Krvavý polibek

Krvavý polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202311/bmid_krvavy-polibek-DNe-202311.jpg 4 143 17

Říše temnot série

Mladé upírce Jez se zdá, že s ní už delší dobu není něco v pořádku. Rozhodne se změnit svůj život a stane se lovkyní upírů. Jednoho dne dostane těžký úkol: najít Mocnou sílu, která má pomoci zachránit svět před blížící se apokalypsou. Splní své poslání i za cenu spojenectví s bývalými nepřáteli? Odolá touze po krvi a starým citům, které jsou stále její součástí?... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Night World – Hunterss , 1997

Marie022
19.08.2022 5 z 5

Říši temnot mám moc ráda a ani tentokrát nezklamala. Oddechové čtení.

Andynka
30.01.2019 3 z 5

I když zrovna ten to příběh, byl místy nesmyslný, tak to zase při čtení uteklo. :)
Celý příběh se začíná víc a víc proplétat a já jsem zvědavá, jaké bude zakončení v posledním díle.

Denča23
08.01.2019 2 z 5

Tato kniha mě moc nezaujala. Také souhlasím s tím, jak se tu už někdo zmínil, že to chvílemi vypadalo, že spisovatelka nevěděla o čem má psát.
Nečekala jsem, že to bude napínavější, ale i přes to si mě opět získali hlavní hrdinové knihy. :)

wildXchos
11.04.2018 4 z 5

Kniha mě celkem bavila, ale některé části byly zdlouhavé, a připadalo mi, že autorka občas úplně neví o čem psát. Ve výsledku je příběh dobře propracovaný.

AbigailM.M.
29.11.2016 5 z 5

Tenhle díl byl super =) Ale u mě spíše odpočinkový =)

orangerose
11.08.2016 5 z 5

Bavila mně, plná akce, tuhle knížku jsem si oblíbila :-)

Vendulik
11.03.2016 5 z 5

Serie Říše temnot se mi začíná líbit. První díly byly celkem o ničem ale tedy tento díl se mi velice líbil. Jsem zvědavá na další pokračování :D

sabanka
29.10.2015 4 z 5

Super knížka
Svižný děj, super postavy a zápletka v úžasně provedeném obalu

Lenu04
04.02.2015 3 z 5

Takový průměr, jiné díly z Říše temnot se mi líbily víc. I když byl dobrý začátek, že se neukázala spřízněná duše hlavní hrdinky hned na druhé stránce:) jako u jiných dílů. S tou Mocnou silou to bylo taky napínavé, kdo to vlastně je.

markulka
13.11.2014 5 z 5

Opět nemůži jinak, než pochválit.... Začátek mi přišel nic moc, ale později jsem se do knihy neuvěřitelně zažrala!! Konec mi přišel nádherný a docela mě překvapil!! S tímto dílem jsem byla opět velmi spokojená!! :-)

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

lupinek99
05.07.2014 5 z 5

taky úžasný díl!! :3 vážně se povedl! :)) jeden z nejlepších! ..možná i nejlepší. :)

Knihoholka:'33
02.07.2014 4 z 5

Asi nejlepší díl z Říše temnot.

Dandulka
23.06.2014 5 z 5

Tak se nám to začíná hezky rýsovat a jsem moc zvědavá jak to bude dál.

NikinkaFantasy
17.05.2014 5 z 5

Bylo to úžasný. Nebylo to jako předchozí díly, bylo to lepší. Autorka to napsala perfektně. Jak Jez, tak Morgead mi byli sympatičtí. Mělo to perfektní zápletku a těším se na další Mocné síly. :-)

Anonim
13.05.2014

Vážně skvělý díl, už se nám celá série blíží do finiše, na což se moc netěším, ale jsem velmi zvědavá jak to celé skončí!!! Já jen doufám , že se na konci série opět setkají všechny postavy z předchozích dílu!!!!

cori
17.04.2014 3 z 5

Sedmnáctiletá upírka Jez zjistí šokující pravdu o svém původu, proto prchá z říše temnot mezi lidi, které doposud lovila. Nyní se stává jejich ochránkyní a musí zabránit vyplnění starého proroctví, které předpovídá zánik lidstva a vládu upírů. Nenáročná oddechovka s akčními scénami (souboje upírů, pády ze střechy, boj s měňavcem, únosy) nechybí ani milostné zmatky. Jako v předešlých dílech série se objevuje plno nečekaných náhod, viz setkání spřízněných duší, kdy je šance jedna k milionu, že se setkají. Přišlo mi nelogické, že Jez byla nejsilnější upírkou a vůdkyní motorkářského gangu, i když bylo řečeno, že takovou sílu kvůli svému původu mít nemůže.

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965