Zuzunda Zuzunda komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak tenká knížka a tak silná ... Závěr jsem četla se slzami v očích.

30.08.2023 5 z 5

Sběratelka Sběratelka Zuzana Zimmermannová

To jsem zas v knihovně vzala něco bez kontroly jak si knížka vede na DK. Nedočteno. Zvládla jsem pár povídek, pak jsem se zkusila začíst do poslední a hlavní povídky, ale vzdávám to. Je to nudné a uniká mi význam.

18.08.2023

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Ze začátku se to těžko četlo, ale jak se začalo vyšetřovat, tak se to rozjelo. Oddechové čtení.

18.08.2023 3 z 5

Romulus - první král Romulus - první král Franco Forte

Druhá půlka knihy se hrozně vleče.. ale fakt strašně. Přemýšlela jsem i že to vzdám, ale nakonec jsem to dočetla, ale na konci jsem se fakt musela do čtení nutit. Komu nevadí zdlouhavé popisy vojenských strategií tak bude mít třeba jiný názor, ale já k nim bohužel nepatřím.

14.08.2023 2 z 5

Pavel a já Pavel a já Dan Vyleta

Nemohla jsem se do příběhu ponořit, bylo to na mě i trochu zmatečné. A protože je tolik knih a tak málo času, knížku odkládám nedočtenou.

31.05.2023

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

To bylo krásné, vážně jsem si čtení moc užila. Velmi příjemná oddechovka.

29.05.2023 5 z 5

Žlutý ptáček zpívá Žlutý ptáček zpívá Jennifer Rosner

Na začátku knížky jsem byla trochu skeptická, ale bylo to krásné... Silné... A nějakou chvíli ve mě příběh bude znít.

28.05.2023 5 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

První kniha od autorky co jsem četla a určitě ne poslední. Řekla bych taková česká Julia Caplinová... Zamotaná láska, spousta jídla, děj krásně plyne a nemusíte u čtení přemýšlet. Velmi příjemná oddechovka!

27.05.2023 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Na mě to je moc popisné, vleče se to a mám problém se začíst. Několikrát jsem se přistihla, že mi myšlenky od čtení utekli někam jinam. A po té co jsem zde v komentářích zjistila, že to tak mělo více čtenářů i po dočtení celé knížky, jsem se přestala trápit a knížku odložila.

25.05.2023 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Pro příjemný odpočinek ideální knížka. Po dočtení prostě s úsměvem na tváři uděláte áách a je vám hezky.

17.05.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Zatím nejlepší díl ze série! Ale nedoporučuji číst ho za tmy na dvorku ... Musela jsem pak "utéct" dočíst knížku domů :D

05.05.2023 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

To je tak krásné! Ideální čtení do deštivých dnů. A nakonec zmáčknout slzu, přestat se přiblble usmívat a začít číst nějakou detektivku, ať se vyrovná ta hromadu cukru.

03.05.2023 5 z 5

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Příjemná povídková sbírka. Tohle mě bavilo :)

01.05.2023 4 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Dodatky měli být už v první knize !! A ideálně i v textu označeny hvězdičkou, když se tam prvně objevili... Nebo aspoň já bych to uvítala, takhle jsem je už nečetla, proč taky? Už mi neměli co dát, když příběh skončil.

27.04.2023 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Četla jsem první dva díly ze série a pak tento. Za mě je trošku slabší, ikdyž čtení jsem si opět moc užila. Možná to bude tím, že se mi líbí když je happy end i pro dům... Asi jsem divná, ale mě se to u těch prvních dílů fakt líbilo :D

04.04.2023 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dvě hvězdy za to, že se to hezky četlo, ale asi kdybych tuto knihu minula, vadit mě to nebude. Mám radši ucelené příběhy a tohle mě moc neuspokojilo... Zůstalo moc otázek :)

03.04.2023 2 z 5

Přijdu tě zabít Přijdu tě zabít Kathy Reichs

Těšila jsem se na seriálovou Temp a v knížce je úplně jiná, ale fakt úplně. Ok, to bych ještě dala, ale tu hromadu místních názvů, ulic, atd. už ne. Spolu s absencí akce či vůbec zvědavosti co bude dál mě to přimělo knížku odložit.

30.03.2023

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Jsou to takové příjemné duchařinky pro ty, co se nechtějí příliš bát. Takže za mě super. Stejně jako první díl přečteno na jeden tah, nešlo jinak :)

21.03.2023 4 z 5

No, vzdala jsem to. Mám asi trochu jiný názor na humor, tohle bylo takové suché a nereálné.

09.03.2023

Prokletí horské dívky Prokletí horské dívky Emily Carpenter

Ale ono to nebylo špatné! Řekla bych taková temná pohádka pro dospělé. A četlo se to dobře.

08.03.2023 3 z 5