je velice poutavý, zápletka dobrá, ale je fakt že pasáže co se sexu týče už jsem potom přeskakovala, už toho bylo celkem moc =D

10.01.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Velice poutavý příběh, autorka vůbec nezklamala, měla jsem přečteno za jeden den =)

07.01.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Po takové knížce člověk musí upadnout do deprese i kdyby nechtěl. Každopádně jsem ráda, že jsem si knížku přečetla, už jsem přečetla pár knížek s tímto tématem, ale ještě nikdy jsem se nezamilovala do obou mužských postav. Ryleho je mi neskutečně líto, ale jsem ráda, že se Lily rozhodla jak se rozhodla, i když jsme to všichni obrečeli.
Trošku mě mrzelo, že happy end s Atlasem byl zatraceně krátký, ale celkový dojem knížky zaslouží plný počet hvěd =)

07.01.2019 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Za mě určitě milé překvapení, příběh se mi líbil daleko víc než druhý díl (Ten byl na mě moc extra-drama). Tenhle díl byl pohodovější, za jeden den přečtený, hlavní hrdina i malá Peppy naprsto super! Už se těším na nejmladšího ze sourozenců =).

05.01.2019 5 z 5