Na špatném místě

Na špatném místě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435845/bmid_na-spatnem-miste-m5O-435845.jpg 4 323 115

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku. Takové seznamování má ale svá rizika. Místo vysněného prince mohou potkat nebezpečného predátora. Má perfektní vlasy, vítězný úsměv a obrovské charisma. On však nehledá lásku, ale oběti. Zvládnou se mu všechny čtyři vyhnout? A pokud ne, kterou z nich si vyhlédne?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

All the Wrong Places , 2019

Georgine
18.08.2020 3 z 5

J.F. je má oblíbená autorka,četla jsem všechny její knihy, takže mohu porovnávat. Tuto knihu řadim jako průměrnou, děj předvídatelný, postrádá obvyklé napětí, ale čte se dobře, nenudí.

Heli20
16.08.2020 3 z 5

Jakoby to ani nepsala Joy:(
Lehce uhádnutelná zápletka,příběh psaný jako červená knihovna.Za mně zklamání.

Zzofinka
11.08.2020 5 z 5

Moc se mi to libilo,knizka se cetla jak po másle a do poslední chvíle jsem byla zvědavá,jak všechno dopadne :)ja doporučuji

PetraV665
10.08.2020 5 z 5

Moje oblíbená spisovatelka a opět nezklamala. Čtivý, napínavý příběh, zajímavé prolínání postav. Pohrála si se čtenářem - to ona umí!

sonkovaj
10.08.2020 3 z 5

Kniha se četla moc dobře. Bavilo mě, jak se přeskakuje z jedné postavy na druhou. Také pohled psychopata a jeho dětství byl moc zajímavý. Nepamatuji se, že bych někde četla tak otevřenou výpověď ze strany pachatele. Co mě ale opět zklamalo, byl konec. Podobně jako v knize Špatná dcera, useknutý, nedovyprávěný, nevysvětleno dost věcí. Za ten konec 2 hvězdičky dolů, přesto se už moc těším na její další knížku.

romanticrocker
09.08.2020 2 z 5

Pro mě bohužel zklamání a velice zdlouhavé a nudné. Čekala jsem kdy se kniha trochu rozjede, ale bohužel. ????Ani závěr mě moc nepotěšil.

Miluna40
08.08.2020 3 z 5

Zklamani. Cetla jsem od ni vice knih,ale tato mi prisla nejslabsi. Postavy cernobile,jak zasahne nahoda vam dojde celkem brzo. Po prvnich strankach jsem si rikala,ze to bude na autorku nezvykle drsna kniha,ale ne...

Imor
08.08.2020 4 z 5

Hned na první stránce románu se vám představí vrah - opravdu... ALE... to je právě Joy Fieldingová, která dokáže vše tak dobře vymyslet, že se budete divit jak se to vyvine a hlavně jak to dopadne.

Ivuska.09
01.08.2020 5 z 5

S napětím jsem tuto novinku čekala a jsem ráda, že mě ani trochu nezklamal. Autorka je protřelá spisovatelka a je to na jejím příběhu znát. Někdo možná bude mít pocit, že v ději bylo až moc náhod, ale pro mě to bylo dokonalé. A ten závěr? Pěkně to autorka vymyslela! Navíc se mi líbilo, že zápletka nebyla jen v on-line seznamování, ale tak v dalších věcech: nevěra, problémy v manželství, nesváry v rodině... Zkrátka já doporučuji.

zuzana2599
24.07.2020 4 z 5

Joy Fieldingová má moji letitou přízeň a její knihy velké místo v naší knihovně.
I tato její novinka je opět skvělá. Není to její top kniha, ale to je věc názoru. Thriller je příběhem čtyř žen, Joan a Paige (matka a dcera), Chloe a Heather. Chloe je vdaná kámoška Paige a Heather pak její nedobrá sestřenice. Celým příběhem se táhne jako nit seznamka. Paige totiž ztratí práci i přítele a nového hledá právě na seznamce. A to nemusí být bezpečné !!
Při čtení jsem se dokonce smála, vztah matky s dcerou a jejich komunikace byly opravdu velmi povedené. Jen ten závěr mi nějak nesedl. Měla jsem o něm zcela jinou představu, ale co, vše nemůže být podle mého.
Přečtěte si, tato kanadská autorka je pořád ve formě !!

Pípasek
21.07.2020 5 z 5

Kdo má rád knihy této autorky, nebude v žádném případě zklamán.

Adris
12.07.2020 4 z 5

⭐️⭐️⭐️⭐️
Čtivý thriller, postavený na sériovém vrahovi, hledajícím své oběti na seznamkách. Ráno jsem ke knize sedla a teď ji zavřela. Je to přesně to, co potřebujete, pokud máte chuť na napínák s kouskem rodinných dramat. Každá postava má své kapitoly, díky kterým se příběh pomalu propojuje. Co bych vytkla, je sem tam uhozenost, a to, že osud postav se mě nedotkl tak, že bych trnula strachem, což dle popisů z pohledu vraha asi měl. Konec mě nepřekvapil. Nejsem šokovaná, ale přesto se mi kniha jakožto román na neděli líbil.

pinar
10.07.2020 4 z 5

Mně se knížka moc líbila, dobře se četla, postavy psychologicky vykreslené, jednají konzistentně a uvěřitelně, nečekaný konec. Kdo má rád romány Joan Fieldingové, nebude zklamán. Přečetla jsem na jeden zátah, a ještě jsem na závěr byla překvapená konečným rozuzlením, které vyplývá právě z psychologie hlavních postav knížky a je vlastně takovým pohádkovým koncem - zlo je potrestáno sebou samým.

ilovebook88
31.03.2020 4 z 5

Mam velmi rada knihy od tejto autorky..ale väčšinou bol človek až do konca v napätí, a pri tejto knihe som mala pocit len z dobrého deja. Námet super, dobre sa to čítalo.

Petronela16
31.03.2020 3 z 5

No, akoby som to.Teda, nebolo to najhoršie, ale čítala som už aj lepšie.A myslim, že aj práve od Fieldingovej . Očakávala som od autorky oveľa viac,ale bohužiaľ sa nestalo.Ledva som čakala, kedy už to skončí.Ak mám pravdu povedať, ani hlavná hrdinka mi nebola bohvieako sympaticka.,taká hlupucka, čo nevie, čo vlastne chce, ktorého chlapa...No a tá je priblbla mama,ta má ešte len iritovala.No ale dosť,lebo sa rozpisem a prezradím dej,.Lebo veď treba si prečítať ,ako vraví klasik 100 ľudí...Za mňa nič moc.

thrillery pro ženy

Joy Fielding
kanadská, 1945
2008  81%Zachráníš mě ráno
2004  87%Poprvé
2010  90%Jane utíká
2005  84%Panenka
2019  79%Špatná dcera

Kniha Na špatném místě je v