Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Pes Pes Kerstin Ekman

Takové oddychové a pohodové čtení. Velmi hezky popsané prostředí, atmosféra a hlavně co prožívá malé stěně. Stojí za přečtení. Příběh s dobrým koncem. Moc se mi líbil.

03.06.2020 4 z 5

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Kniha je pro milovníky psů, kterým já jsem. Vystihuje veselý a bohužel i smutný život se psím kamarádem. Velmi pěkná kniha, co mi hodně dala. Za mě by si ji každý pejskař i člověk co má rád zvířata měl přečíst.

05.02.2020 5 z 5

Skvělá kniha, určitě by si ji měl přečíst úplně každý. Z kniha si vezmu hodně ponaučení a hlavně informace, které jsou popsány dávají smysl a jsou pravdivé.

31.01.2020 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

U této knihy není co dalšího napsat. Vše už je napsáno níže. Prostě nádherná a poučná kniha, kterou si necháme v knihovně a vždy se k ní ráda vrátím.

14.03.2022 5 z 5

Milovník čaje Milovník čaje Fabio Petroni

Tuto knihu doporučuji všem, co milují čaj nebo se jen chtějí dozvědět o jeho historii. Kniha vás seznámí s čajovníkem, barvami čajů, správnou přípravou a je doplněna mnoha fotografiemi a na konci jsou i recepty. Velmi se mi líbila.

28.07.2021 4 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Tuhle knížku jsem prostě musela mít. Po přečtení hodnotím jako velmi hezkou, ale na první a druhý díl je tato trošku slabší. Ale své místo u mě má. Rozhodně doporučuji všem milovníkům psů.

06.12.2020 5 z 5

Příběh lidského těla Příběh lidského těla Daniel E. Lieberman

Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla a určitě všem doporučuji, stojí za přečtení. První část byla velmi zajímavě napsána. Zabývá se začátkem lidské populace, funkcemi a adaptacemi jejich těl. Druhá část popisuje zemědělství a průmysl a jeho dopad na lidské telo s moderní technikou, díky které mají naše těla pohodlí a popisuje i pár největších onemocnění. Určitě se budu díky knize vice zajímat o své zdraví a věnovat vice času tomu, na co bylo přírodou stvořeno a předcházet (doufám) určitým problémům a nemocné, když to jen trochu jde ovlivnit.

09.07.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Úžasná krásná a dojemná knížka..chytne za srdce nejen ty co milují psy..

20.11.2019 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Nádherná kniha, příběh z jiného prostředí o kterém se z knihy tolik dozvíme a hlavně o Čijo/Sajuri a jej životě.Tuto knihu si ráda přečtu vícekrát..

23.12.2018 5 z 5

Podstata pouště Podstata pouště Michael Martin

Vše už bylo zmíněno v komentářích níže. Určitě doporučuji a jsem ráda, že tato kniha o pouštích vznikla.

01.08.2021 5 z 5

Čas vlků Čas vlků Elisabet Nemert

Nádherná kniha. Již tu bylo vše popsáno v komentářích. Knihu velmi doporučuji.

14.06.2021 5 z 5

Jak neuloupit smaragd Jak neuloupit smaragd Donald E. Westlake

Knížka je taková večerní jednohubka, vtipné a svižné čtení. Velmi dobře vymyšlená zápletka. Určitě doporučuji k přečtení.

26.03.2021 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

První díl se mi líbil více, jak už zde psalo vice lidí, ale bylo to hezké pokračování, doplnění příběhu a čtení na dlouhé večery.

13.03.2021

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

První jsem viděla film a až teď jsem se dostala ke knižní podobě. Četla jsem jedním dechem. Je skvěle napsaná a určitě doporučuji.

20.01.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze tři knih od této spisovatelky zatím nejlepší. Četla se jedním dechem. Určitě doporučuji.

16.10.2020 4 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Nádherný příběh o přátelství, který chytne za srdce. Je to opravdový příběh, ze života. James a Bob k sobě patří a tato knížka je opravdu velmi hezká.

22.09.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Z této knihy mám různé pocity. Na jedné straně je hlavni postava skvělým chirurgem, ale na druhé má velké problémy sám se sebou. Určitě čtivý příběh, ale co mi nejvíce vadilo styl psaní(mluvy) postav. Tato knížka je taková oddychovka na odpoledne.

10.09.2020 3 z 5

...jejich je království nebeské ...jejich je království nebeské John Steinbeck

Velmi krátká knížka s velmi silným příběhem, který končí smutně. Nelituji, že jsem tuto knihu přečetla.

28.08.2020 3 z 5

Obsahuji davy Obsahuji davy Ed Yong

Úžasná kniha, velmi přínosná, zábavná, ale hlavně velmi naučná. U této knihy se člověk nenudí a od přečtení má jiný pohled na svět. Doporučuji vsem, kteří se zajímají o přírodu, vědy, zdravotnictví atd.

05.05.2020 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Bála jsem se téhle knihy. Myslela jsem, že to nebude nic pro mě a nakonec paráda úžasná kniha. Četla jsem ji jedním dechem.

16.04.2020 4 z 5