Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Knihu jsem koupila z duvodu velike reklamy. Zpocatku jsem ale uplne nadsena z deje nebyla. ALE, cca po 100 stranach se dej rozjel a docezla jsem jednim dechem. A ten konec? Vubec jsem to necekala. Vsem doporucuji. Velice povedene cteni.

17.04.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knihu doporucuji. Opravdu se cetla jednim dechem. Ani ve snu me nenapadlo, ze za vsim bude on. Nejdriv jsem mela obavy, kdyz jsem videla pres 500 stran, ze bude kniha plna popisu atd. Ale ne. Zajimava a ctiva od zacatku do konce.

11.08.2019 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Jednim slovem. Super. Stejne jako dva predchozi dily. Vrele doporucuji. Nejsem zastancem dlouhych komentaru, ale mne by tento stacil k tomu, abych po knize ihned sahla.

27.11.2023 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Jedním slovem úchvatná. Od autora má první kniha a už jdu hledat další. Nemám moc ráda prolínání časových pásem, ale tady to bylo velmi dobře a nenásilně propojené.

28.02.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Wau. Opravdu skvělá knížka. Přečtená během pár dnů. Musím kouknout po dalších knihách tohoto autora.

26.11.2021 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Zajimave postavena linie pribehu. Jeden pohled ze strany tchyne. Druhy ze strany snachy. Videla jsem tam mista, ze to tak byva i ve skutecnosti. Opravdu zajimava kniha. Prectena jednim dechem.

15.08.2021 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Čtivé, poutavé. Dobře zpracovaný příběh. Jméno vraha mě tedy nenapadlo. Kniha se četla jedním dechem a už mám připravené další od této autorky.

16.08.2019 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Po několika thrillerech jsem s nadšením sáhla po této knize a nezklamala. Propojení přítomnosti s minulostí nenásilně vtáhne do děje. Už se nemohu dočkat na další díl. Snad nebude trvat vydání v češtině tak dlouho, jako u Panského domu. Doporučuji jako skvělý relax. A teď už zase hurá na detektivku.

21.07.2019 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Moje první kniha od tohoto autora a už se moc těším na další. Určitě doporučuji.

01.01.2023 5 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Super víc k tomu není třeba dodat. Mám přečtené všechny tři. A doporučuji. Je zbytečné psát dlouhý komentář. Je nutné si knihy přečíst.

29.01.2021 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Zajimave, poutave cteni. Sice jsem brzo vytusila pachatele, ale i tak se mi kniha moc libila. Doporucuji.

06.06.2019 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Super cteni. Tesim se na dalsi.

31.12.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Zatím jsem přečetla celou sérii a za mě tato kniha byla nejslabší. Až na závěr dostala kniha spád, na který jsem byla zvyklá u předchozích dílů. Nicméně za přečteni určitě stojí.

31.10.2023 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Velmi povedena kniha. Trochu mi tam tedy vadil pribeh Ericiny sestry, u ktereho jsem nepochopilac, proc tam vlastne byl. Dejove se nijak nevyvijel. Vrele doporucuji.

28.08.2021 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Opet skvělá knížka. Místy trochu moc popisu, ale to se odpouští. Dávám plný počet hvězd.

10.02.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

(SPOILER) Knihy této autorky už znám, tak jsem věděla, co očekávat. A opět se mi knížka líbila. Jen jsem pořád ve skrytu doufala, že dcera bude nakonec živá. Ale to by pak byla romantika a nebylo by to ono. Někdy jenom bylo dost popisu, ten bych lehce ořízla. Jinak doporučuji přečíst.

15.01.2021 4 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Stejně jako první příběh mě zaujal. Kniha se hezky četla, pro mě byla bez nadměrného popisování. Dvojice Alex a Chloe se mi dostala pod kůži. Už mám koupené i třetí pokračovalní. Tomu, kdo má rád detektivky doporučuji. V některých detektivkách mám poslední dobou pocit, je až mnoho brutality, kterou by ve skutečnosti nemohl člověk přežít. Tady ne. Doporučuji.

09.01.2021 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Moje první kniha od této autorky. Chvílemi až dost morbidní. Ani se mi nechce věřit, že by lidské tělo vydrželo takové útrapy. Ale i přesto si přečtu další knihy od této autorky.

15.08.2020 4 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Tak ani druhý díl nezklamal. Kniha se četla jedním dechem. určitě doporučuji. Děj měl pozvolný ráz a v závěru nás pomalu připravuje na další pokračování. Alespoň tak působilo na mě.

03.11.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Pěkné, čtivé. Děj rychle ubíhá. Na mě je někdy použitý dost jadrný slovník. Ale jinak přečteno během pár dní. A to jsem neměla moc času na čtení. Určitě doporučuji.

16.10.2019 5 z 5