Krvavý polibek

Mladé upírce Jez se zdá, že s ní už delší dobu není něco v pořádku. Rozhodne se změnit svůj život a stane se lovkyní upírů. Jednoho dne dostane těžký úkol: najít Mocnou sílu, která má pomoci zachránit svět před blížící se apokalypsou. Splní své poslání i za cenu spojenectví s bývalými nepřáteli? Odolá touze po krvi a starým citům, které jsou stále její součástí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202311/krvavy-polibek-DNe-202311.jpg 4.1112

Říše temnot (7.)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Night World – Hunterss (1997)

Kniha Krvavý polibek

Andynka

I když zrovna ten to příběh, byl místy nesmyslný, tak to zase při čtení uteklo. :)
Celý příběh se začíná víc a víc proplétat a já jsem zvědavá, jaké bude zakončení v posledním díle.

Denča23

Tato kniha mě moc nezaujala. Také souhlasím s tím, jak se tu už někdo zmínil, že to chvílemi vypadalo, že spisovatelka nevěděla o čem má psát.
Nečekala jsem, že to bude napínavější, ale i přes to si mě opět získali hlavní hrdinové knihy. :)

wildXchos
11.04.2018

Kniha mě celkem bavila, ale některé části byly zdlouhavé, a připadalo mi, že autorka občas úplně neví o čem psát. Ve výsledku je příběh dobře propracovaný.

AbigailM.M.
29.11.2016

Tenhle díl byl super =) Ale u mě spíše odpočinkový =)

orangerose
11.08.2016

Bavila mně, plná akce, tuhle knížku jsem si oblíbila :-)

Vendulik
11.03.2016

Serie Říše temnot se mi začíná líbit. První díly byly celkem o ničem ale tedy tento díl se mi velice líbil. Jsem zvědavá na další pokračování :D

sabanka
29.10.2015

Super knížka
Svižný děj, super postavy a zápletka v úžasně provedeném obalu

Lenu04
04.02.2015

Takový průměr, jiné díly z Říše temnot se mi líbily víc. I když byl dobrý začátek, že se neukázala spřízněná duše hlavní hrdinky hned na druhé stránce:) jako u jiných dílů. S tou Mocnou silou to bylo taky napínavé, kdo to vlastně je.