AbigailM.M. AbigailM.M. komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha je skvělá, čtivá. A taková nostalgická. Byla to má druhá serie a je úžasná =) Doporučuju ji.

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Čtivá, úžasná kniha. A dobrý nápad. Jsem ráda, že jsem ji přečetla =)

05.01.2017 5 z 5

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

Bylo to úžasné a kresby byly nádherné

04.01.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Je to úžasná kniha a hodně jsem se zasmála jako už dlouho ne =)

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je napínavá a nemá zase tak špatné téma. Po prvním díle je to dobré pokračovaní. Místy jsem měla pocit, že knížku odložím, a dám si pauzu a jednou jsem to udělala, ale už od poloviny jsem se od toho nemohla odtrhnout. Zajímalo by mě, jestli ve třetím díle bude něco o rebelech.

08.11.2016 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tahle kniha je jedna z těch dobrých, co stylu psaní týče. Popisy se autorce povedly a příběh je poutavý. Tahle serie je boží. A autorčin styl mám hodně ráda =)

17.10.2016 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Bylo fajn se ponořit do příběhu, kde lidé neslyší. Líbilo se mi zpracováni hluchoty a komunikace, chvíli mi trvalo než jsem si zvykla. Kniha je užasná. Takže ji doporučuji =)

28.02.2017 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Úžasná kniha s krásným námětem. Doporučuju k přečtení =)

05.02.2017 5 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Podle anotace to vypadalo dobře, ale nakonec to byla taková oddechovka.

04.01.2017 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

No, než jsem se začetla, chvíli mi to trvalo, ale jinak to bylo užasné =)

28.12.2016 5 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl super =) Ale u mě spíše odpočinkový =)

29.11.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Pravda je, že postava na to, že je vraředkyní, je taková slabá. Zvlaštní.
Kniha byla čtivá. Jedna skutečnost, která se tam minula, alespoň se mi to tak zdálo, byla zmíněna i na konci, ale o tom jsem tak nějak už uvažovala. Jedná se o skutečnost o hlavní postavě. A nehorázně se mi líbí přední strana obálky. Každopádně jsem se nenudila a po třetím díle určitě sáhnu.

07.10.2016 4 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Bylo to dobré, ačkoliv začátek se vážně vlekl a místy jsem měla chuť se na to vykašlat, ale nakonec jsem to dočetla dokonce a nemůžu říct, že by se mi to úplne nelíbilo. Ale prostě ten začátek...

03.10.2016 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Tenhle díl nebyl špatný, ale zase ani úplně dobrý. Spíše něco mezi.

12.09.2016 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Šepotání mě bavilo. Už dlouho jsem nenarazila na nic , co by mě tak vtáhlo do děje. Souhlasíms tím, že autorka má bujnou představivost a pěkně ztvárnila říši divů. Na další díly se těším =)

23.07.2018 4 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Film jsem neviděla, takže nemůžu porovnávat. Aleje to úžasná kniha a stojí za přečtení, ačkoliv to může být složitější. Záleží na čtenáři. Mě osobně se kniha líbila. Měla jakési kouzlo, které mě nutilo číst dál a dál. Byla jsem zvědavá na konec.

19.04.2018 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha má krásný námět, což se mi hodně líbilo. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Je napsaná jednoduše a dobře se čte.

18.04.2018 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Je pravda, že je kniha přeložená kostrbatě, bylo to znát, ale příběh je originální a má něco do sebe a hlavní postavy byli charakterově dobře vymyšlené. Nevím, co jiného bych dodala, ale mě se kniha líbila.

08.03.2018 4 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Námět není špatný, opravdu ne. Možná by to chtělo o něco lepší zpracování příběhu, ale jinak se mi kniha líbila. Ovšem znova bych si ji nepřečetla.

25.01.2018 3 z 5

Obejmi noc Obejmi noc Karen Chance

Vážně je to plné akce, naopak tam neni skoro žádné zpomalení, chvílemi je to únavné. Ale je to super kniha a pěkný námět.

28.04.2017 4 z 5