Adriana21 Adriana21 komentáře u knih

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

No tak Butch je ve spojení s Vishousem naprosto úžasný :D Jejich špičkování, hlášky a celkové nápady... Nejlepší scéna je, jak se Butch po probuzení ze zranění chudák válí v koupelně a najde ho tak Vishous "a Butch nádeničí" :D Parádní.

Král Král J. R. Ward (p)

Zase naprosto parádní díl. Snad nikdy mě spisovatelka svými knihami nezklame.
Už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak to bude dál se Solu a Assailem a také Trezem a Selenou :)

07.05.2016 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Druhý díl byl taky moc super. Rozhodně nezklamal. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu.

03.02.2022 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Tenhle díl byl taky super. Trochu jsem se sice obávala, že ho vypráví postava, která se v předchozích knihách vůbec neobjevovala, ale nakonec to bylo fajn. A Blake, tak to je miláček :D

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Na třetí díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal :) Parádní, tuhle spisovatelku jsem si fakt oblíbila.

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Parádní kniha. Trochu jsem čtení druhého dílu odkládala a mezi tím přečetla jiné knihy, ale nakonec jsem ráda, že jsem se rozhodla do druhého dílu pustit. Už první se mi líbil, ale tenhle druhý byl ještě o něco lepší.

26.10.2021 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Hezká knížka, taková oddechovka.

19.09.2021 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak jo, tahle knížka se mi fakt líbila. Okamžitě jsem se začetla. Bratři Falcone jsou prostě parádní. Nico se mi od začátku zamlouval, ale postupně už jsem z něj začala mít smíšené pocity. Zato Luca, při prvním setkání se Sof jsem si říkala, že se chová jako idiot, ale uculovala jsem se u toho. Sakra Lucu jsem si vlastně zamilovala hned od začátku. Co se týče ostatních tří bratrů, škoda, že tam pro ně nebylo více prostoru.

23.01.2021 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Celkově se mi kniha opravdu hodně líbila. Co mě ale štvalo bylo to, že dost výrazů nebylo moc vysvětlených. Jako třeba systém plebejů a patricijů, Úpade... Ráda bych se o tom dozvěděla víc, abych vše lépe pochopila. Jinak opravdu fajn počtení. Mae a Justina jsem si zamilovala, je to skvělá dvojka. Sice ty Justinovi neřesti nejsou vůbec zdravé, ale i tak mi jeho postava padla do oka. Kniha se dobře četla, byla tam akce, napětí... Super, už se těším na další díl.

12.08.2018 4 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Parádní doplnění série :)
Čtivá knížka a člověk se dozvěděl detaily, které v posledním díle série nejsou.

25.10.2017 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Zatím můj nejoblíbenější díl :)
Rose... neustále se ohlíží na Lisu, jako budoucí strážkyně musí neustále své pocity, touhy... stavět až na druhé místo. Vždy je tam pro Lisu, což mě teda hodněkrát opravdu štvalo, protože vlastně nemá pořádně žádný svůj vlastní život. Oni (Morojové) mají přednost je pravidlo vtloukané do hlav všem dhampýrům, kteří se učí, jak být strážci.
No a ten konec? Tak to je teprve mazec.

02.06.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Naprosto skvělá série. Jak já bych chtěla, aby to pokračovalo dále!!! Úžasný díl, napětí, akce, romantika, smutek, radost... Paráda. Cassandra Clare vytvořila skvělý příběh. Jsme zvědavá, na pokračování série Pekelné stroje. První díl jsem už četla, tak uvidíme, co bude dál a jestli mi to nějak osvětlí některé detaily z The Mortal Instruments :)

29.05.2017 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Prostě zase skvělý díl. Napětí, akce... Paráda

19.05.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Kniha se mi líbila, ale musím uznat, že Nástroje smrti jsou prostě lepší. Hlavní hrdinové nebyli špatní, ale řekla bych, že tam byly podobnosti s hrdiny právě z Nástrojů smrti. Will dá se říct trochu jako Jace, Jem jako Alec a Tessa tak trochu jako Clary s tím rozdílem, že Clary je lovec stínů a Tessa je čarodějka. Jinak celkem čtivé až na některé pasáže, které se mi zdály celkem zbytečně dlouhé. Ale určitě si přečtu druhý díl.

12.04.2017 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Na díl s Johnem a Xhex jsem byla opravdu zvědavá, protože Johnova postava se mi líbila a měla jsem ji velice ráda, proto jsem byla zvědavá, co si pro něj spisovatelka v tomto díle připravila. A bylo to zase super :)

22.03.2017 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Vishouse, tak to ho jsem si opravdu zamilovala. Je to velice komplikovaná a skvělá osobnost. A Konec byl opravdu šokující? :)

22.03.2017 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jo, tak tenhle díl opravdu můžu. Rhagea a Marry si snad musí oblíbit každý. Skvělé, čtivé...

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Musím dát rozhodně pět hvězdiček. Poslední díl trilogie se mi hodně líbil. Zajímavý, poutavý, velice dobře se mi četl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou :) Opravdu hodně povedená trilogie. Ze začátku se mi do ní sice nechtělo, ale teď jsem opravdu ráda, že jsem si knihy přečetla.

14.02.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Super, super, super... Knihy Stephenie Meyer prostě miluju a není tomu jinak ani u Rozbřesku. Skvěle se čte, děj se zajímavý, napínavý...Série Twilight je prostě nejlepší :D

05.10.2016 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Naprosto skvělý díl. Akorát mi přišlo, že příběh iAma mohl být víc rozvinutý. iAm je taky hodně zajímavá postava a nedostal tam zrovna moc prostoru.Ráda bych se o něm dozvěděla víc. Taky byl hodně rychlý průběh vztahu iAma s Maichen, škoda, klidně bych si o nich přečetla víc.
Co se týká Treze a Seleny, brečela jsem jako želva. Bylo to opravdu hodně dojemné a Seleny s Trezem mi bylo hodně líto.
Linie Layly a Xcora se mi strašně líbila, nemůžu se dočkat na knihu, které bude vyprávět o nich. Doufám, že bude :)
Linie Rhaga mě až tak nebrala, nevím totiž, co si o tom mám myslet, ale jsem zvědavá, co autorka vymyslela v knize The Beast. Doufám, že Rhage nic nevyvede...
Assail, no tak ten tam byl podle mně snad zbytečně. Myslela jsem si, že tam bude něco víc o něm a o Sole, ale ono ne.
Paradise, tak ta mi celkem padla do oka. Těším se na knihu, která bude patřit jí - Odkaz černé dýky:Polibek krve.
Celkově prostě super kniha a série podle mně určitě neztrácí dech.

19.05.2016 5 z 5