Sběratel hříchů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V průběhu několika měsíců je v centru Moskvy nalezeno několik těl. Vyšetřovatelé se domnívají, že spolu vraždy nesouvisí. Pak se ale zapojí stážistka Marie Karavajová, pro niž se poté, co jí v dětství zabili otce, stává hledání souvislostí mezi násilnými trestnými činy až posedlostí. Je to právě ona, mladá začínající vyšetřovatelka, kdo objeví na první pohled nepravděpodobné propojení vražd. Skrytá čísla. A pátrání po sériovém vrahovi může začít. „To, co Andrej nepochopí mozkem zdravého vyšetřovatele, to ona, Máša, pochopí. Je schopná se vydat po temných stezkách cizího šílenství a najít ho tam. Musí to udělat. Musí. Jinak táta umřel zbytečně.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398691/sberatel-hrichu-nzl-398691.jpg 3.99
Série:

Detektiv Marie Karajavová (1.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, XYZ (ČR)
Orig. název:

The Sin Collector (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Sběratel hříchů

Přidat komentář
Trustty
10. května

Nebyla to úplně nejhorší kniha. Souhlasím s komentáři níže, v kterých se zmiňují o složité a nezáživné historii města. Na mě to bylo takové překombinované. Na vraha jsem měla pifku už od začátku knihy.
Do dalšího dílu, ale taky nepůjdu.

alzbeta4340
06. května

Celkově průměrná kniha. Hlavně ze začátku to nebylo špatné, ale historické paralely motivu vraha byly zbytečně složité a tím i nezajímavé. Napínavost příběhu postupně upadala, i když se autorka dost snažila. Potěší především čtenáře, kteří mají rádi ruské prostředí.

Ivulka432
18. března

Za mě nemastné - neslané, neurazí - nepotěší, zítra z knihy už nic nevím. Občas moc jmen, i když ruské prostředí mám ráda. Další v řadě si nekoupím. Znám mnohem lepší detektivky - Rudé volavce to nesahá ani po kotníky.

aalma
25. února

Další sběratel mě lákal.Nebyla jsem zklamaná, pěkné počtení.Těším se na další.

Awča
22. února

Autorku jsem neznala, ale ruské spisovatele čtu ráda a detektivky jsou můj oblíbený žánr, tak jsem knihu zkusila. Četla se velmi dobře. Mladá zapálená stážistka a bručoun kriminalista, podivné vraždy a k tomu trochu mysteria a ruských reálií. V příběhu se nešlo úplně do hloubky co se týče psychologie postav, naštěstí se autorka také ani nevyžívala v popisu brutálních činů. Knížka mě velmi bavila a příběh mi přišel napínavý, přečetla jsem během dvou dnů. Doporučuji a těším se na další díla autorky, snad přijdou brzy.


Autor knihy

Daria Desombre

Daria Desombre
ruská

Kniha Sběratel hříchů je:

v Právě čtených2x
v Přečtených12x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených2x
v Knihotéce29x
v Chystám se číst60x
v Chci si koupit19x