Obejmi noc

Obejmi noc https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156595/bmid_cassandra-palmer-obejmi-noc-RnV-156595.jpg 4 97 8

Cassandra Palmerová série

Cassandra Palmerová, která byla nedávno jmenována hlavní světovou jasnovidkou, má pořád velký problém. Dokud jsou k sobě Cassie a jistý mistr upír - neuvěřitelně sexy Mircea -vázáni magií, její život nikdy nebude patřit jenom jí... Kouzlo, které je svazuje, může být zlomeno jenom s pomocí zaklínadla ze starověké zaklínací knihy Codex Merlini. Místo, kde se kodex nachází, není v současnosti známo, takže Cassie musí pátrat na jediném místě, kde jej ještě lze najít - v minulosti. Ale Cassie brzy zjišťuje, že kodex byl ztracen z určitého důvodu. Říká se, že kniha obsahuje jistá skutečně nebezpečná kouzla, a její získání sice může Cassii pomoci vypořádat se s Mirceou, ale také tím může ohrozit celý svět...... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet

Embrace the Night , 2011

Nikidree
03.06.2021 2 z 5

Ačkoliv třetí díl čtu až rok po dokončení druhého, můžu říct, že to absolutně ničemu nevadí. Jelikož se všechno z předchozích knih zopakuje (a někdy ne jen jednou), byla jsem dokonale v obraze.
Tento díl je lepší než předchozí dva, avšak i on je tak strašlivě nabušený akcí, že člověk nemá možnost si oddechnout a zpracovat, co vše se tam vlastně dělo a děje. A to bohužel na úkor postav. Ty známější se tam objeví jen když jsou potřeba. Pritkin má například brutální potenciál (obzvlášť po tom, co se v tomto díle dozvíte), ale je nevyužitý. A v podstatě se to samé dá říct i o Cassie.
Mám za sebou 3 díly a ona se nijak neposunula. Ano, je z ní oficiálně Pýthie, ale to je vše. V podstatě pořád nic moc neumí, jen stále stejně naivní, nezkušená a nerozumná.
Vše se děje za pochodu a tak se ani nelze divit, že postavy se nijak nevyvíjí a mají mezi sebou takové nevýrazné, mnohdy až ploché vztahy.
Nevím no. Nápad super, dokonce je i vidět, že to má autorka promyšlené. Ale na můj vkus toho na Cassie navalila tolik, že jí zabránila se nějak vyvíjet. Uvidím, co přinese další díl.

ŠárkaK
16.06.2019 5 z 5

Bavila jsem se od začátku do konce, super kniha.

jitka7
29.10.2018 odpad!

Asi to měla být komedie či co :) :)

AbigailM.M.
28.04.2017 4 z 5

Vážně je to plné akce, naopak tam neni skoro žádné zpomalení, chvílemi je to únavné. Ale je to super kniha a pěkný námět.

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Další díl temné série o upírech. Fajn čtení na večer.

Laf
26.04.2014 4 z 5

Po celou knihu se něco děje. Nemáte čas se nudit. To se mi líbí:) Doporučuju

Marcia
23.07.2013 4 z 5

Jako každý díl, vás jen tak nepustí, i když předchozí 2 díly jsem si asi užila/líbili více. Někdy jsem se v tom ztráce, nebo to pro mě bylo dlouhé a příliš zamotané až mě to přestalo bavit. (proto 4 hvězdy) Ale jako celek si knížku užijete, vzlášť pokud jste si užili ty předchozí. Jsem zvědavá na pokračování, i když se bojím že to bude únavný, hlavně když už je i 5 díl.

Zdenka1996
27.06.2013

ještě jsem ji nečetla, ale chystám se. Už se těším, jak to dopadne. Doufám, že je to poslední díl, ať si jich nemusím moc kupovat :D

upíři magie jasnovidectví

Karen Chance