Přijdu tě zabít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl s doktorkou Brennanovou. Je nalezena rozřezaná kostra. Nikdo jiný si tuto vraždu nespojí s dalšími úmrtími a tak musí Tempe pátrat sama, což se jí několikrát vymstí. Krom vražd musí řešit ještě problém se svou kamarádkou Gabby a dcerou. Vše se propojí, když je Gabby nalezena mrtvá a má u sebe fotku Tempe s dcerou, která zrovna přijíždí navštívit matku do Montrealu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25852/prijdu-te-zabit-25852.jpg 4.2238
Nahrávám...

Komentáře (49)

Kniha Přijdu tě zabít

lucie5631
19. května

Čtivé, svižné, super :)

Brembelik745
17. května

Miluji sérii s s doktorkou T. Brennanovou. Kniha se liší od ostatních dnešních thrillerů a detektivek díky zajímavým detailům z pitev, patologie a antropologie ... Uvítala bych, kdyby kniha byla tak o 100 stránek kratší, ale i tak děj ubihal velmi rychle. Autorka píše jednoduše a poutavě. Stránky se otáčí samy.. Za mě plných 5*


zuzana4023
30. března

Těšila jsem se na seriálovou Temp a v knížce je úplně jiná, ale fakt úplně. Ok, to bych ještě dala, ale tu hromadu místních názvů, ulic, atd. už ne. Spolu s absencí akce či vůbec zvědavosti co bude dál mě to přimělo knížku odložit.

Luigi1
21. března

V této knize se dozvídáme hodně poučného,jsou zde spletité případy

ZuzanaZ83
25.06.2022

Od knížky jsem asi čekala víc. Hlavní hrdinka mě nijak nezaujala, spíš mi byla celkem nesympatická. Děj se dost táhl, zápletka a její řešení mi připadaly dost neuvěřitelné.

Daneta
28.06.2021

Nelíbilo se mi to, přečetla jsem asi tři čtvrtiny knihy, několikrát se rozhodovala, že knihu odložím. Tak se i stalo. Na mě to bylo všechno přitažené za vlasy až příliš. Mám ráda knihy, kde se dá věřit, že se to mohlo stát, knihy, které mají logiku.

ArwenAragorn
11.02.2021

65%
Odvrať svou tvář od surového světla dne...

Začala jsem číst správně od prvního dílu. Je výborný, napínavý a drsný. V Montrealu se už od roku 1991 postupně nacházejí zavražděné ženy. Jediná Tempe je přesvědčená, že vraždy spolu souvisejí a že mají co dělat s brutálním sériovým sexuálním predátorem. Na její stranu se přiklání nejdřív pouze detektiv Ryan z oddělení vražd, tady se s ním Tempe seznamuje, později, když důkazů přibývá, i další detektivové.
Tempe má také starosti s nejbližší přítelkyní Gabby. Sama dostává znepokojující vzkazy a když je i Gabby nalezená mrtvá, je jasné, že vrah půjde i po Tempe.
Seriál jsem neviděla, ale knížka se mi líbila, pokud ji ještě nemáte přečtenou, zkuste ji.

Hakate
01.01.2021

Na knihu jsem se velmi těšila, neboť seriálovou Temp mám velmi ráda.
Bohužel z touto Temprence se nemohu sžít a tak bohužel serii odkládám na neurčito.
Příběh sám o sobě není špatný, ale pokud si člověk zamiluje seriálovou Brennenku, velmi špatně se tato kniha čte.

1