Zuzunda Zuzunda komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tak to byla jízda ! Přečteno za jedno odpoledne, nešlo jinak. Velmi čtivá duchařinka. Po dalších knížkách určitě sáhnu. Ale asi radši zůstanu u čtení přes den :D

27.02.2023 5 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Tahle knížka v sobě ukrývá hned několik silných témat. Ikdyž už dávno nejsem cílová skupina bude ve mě nějakou dobu rezonovat. Určitě doporučuji všem generacím.

25.02.2023 5 z 5

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Na základní škole moje oblíbené knížky. Už od té doby uběhlo hodně let, ale i teď mě baví. Rozhodně doporučuji dětem i jako odpočinkovou jednohubku pro dospělé :)

21.02.2023 5 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Není to nadupané akcí, ale celou dobu mě zajímalo co bude dál, jak to dopadne. Za mě je to dobré oddechové čtení :)

16.02.2023 4 z 5

Sběratel hříchů Sběratel hříchů Daria Desombre

Knížka se dost vlekla. Poslední třetina už měla pěkný spád, ale s velkou pravděpodobností po dalším díle už nesáhnu.

01.02.2023 3 z 5

Na západ od svobody Na západ od svobody Thomas Engström

Na mě moc názvů (ulic, měst, městských částí,...) a jmen. Dala jsem cca 100 stránek a furt nevěděla o co jde a protože je spousta krásných knih a málo času rozhodla jsem se knížku odložit.

17.01.2023 1 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Zhruba první třetinu knihy jsem se do čtení nutila, ale pak dej nabral spád a s tím se vrátila i neschopnost knihu odložit, stejně jako u předchozích dílů :)

12.10.2022 4 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Moc milá knížka, čte se velmi rychle. Možná si ji i někdy přečtu znova :)

03.09.2022 5 z 5

Smrt přichází do Pemberley Smrt přichází do Pemberley P. D. James (p)

Jako nebylo to špatné. Takové oddechové čtení. Ale... Myslím že to říkám teprv po druhé... Film je o hodně lepší. A na rozdíl od knížky, se k němu i vrátím ;)

01.08.2022 3 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Tahle knížka je SKVĚLÁ! Od první stránky ji budete hltat, nedá se u ní usnout i se těžko odkládá. Takže když se do ní pustíte, počítejte s tím, že do práce budete chodit s kruhy pod očima :D

24.06.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Knížka nabitá informacemi a přitom tak čtivá! Po každé kapitole zůstávaly otázky a touha číst dál, takže stránky mizeli rychle. Určitě doporučuji.

22.05.2022 5 z 5

Šťastné hororové mládí Šťastné hororové mládí Václav Upír Krejčí (p)

Nic z čeho si kecnete na zadek, ale ztrátou času bych to rozhodně nenazvala. Příjemné oddechové čtení, takže pokud se vám nechce moc přemýšlet, klidně po této knížce šáhněte ;)

09.10.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Pokud zrovna máte málo času, tak tuto knihu číst nezačínejte. Nedá se od ní odtrhnout!

27.09.2021 5 z 5

Slaboch Slaboch Michael Enggard

Příjemné čtení, sympatické postavy. Nic velkého od toho nečekejte, ale pokud máte potřebu odpočinout si u čtení, tak tohle bude to pravé :)

05.01.2021 4 z 5

Titanic, aneb, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá Titanic, aneb, Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá František Ringo Čech

Nedočteno. Některé názory autora jsou fakt absurdní. Kdyby často nevstupovat do děje, možná bych ji aj dočetla

29.12.2020

Díry aneb Tajemství Zeleného jezera Díry aneb Tajemství Zeleného jezera Louis Sachar

Četla jsem ji kdysi a teď znova. I pro dospělé je to napínavé oddechové čtení :)

29.12.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherná romantická oddechovka :) Jak už tu někdo zmínil též jsem ji hltala podobně jako pýchu a předsudek. I přes vyšší počet stránek se čte velmi rychle - rozhodně doporučuji :)

21.12.2020 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Vytřeštěné oči, hltání stránek a čtení až do rána.. I tohle můžete čekat, ikdyž prvních cca 50stranek je náročných, ale nezbytných :)

04.11.2020 4 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Příjemná duchařina :) Asi to není pro náročné čtenáře, ale pokud máte rádi čtivé knihy tak doporučuji. Konec byl možná trochu roztahaný, ale jinak jsem si knížku užila a zhltla za pár večerů.

12.10.2020 4 z 5

Lizucha Lizucha Lenka Juráčková