Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Moc hezké, čtivé. Určitě doporučuji. Čerlo se jedním dechem.

22.02.2024 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Moc hezky napsané. Docela mě mrazil v zádech stejný osud žen z jedné rodiny. Jak prostě všechno jde ve starých zajetých kolejích a i když matka ví, jak se trápila ona, nezmění nic u svých dětí. Kniha je napsaná hezky, dobře se čte. Těším se na další autorčiny knihy. Ale trochu mě děsí recenze. Žádná už údajně není taková jako tato. No ale ma to si pak udělám názor sama. Ale určitě tuhle doporučuji. Čte se jedním dechem.

23.01.2024 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Super cteni. Tesim se na dalsi.

31.12.2023 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Jednim slovem. Super. Stejne jako dva predchozi dily. Vrele doporucuji. Nejsem zastancem dlouhych komentaru, ale mne by tento stacil k tomu, abych po knize ihned sahla.

27.11.2023 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Pěkné, čtivé. Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet vztah Laurel s Abigail. Určitě stojí za přečtení.

14.11.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Zatím jsem přečetla celou sérii a za mě tato kniha byla nejslabší. Až na závěr dostala kniha spád, na který jsem byla zvyklá u předchozích dílů. Nicméně za přečteni určitě stojí.

31.10.2023 3 z 5

Bouře Bouře Anne Jacobs

Ani pátý díl nezklamal. Přečetla jsem ho jedním dechem a hned začínám s dílem č. 6.

16.10.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Jsem nadšená. Tato kniha není plná vražd, mrtvol a jejich popisu. Je ale velmi čtivá a má zajímavý závěr. Už se těším na další knihu. Tato dvojice detektivů si určitě velkou spoustu fanoušků.

26.09.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Knihu jsem precetla. Ale preskakovala jsem, coz normalne nedelam. A vim, ze uz se k ni nikdy nevratim. Ale i tak si 2 hvezdicky zaslouzi.

11.09.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Přečteno jedním dechem.

02.09.2023 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Nechala jsem se zlákat dobrými recenzemi. Ale už teď vím, že podruhé knihu číst nebudu. Dočetla jsem s přeskakováním. A malinko je mi líto toho času. Zřejmě to není můj šálek kávy.

01.08.2023 2 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla. Asi ze zvyku. Nebyla úplně špatná, ale u dost překombinovaná. Na konci jsem se trochu ztratila. Ale moc jsem se na ni těšila, tak i proto tolik hvězdiček. Měly být 4 . Pokud vyjde další, číst budu určitě.

11.05.2023 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět nemělo chybu. Mám přečteny všechny knihy od této autorky. Nezklamala. Doporučuji. Dávám plný počet hvězdiček.

28.02.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Musim se priznat, ze za me slabsi dil. Ale i tak si zaslouzi aspoň 3 hvezdicky.

19.02.2023 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Skvělé, velmi dobře se četlo. Vyhovovaly mi krátké kapitoly. Už jsem koupila další díly. Ty už přečtu postupně od prvního. Mohu doporučit.

10.02.2023 5 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Super. Ctive, bez zbytecnych popisu. Dej mel spad. Za me vyborne. Uz se tesim na dalsi dily. Pokud budou.

05.01.2023 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Moje první kniha od tohoto autora a už se moc těším na další. Určitě doporučuji.

01.01.2023 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Samotny pribeh byl zajimav a napinavy. Proto davam tolik hvezdicek. Ale co mi vadilo, bylo dlouhe a pro me zbytecne popisovani. Ale i tak chvalim. Popisy jsem obcas preskocila.

29.12.2022 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Opět nezklamal. Luxusni čtení. Jen ten dům mohla Erika koupit trošíčku v lepším stavu

08.12.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Asi budu jedna z mala koho kniha malinko zklamala. Podle me byl dej dost zdlouhavy. Ale je to muj nazor. Jinak mam vse od Keplera precteno s velikym nadsenim. Ale i tak davam 4 hvezdicky.

15.11.2022 3 z 5