Na špatném místě

Na špatném místě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435845/bmid_na-spatnem-miste-m5O-435845.jpg 4 323 115

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku. Takové seznamování má ale svá rizika. Místo vysněného prince mohou potkat nebezpečného predátora. Má perfektní vlasy, vítězný úsměv a obrovské charisma. On však nehledá lásku, ale oběti. Zvládnou se mu všechny čtyři vyhnout? A pokud ne, kterou z nich si vyhlédne?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

All the Wrong Places , 2019

KatyM.
01.01.2021 3 z 5

Za mě trochu zklamání, četla jsem už lepší knihy od J. Fielding.

ArwenAragorn
23.12.2020 3 z 5

60%
Až na to, že přihlížet, jak trpí, mu působilo potěšení. Bavilo ho sledovat, jak zápasí o každé namáhavé nadechnutí, jak se její tělo odmítá podvolit, zatímco pohled žadoní o vysvobození. Nevzrušeně ji pozoroval, stejně jako kdysi sledoval žáby při hodině biologie, a když zemřela, cítil...vlastně necítil vůbec nic. Možná jen trochu zalitoval, že představení skončilo.

Dobrý románový thriller určený, jak to u této autorky bývá, nejvíc pro ženy. Vrah má svůj profil na online seznamkách, kde si vyhledává svoje oběti. Známe ho vlastně od první stránky. A sledujeme příhody Paige, její matky Joan, její nejlepší kamarádky Chloe a její rivalky sestřenice Heather. Závěr se autorce povedl, ale tak trochu jsem ho čekala.
Knížka se pěkně četla a bavila mě. K přečtení ji mohu doporučit.

alexis818
20.12.2020 4 z 5

Trochu zklamání. Příběh nebyl špatný, ale vůbec se nedostavil to tzv. WOW. Jen proto,ze je Toma oblibenkyne, dávám 4.Nelibil se mi ani, jak byl uchopen konec. Škoda.

Joyce24
19.12.2020 4 z 5

Moje oblíbená autorka trošku zklamala. Velmi jsem se na knížku těšila, začátek i postupný vývoj příběhu se mi líbil, ale ten konec mě příliš nenadchl, byl takový uspěchaný a to očekávané wow na konci příběhu, typické pro knihy této autorky, se prostě nedostavilo.

jeny-v
16.12.2020 5 z 5

Opět odvedla J. F. perfektní literární styl románu pro ženy. Je pro nás ženy důležitější "pozlátko" než jiné osobní hodnoty? Třiatřicetiletá Paige Hamiltonová žije s matkou Joan, která je vdova, ve společném bytě v Bostonu. Je zlomená ztrátou otce i zaměstnání a nevěrou přítele Noaha. Obě ženy se cítí osamělé a tak si založí na seznamce Perfect Strangers profily. Té mladší se ozve "Krasoň - zrůda" a "obyčejný" Sam. Jedinou přítelkyní Paige je vdaná Chloe, která nemá v manželství s Mattem zrovna "na růžích ustláno". Vypjaté momenty příběhu v několika případech ředil humor - dámský joinový sedánek; nákup pleťového krému; návštěva fitness a leopardí piditanga - knižní postavu Joan jsem si zamilovala. Myslím, že nebylo cílem zazdít policii, ale upozornit na jiné nebezpečí - "Děkuji vám, sociální sítě. Jak se svět bez vás dokázal obejít". Ne každému je štěstí dopřáno. Super čtení.

sabca
06.12.2020 5 z 5

Tak jako vždy Fieldingová nezklamala. Vždy přijde s něčím novým a takový konec jsem nečekala. Paige byla sympatická na rozdíl od její sestřenice, která stále intrikovala až na to dojela. Knížku doporučuji.

nada3314
22.11.2020 5 z 5

Napínavé čtení, které má hlavu a patu a na konci vše výborně do sebe zapadne.

Pááája
21.11.2020 5 z 5

Joy Fieldingovou miluju, líbí se mi její styl psaní, nápady na příběh a většinou přečtu knihu jedním dechem - stejně jako tuto. Nemůžu tomuto thrilleru pro ženy nic vytknout, a těším se, až napíše další knihu.

jasmína
15.11.2020 5 z 5

Opět skvělá Joy Fieldingová.....

SPOLIER:

Dočetla jsem až kolem 1.h.ráno, nešlo mi přestat, no Heather si bohužel koledovala, ač takové zlo bych v životě nikomu nepřála, ale lézt do mobilu, jjak vidět , se nevyplácí.

A vlastně vůbec nevím, kdo byl onen nechutný vrah, o to víc mi kniha přišla zajímavější.

Děkuju skvělé Joy Fieldingové.....

kosilka
14.11.2020 4 z 5

Jako všechny knihy od Joy Fielding je i tato velice čtivá, čte se jedním dechem, kapitoly jsou příjemně krátké a knihu lze jen s námahou odložit. I stejně jako ostatní knihy autorky jsou postavy, vztahy a situace věrohodné a uvěřitelné. Stále jsem si lámala hlavu nad tím, jak děj skončí a kdo je kdo. Hltala jsem text a nemohla se dočkat rozuzlení, až jsem náhle zjistila, že jsem na konci a ničeho, co jsem očekávala, jsem se nedočkala. Autorka se konce zhostila pro sebe nejlépe, jak mohla, prostě z něho vybruslila, aniž by musela promýšlet detaily a konec propracovávat. Nicméně část závěrečného rozuzlení jsem odhadla už velice brzy a myslím, že to asi není těžké pro většinu čtenářů. Kniha je to velice dobře napsaná, ale za podle mého názoru nevýrazný konec dávám pouze 4 hvězdičky.

zdenaR
14.11.2020 5 z 5

Opět stará dobrá Fieldingová.
Četla jsem všechny její knihy a pokaždé s napětím čekám na novou. Ale z posledních knih jsem neměla dobrý pocit. Tentokrát však nezklamala.
Napínavé, zajímavé téma, děj nebyl přepálený, celá zápletka působila poměrně reálně.
Doporučuji :-)

harena
09.11.2020 5 z 5

Joy Fieldingová je už mnoho let mou oblíbenou spisovatelkou, ani tady mě nezklamala. Skvělá odpočinková četba, i když tady je také vrah a proto jsem držela palce mým oblíbeným postavám, aby se nedostaly do jeho spárů. Líbil se mi vztah Paige k matce Joan, která ač sedmdesátiletá se také vrhla na seznamku a zvládala skvěle svůj život, a zajímavě se JF vypořádala i s Heather, sestřenicí Paige. Příběh je nejen zajímavý, příjemně čtivý, ale i napínavý. Jsem spokojená a nedočkavě budu očekávat další knihy, které Joy napíše.

radus
03.11.2020 4 z 5

Nejsem nějaký velký znalec Fieldingové, ale musím říci, že tahle knížka patří k těm lepším, které jsem od ní četla. Vždycky dokážu ocenit konce jejích knih, které jsou velice zajímavé a dokáží překvapit.

KydlochMoris
30.10.2020 4 z 5

Po dlouhé době musím uznat, že jsem v tom konečně našla tu "starou" Fieldingovou! :-)

pingu1
22.10.2020 4 z 5

Kniha se četla pěkně, postavy byly dobře propracované. I z pohledu vraha, při jehož úvahách běhá mráz po zádech... Asi si dá po přečtení každá z nás pozor, co kde o sobě zveřejní na sociálních sítích či seznamkách. Jednu hvězdu dávám za sebe dolů za konec-nekonec, který byl pro mě nedotažený. Jinak parádní čtení :-)

Ladyhawke1983
19.10.2020 4 z 5

Chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale nakonec se mi moc líbila, včetně toho konce.
Hlavní postavy řeší každá svoje sračky a kolem toho je vystavěný příběh včetně náhledu do pozice vraha.
Líbilo se mi i zakončení, hlavně u postavy vraha a jeho dalšího, nevyřčeneho.

perpe2a
18.10.2020 4 z 5

Děj měl spád, zápletka byla zajímavá. Na konci trochu naivní záměna, která pozornému čtenáři neušla už spoustu stránek před tím, ale četlo se to dobře a mohu doporučit.

Prateri
14.10.2020 4 z 5

Tak o této knize bych řekla, že je to zlatá střední cesta paní Fieldingové. Děj je dobrý, rozhodně hezky se čte. Některé postavy mě pěkně vytáčely, také sklidily, co si zasely. Bylo to i kruté.

Evka27
13.10.2020 3 z 5

Dopadlo to tak, jak jsem si tipla na začátku, že by mohlo, takže ok.

Zuzaček22
12.10.2020 5 z 5

Skvělé čtení.kapitoly z pohledu vraha, tomu dávali napínavé zpestření.ke konci bylo sice jasné jak to dopadne, ale stejně skvělá kniha.

thrillery pro ženy

Joy Fielding
kanadská, 1945
2008  81%Zachráníš mě ráno
2004  87%Poprvé
2010  90%Jane utíká
2005  84%Panenka
2019  79%Špatná dcera

Kniha Na špatném místě je v