Na špatném místě

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku. Takové seznamování má ale svá rizika. Místo vysněného prince mohou potkat nebezpečného predátora. Má perfektní vlasy, vítězný úsměv a obrovské charisma. On však nehledá lásku, ale oběti. Zvládnou se mu všechny čtyři vyhnout? A pokud ne, kterou z nich si vyhlédne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435845/big_na-spatnem-miste-m5O-435845.jpg 3.9243
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

All the Wrong Places, 2019

Kniha Na špatném místě

AndulinaU
včera

Nebylo to špatný, akorát dějová linie s Panem Nezávazným mi tam přišla navíc. Kdyby v knize nebyl, tak by to vůbec nevadilo si myslím.

Aaloha

Kniha nenadchne ani neurazí. U thrilleru očekávám napětí, ale tady tedy chybělo. Detektivka to taky nebyla, takže nevím jak žánr popsat.

Modrina

Souhlasím s výtkami, prostě Jane utíká nebo Nic mi neprozrazuj to není. Ale nenudila jsem se, byť jsem na konci překvapená nebyla. Já jsem spokojená.

micha-ella

Protahované rozhovory a manželské hádky mě hodně nudily. A to, že policie ani po šestnácti činech není pachateli na stopě (setkání v kavárnách plných lidí, každý z nich něco vidí, někdo tu kterou ženu třeba i zná, že jo...) je nedomyšlené.
Já smekám před autorkou za to, kolik knížek už napsala, ale tahle je opravdu nudná.

Micandy

Dávám tak 2,5 hvězd, na tři to prostě není. Čekala jsem napínavý thriller, nějak mě to nevtáhlo. Téma aktuální a zajímavé, ale vadilo mi, jak se situace opakují akorát z pohledu jiné postavy. Konec byl pro mě předvídatelný.
Autorka má lepší knihy.

SSTknihy

Celkem slušný psychologický triller. V podstatě taková "vztahovka", která spíš, než na akci sází na neustálou přítomnost možného zla. Není od věci si občas připomenout, že nebezpečí nečíhá nutné jen v anonymním online světě, ale může být součástí našich běžných životů a zaútočit v nejméně očekávanou chvíli. Čte se to dobře a rychle a děj rychle spěje k poměrně předvídatelnému konci.

kathla

Přečteno celkem rychle, pěkná kniha, nicméně hodnotím tak 60%. Od Fieldingove znám lepší knihy. Každopádně závěr byl zajímavý, dostavil se pocit zadostiučinění. Ale o napětí se mluvit nedá.

Sigurd_Lesandi

Tohle byla po dlouhé době pořádná jízda. I když se děj orientuje kolem čtyř postav, tak je kniha zpracovaná tak dobře, že jsem se v ní ani chvilku neztrácel. Jména jsou zapamatovatelná, každá postava je jiná, originální a má svůj vlastní způsob myšlení.
Četla se skvěle. Děj byl chytlavý a přečtete ji jedním dechem.
Skrze kapitoly nahlédnete do čtyř různých životů. Tady se mi moc líbilo, jak to bylo různorodé. Mladá Joan se strachuje o zdraví matky a hledání práce, Chloe žije v neharmonickém manželství, postarší Joan po smrti manžela začíná znovu myslet na lásku a závistivá Heather se stará jen o sebe. Každý příběh byl zajímavý a u každé jednotlivé postavy mě zajímalo, jak to s ní dopadne.
Některé kapitoly vám také nastíní smýšlení útočníka, což bylo nejen osvěžující, ale zároveň moc dobře zpracované. Kapitoly nebyly zbytečně dlouhé, a příběh tak rychle plynul.
Konec všemu nasadil korunu. Poslední dobou se mi stává, že i přes dobré příběhy nejsou konce nic extra, ale tady se to autorce povedlo. V posledních stranách převažuje napětí a závěr samotný byl perfektně vystupňovaný.
Rozhodně se kniha řadí k těm nejlepším, co jsem zatím četl. Můžu všemi deseti doporučit.